Dámský trailový batoh 8 l s 2 láhvemi 500 ml zelený

1 899 Kč

8783948

Tento batoh je 100% přizpůsoben morfologii ženského těla. Vejde se do něj veškeré povinné vybavení na závody až do 60 km.

Trailový batoh 8 l je přizpůsoben morfologii ženského těla, především netlačí v oblasti hrudníku.

Barva:

Zářivě zelená / Asfaltově šedá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

KAPACITA

Objem všech kapes je 8 l.

DRŽENÍ NA TĚLE

Systém utažení a nastavitelné popruhy.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Přizpůsoben morfologii ženského těla.

PODPORA HYDRATACE

2 láhve o objemu 500 ml.

Kapsy a přihrádky

11 kapes: 5 kapes vpředu, 2 boční a 4 vzadu.

SNADNÉ POUŽITÍ

Kapsy se přizpůsobí obsahu díky patentovaným inovacím.

KOMPATIBILITA

Systém upevnění vaku na hole.

Technické informace

Batoh speciálně pro ženy, 3 velikosti 2XS/XS, S/M et L/XL.

Díky naší výzkumné a vývojové laboratoři jsme přepracovali polohu láhví a přizpůsobili batoh ženskému tělu tak, aby byl stabilní, netlačil na hrudníku a dobře držel v pase. Vyslechli jsme požadavky žen a nechali je batoh otestovat. Kromě toho jsme provedli nespočet měření a spolupracovali s týmem, který navrhuje v Decathlonu podprsenky. To nám prozradil produktový manažer Gaëtan.

A jak je konkrétně přizpůsoben ženám?

Určitě není příjemné, když batoh nedrží a poskakuje. Vyvinuli jsme patentovaný systém bočního utahování, který se dokonale přizpůsobí vašim křivkám, ale také dva výškově nastavitelné přední popruhy a nastavitelný přední popruh. Stabilita batohu je tak zaručena. Tvar 500ml lahví byl upraven tak, aby netlačil na hrudníku. Jsou menší, mají nastavitelnou hadičku a jsou umístěny níže než u klasického trailového batohu.

8 l, 11 kapes: dostatek místa na veškeré potřebné vybavení

Na přední straně se nachází 5 kapes: 2 kapsy na měkké láhve o objemu 500 ml (součástí batohu), nepromokavá patentovaná kapsa na telefon, 2 kapsy na gely nebo tyčinky. Dále je batoh vybaven 2 bočními kapsami a 4 kapsami vzadu: patentovaná klokanka, kapsa na boční zapínání, která obsahuje další kapsu na zip a kapsa na hydrovak o objemu 1 l (v prodeji zvlášť).

Hydratace

V průměru běžkyně vypije 500 ml vody za hodinu, máte tak k dispozici pití až na 4 hodiny běhu. Ideální hydratace mezi občerstvovacími stanicemi.

Systém upevnění vaku na hole

Hole jsou oblíbeným doplňkem mnoha běžkyň, vybavili jsme proto batoh systémem pro upevnění vaku na hole (v prodeji zvlášť). Tento důmyslný systém umožňuje nosit hole, aniž by stlačovaly hrudník nebo bránily v přístupu k obsahu předních kapes. Záleží jen na vás, jaký způsob upevnění holí si vyberete.

Lehkost, přizpůsobivost

Hmotnost prázdného batohu je 240 g. K dispozici jsou 3 velikosti: 2XS/XS, S/M, L/XL. Navíc díky 2 popruhům, jejichž výšku si můžete upravit, si batoh přizpůsobíte podle potřeby tak, aby pohodlně seděl. Batoh je vyroben tak, aby co nejlépe držel a zároveň se přizpůsobil obsahu.

3 patentované technologie

Batoh ilustruje ducha trailového běhu: potěšení a překonávání sebe sama. Nepromokavá kapsa je rozdělená na část váš telefon a na měkkou láhev. Díky bočnímu stahovacímu systému se batoh přizpůsobí postavě. Na zadní straně se nachází klokanka na větrovku, ke které tak máte snadný přístup.

Důraz na detail

V zadní kapse na zip se nachází čárový kód. Naskenujte jej a získáte více informací o produktu. Na zadní straně se nachází stahovací šněrování. V přední pravé kapse je umístěna píšťalka 110 db, která patří mezi povinné vybavení mnoha horských závodů.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Všitý díl 74% Polyester , 26% Elastan Materiál na zádech 80% Polyamid , 20% Elastan Vložka 90% Polyester , 10% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Batoh doporučujeme skladovat uvnitř v čistém a suchém prostředí.

Pokyny pro uživatele

V láhvích nenechávejte vodu více než 24 h.

TESTY

Batoh byl testován mnoha ženami s různými typy postavy. Batoh testovaly s veškerým vybavením, které je vyžadováno pro většinu závodů. Rádi bychom jim touto cestou poděkovali za spolupráci. Jejich zpětná vazba přispěla k vytvoření tohoto produktu, na který jsme opravdu hrdí.

Schváleno

Tento batoh byl schválen celým naším týmem vývojářů a všemi uživatelkami, které jej testovaly a přispěly k jeho vylepšení. Jsou zajedno: Batoh je tak lehký a pohodlný, že o něm ani nevíte. Pevně věříme, že i vy budete spokojení!

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dámský trailový batoh 8 l s 2 láhvemi 500 ml zelený
Dámský trailový batoh 8 l s 2 láhvemi 500 ml zelený
Dámský trailový batoh 8 l s 2 láhvemi 500 ml zelený
Dámský trailový batoh 8 l s 2 láhvemi 500 ml zelený
Dámský trailový batoh 8 l s 2 láhvemi 500 ml zelený
Dámský trailový batoh 8 l s 2 láhvemi 500 ml zelený
Dámský trailový batoh 8 l s 2 láhvemi 500 ml zelený
Dámský trailový batoh 8 l s 2 láhvemi 500 ml zelený

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi