Dámský neopren Surf 900 3/2 mm fialový

3 299 Kč

Dámský neopren, který se snadno obléká a nebrání v pohybu. Sportování bez únavy!

Otázky a odpovědi
Barva: TMAVĚ FIALOVÁ
Velikost: průvodce velikostí
L
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně

Klíčové vlastnosti

Snadné oblékání/nazouvání/umístění

Snadné oblékání/nazouvání/umístění

Zip na zádech usnadňuje oblékání. Dlouhé poutko.

Volnost pohybu

Volnost pohybu

Ultra pružný neopren. Pružné švy. Ergonomický střih usnadňuje pádlování.

Voděodolnost

Voděodolnost

Neopren 3 a 2 mm. Lepené a šité švy. Krycí léga na zádech. Přiléhavý.

Nižší podráždění pokožky

Nižší podráždění pokožky

Díly v podpaží omezují tření. Hladká rubová strana límce. Přelepené švy.

Rychlé schnutí

Rychlé schnutí

Podšívka ze syntetiky.

Technické informace

Výběr neoprenu (1. část)

Prvním kritériem pro výběr surfařského neoprenu je teplota vody. Ta se liší v závislosti na místě i ročním období. Proto se vždy přesvědčte, že teplota vody v místě surfování odpovídá jedné z následujících hodnot: teplá voda nad 20 °C, vlažná voda od 17 do 22 °C, studená voda od 12 do 17 °C, velmi studená voda od 7 do 12 °C. Pro zjištění těchto hodnot se podívejte na stránky seatemperature.org.

Výběr neoprenu (2. část)

Druhým kritériem je délka pobytu ve vodě. Pokud sportujete méně než 1 hodinu, jsou pro vás vhodné modely 100. Pokud ve vodě strávíte 2 hodiny, zvolte řadu 500, a pokud až 3 hodiny, vyberte si z kombinéz řady 900. Na rozdíl od modelů základní řady 100, jsou kombinézy řady 500 hřejivější (a více nepropustné), zabraňují únavě (jsou pohodlnější) a zabraňují podráždění pokožky. Totéž platí pro modely 900 ve srovnání s modely 500.

Jak správně vybrat velikost

Neméně důležitým faktorem je výběr správné velikosti. Kombinéza na surfování musí těsně přiléhat k tělu a nikde by se neměla shrnovat. Je běžné, že je vám na souši kombinéza nepohodlná, tento pocit zmizí při jejím namočení. Při výběru příliš velké velikosti vám bude kombinéza volná, bude se shrnovat, dráždit pokožku a nebude tepelně izolovat. Proto si neopren před koupí vždy vyzkoušejte.

Materiály

Kombinézy Olaian 900 jsou vyrobeny z ultra pružného 100% neoprenu, který zajišťuje výbornou tepelnou izolaci a vynikající pružnost. Neopren je potažený syntetickou textilií odolnou vůči roztrhnutí a prodření. Síla neoprenu: 2 a 3 mm. Neopren je vyroben z elastomerové pěny s uzavřenými buňkami (polychloropren), které obsahují bublinky dusíku s izolačními vlastnostmi. Pružnost řady 900 je dána vysokou pružností pěny i textilu.

Límec

Provedení u krku bylo vymyšleno tak, aby nedocházelo k podráždění pokožky. Pod kombinézou také můžete nosit top s ochranou před UV, který zabrání podráždění pokožky. Při delším nošení doporučujeme citlivá místa (krk, podpaží a kolena) namazat mastným krémem či vazelínou.

Maximální volnost pohybu

Střih a materiál řady dámských kombinéz 900 od značky Olaian usnadňuje pádlování a pohyb při vodních sportech. Celá kombinéza je z velmi pružného neoprenu. Všechny švy jsou pružné.

Zapínání na zádech

Dámské kombinézy 900 mají zip na zádech, který nejlépe vyhovuje dámské postavě a usnadňuje oblékání a svlékání. Krycí léga na zádech zaručuje nepropustnost zipu. Jezdec z nerezového kovu je odolný vůči slané vodě.

Nepropustné spoje

Vodotěsnost a odolnost výrobku zajišťují šité a lepené švy. Při prošívání vlákno neprochází skrz celý neopren, takže voda přes švy neproniká. Bezešvý rub navíc zabraňuje podráždění pokožky. V namáhaných místech je neopren zesílený, takže je díky tomu nejen pohodlnější, ale také odolnější vůči oděru. Pro posílení nepropustnosti jsou spoje modelů 900 z rubové strany podlepeny.

Kapsička na klíče

Na lýtku se nachází kapsička na klíče.

Zůstaňte déle v teple díky termoizolačním výrobkům. Nabízíme příslušenství do vod s různou teplotou

Při pobytu ve vodě ztrácíme více než polovinu tělesného tepla přes končetiny a hlavu. Proto doporučujeme doplnit surfařskou kombinézu o následující prvky: v teplých a vlažných vodách (> 17 °C) => nízké neoprenové ponožky.
Ve studených vodách (12 až 17 °C): rukavice a vyšší obuv. Ve velmi studených vodách (7 až –12 °C): vysokou obuv, rukavice, top i kuklu. Více na decathlon.cz.

Víceúčelová kombinéza

Naše kombinézy byly vyvinuty tak, aby vyhověly požadavkům těch nejnáročnějších surfařů. Při vývoji jsme dbali na to, aby bylo možné kombinézy používat i na další sporty (kitesurf, windsurfing, wakeboard, vodní lyže, aktivní chůzi či SUP).

Co je Olaian?

Produkty Tribord na surfing jsou nyní v Decathlonu nabízeny pod novou značkou Olaian, vyhrazenou pro vybavení na surfing, bodyboarding a skimboarding. Všechny naše výrobky pro surfování budou postupně přejmenovány. Je proto možné, že na vašem výrobku bude jiné logo, než jaké je na ilustračním obrázku.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Pěna 100% Kaučuk - Chloropren - Neopren Vložka 100% Polyamid

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a větraném místě mimo dosah zdrojů tepla. Nenechávejte vyschnout na přímém slunci, prodloužíte tak životnost materiálu. Neperte v pračce.

Pokyny pro uživatele

Určeno do vod 17 až 22 °C. Pro pobyt ve vodě až 3 hodiny.

TESTY

Vyvinuto a testováno v centru Hendaye (Francie). Kvalita a odolnost materiálů byla laboratorně testována.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Nečistěte chemicky

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi