Dámský neopren na surf 5/4 s integrovanou kuklou a zipem

5 499 Kč
8644297

Neoprenová kombinéza 5/4 mm pro zkušené surfařky do všech typů vln.

Dámská neoprenová kombinéza 5/4 mm je funkční a poddajná, má kuklu a zapínání na zip na hrudi, je ideální do velmi chladných vod (7 až 12 °C). Pro zkušené surfařky. Do 3 hodin. Kapsička na klíče.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

VOLNOST POHYBU

Velmi poddajná kombinéza poskytuje pohodlí a nebrání pohybu paží.

Technické informace

Jste zkušená surfařka

Věnujete se surfování intenzivně, jelikož je to váš oblíbený sport. Při surfování pádlujete až k line-upu, na krátkém prkně vlny překonáváte tak, že je podplavete (duck dive), a na dlouhém prkně tím, že se otočíte (turtle roll). Surfujete na vlnách větších než 1 metr. Surfujete na všech typech vln. Proto jsme vyvinuli novou řadu oblečení na pravidelné surfování.

Jak správně vybrat velikost

Neméně důležitým faktorem je výběr správné velikosti. Neopren na surfování musí těsně přiléhat k tělu a nikde by se neměl shrnovat. Je běžné, že je vám na souši kombinéza nepohodlná, tento pocit zmizí při jejím namočení. Před koupí si proto vždy kombinézu vyzkoušejte.

Výběr neoprenu (1. část)

Prvním kritériem pro výběr surfařského neoprenu je teplota vody. Ta se liší v závislosti na místě i ročním období. Proto se vždy přesvědčte, že teplota vody v místě surfování odpovídá jedné z následujících hodnot: teplá voda nad 20 °C, vlažná voda od 17 do 22 °C, studená voda od 12 do 17 °C, velmi studená voda od 7 do 12 °C. Pro zjištění těchto hodnot se podívejte na stránky seatemperature.org.

Výběr neoprenu (2. část)

Druhým kritériem je délka pobytu ve vodě. Pokud sportujete méně než 1 hodinu, jsou pro vás vhodné modely 100. Pokud ve vodě strávíte 2 hodiny, zvolte řadu 500, a pokud až 3 hodiny, vyberte si kombinézu řady 900. Na rozdíl od modelů základní řady 100 jsou kombinézy řady 500 hřejivější (a více nepropustné), zabraňují únavě (jsou pohodlnější) a zabraňují podráždění pokožky. Totéž platí pro modely 900 ve srovnání s modely 500. Poznámka: modely 900 se navíc snadno oblékají.

Maximální volnost pohybu

Střih a materiál řady dámských kombinéz 900 od značky Olaian usnadňuje pádlování a pohyb při vodních sportech. Z velmi pružného neoprenu. Kombinéza nemá zip, všechny švy jsou tudíž pružné, aby se snadno oblékala a poskytovala pohodlí při sportu.

Kapsička na klíče

U límce se nachází kapsička na klíče.

Materiál

Všechny kombinézy Olaian 900 jsou ušité ze 100% pružného neoprenu, který poskytuje pohodlí a nebrání v pohybu. Neopren je potažený syntetickou textilií odolnou vůči roztrhnutí a prodření. Neopren tvoří elastomerová pěna, která má izolační vlastnosti. Tepelná izolace materiálů je ověřena a potvrzena testy.

Udržitelný rozvoj

Kombinézy řady 900 jsou vyrobeny z neoprenu Limestone na bázi vápence. Černou barvu (Eco carbon black) neopren získal z recyklovaných použitých pneumatik. Použité lepidlo ke slepení textilních a neoprenových dílů se nazývá Aquaglue, a jak již název napovídá, je na bázi vody a neobsahuje rozpouštědla. Způsob barvení Dope dyed, tzv. obarvení ve hmotě, šetří vodu a je šetrné k životnímu prostředí.

Zůstaňte déle v teple díky termoizolačním výrobkům. Nabízíme příslušenství do vod s různou teplotou

Při pobytu ve vodě dochází k ochlazování těla přes končetiny. Dochází k uvolnění až poloviny tělesného tepla. Proto doporučujeme doplnit surfařskou kombinézu o následující prvky: v teplých a vlažných vodách (> 17 °C): nízké neoprenové ponožky. Ve studených vodách (12 až 17 °C): rukavice a vyšší boty. Ve velmi studených vodách (7 až 12 °C): vysoké boty, rukavice, top i kuklu. Více na decathlon.cz.

Olaian, značka Decathlonu pro surfování

Olaian se sídlem v Hendaye na jihozápadě Francie je nová značka společnosti Decathlon vyrábějící vybavení na surf a bodyboarding. V našem vývojovém středisku kousek od moře můžeme v jednom dni plavky nebo kombinézu navrhnout, a hned je přímo otestovat a ověřit tak jejich odolnost ve vlnách.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Pěna 100% Kaučuk - Chloropren (CR) Vnější vrstva 83% Polyamid , 17% Elastan Hlavní látka: vnitřní vrstva 51% Polyester , 43% Polyamid , 6% Elastan Druhá podšívka 53% Polyester , 47% Polyamid

TESTY

Vyvinuto a testováno naším návrhářským týmem ve francouzském Hendaye. Kvalita a odolnost materiálů byla laboratorně testována.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dámský neopren na surf 5/4 s integrovanou kuklou a zipem
Dámský neopren na surf 5/4 s integrovanou kuklou a zipem
Dámský neopren na surf 5/4 s integrovanou kuklou a zipem
Dámský neopren na surf 5/4 s integrovanou kuklou a zipem
Dámský neopren na surf 5/4 s integrovanou kuklou a zipem
Dámský neopren na surf 5/4 s integrovanou kuklou a zipem
Dámský neopren na surf 5/4 s integrovanou kuklou a zipem

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi