Dámský neopren na surf 3/2 mm Prologue černo-modrá

2 899 Kč

8660783

Kombinéza pro pokročilé surfařky na dvouhodinový pobyt ve vodě o teplotě od 17 °C do 21 °C.

Pružnější na trupu a hřejivá podšívka na hrudi a na zádech.

Barva:

Černá / Tmavě šedá / Světle modrá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

VOLNOST POHYBU

Horní část a rukávy jsou mimořádně pružné. Pružné švy.

SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

Zip na zádech. Nastavitelné zapínání u krku.

Technické informace

Výběr neoprenu

Prvním kritériem pro výběr surfařského neoprenu je teplota vody. Ta se liší v závislosti na místě i ročním období. Proto se vždy přesvědčte, že teplota vody v místě surfování odpovídá jedné z následujících hodnot: teplá voda nad 21 °C, vlažná voda od 17 do 22 °C, studená voda od 12 do 17 °C, velmi studená voda od 7 do 12 °C. Pro zjištění těchto hodnot se podívejte na stránky seatemperature.org.

Jak správně vybrat velikost

Neméně důležitým faktorem je výběr správné velikosti. Neopren na surfování musí těsně přiléhat k tělu a nikde by se neměl shrnovat. Je běžné, že je vám na souši kombinéza nepohodlná, tento pocit zmizí při jejím namočení. Při výběru příliš velké velikosti vám bude neopren volný, bude se shrnovat, dráždit pokožku a nebude tepelně izolovat.
Proto si neopren před koupí vždy vyzkoušejte.

Materiály

Tato kombinéza je vyrobena z pravého neoprenu, takže zaručuje tu nejlepší tepelnou izolaci. Neopren je doplněn o hřejivou podšívku na hrudi a na zádech. Síla neoprenu: 2 a 3 mm.

Límec

Provedení u krku bylo vymyšleno tak, aby nedocházelo k vnikání vody dovnitř. Pod neopren si můžete obléknout tričko s UV ochranou, které omezuje dráždění pokožky. Při dlouhém nošení neoprenu se také doporučuje místa, kde dochází k největšímu tření (krk, podpaží), namazat mastným krémem (nebo např. vazelínou). Při zapínání dbejte na správnou pozici vnitřní légy, zabráníte tak případnému podráždění pokožky.

Zapínání

Zapínání na zádech poskytuje větší pohodlí při vodních sportech (při pádlování vleže).

Nepropustné spoje

Spoje jsou vyrobeny z pravého neoprenu, takže zaručují tu nejlepší tepelnou izolaci. Pro zaručení vyšší odolnosti vůči prodření je neopren podšitý polyesterem. Síla neoprenu: 3/2 mm.

Víceúčelová kombinéza

Při vývoji jsme dbali na to, aby bylo možné kombinézy používat i na další sporty (kitesurf, windsurfing, wakeboard, vodní lyže, aktivní chůzi či SUP).

Roxy

Roxy je dámskou značkou firmy Quiksilver. Byla založena roku 1990 v Austrálii dvěma profesionálními surfaři a zakladateli značky Quiksilver, Alanem Greenem a Johnem Lawem. V současnosti vyvíjí funkční surfařské oblečení ze speciálních materiálů.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 83% Nylon , 17% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Ukládejte na suchém a větraném místě mimo dosah zdrojů tepla. Nesušte na slunci, prodloužíte tak životnost výrobku. Neperte v pračce.

Pokyny pro uživatele

Určen do vod 17 °C až 21 °C. Doba pobytu ve vodě 2 hodiny.

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání