ECODesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Dámský fitness Crop top na jógu Premium černý

699 Kč
8736826

Stylový crop top kolekce Premium Kimjaly můžete obléknout ráno do práce a večer na cvičení jógy. Vyrobeno v Portugalsku s ohledem na životní prostředí.

Delší než sportovní top a elegantní. Tento crop top Premium zajistí dobré zpevnění a volnost pohybu. Nejlepší kompromis na sebevědomé a stylové provádění ásan.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

DRŽENÍ NA TĚLE

Zpevňující a přiléhavý.

VOLNOST POHYBU

Pružný materiál s 20 % elastanu se přizpůsobí každé postavě.

PRODYŠNOST

Lehký a funkční materiál absorbuje tělesnou vlhkost a odvádí ji od těla.

HEBKOST

Pohodlný a hebký materiál.

ECODESIGN

Materiál obsahuje 80 % recyklovaného polyesteru.

Technické informace

Kolekce Premium Kimjaly

Na podzim r. 2022 uvedla značka Decathlon na trh novou řadu funkčních a ekologických výrobků Kimjaly navržených speciálně pro pokročilé jogíny.
Kolekce Premium vznikla z touhy specializovat naše výrobky více na cílovou skupinu eko-zodpovědných a náročnějších zákazníků patřících do komunity jógy.

Ecodesign kolekce Premium Kimjaly

Základem Kimjaly je ekologická koncepce výrobku. Do roku 2023 bude více než 85 % naší celosvětové kolekce vyrobeno ekologickým způsobem.
U kolekce Premium jsme se rozhodli snížit naši ekologickou stopu ještě více.
Výrobu některých souprav jsme přesunuli do Portugalska. U některých podložek používáme inovativní recyklované komponenty.

Funkční oblečení Premium Kimjaly s dlouhou životností

Hlavním mottem kolekce Premium je respekt životního stylu vyznavačů jógy. Tým designérů Kimjaly se zaměřil na hebkost, pružnost a neprůhlednost materiálů, smyslové vnímání (dotek, vůně, barvy), prodyšnost a zpevnění při cvičení. Cílem je nabízet řadu funkčních výrobků, které mají dlouhou životnost a jsou ověřeny testováním.

Premium Kimjaly, kolekce ověřená učiteli jógy

Značka Kimjaly již několik let spolupracuje s učiteli jógy, účastní se seminářů a setkání, a sbírá všechny informace týkající se potřeb pokročilých jogínů. Tým designérů pečlivě naslouchá a sbírá všechny informace, které jsou použity při tvorbě kolekce Premium.

Premium Kimjaly kolekce do práce i na jógu

Náš tým designérů vybírá barvy, materiály, tvary a módní styl kolekce Premium tak, abyste mohli z kanceláře rovnou do studia jógy. 
Požadavek jogínů byl přesný a jednoduchý: mít možnost nosit oblečení na jógu po celý den, v práci i na józe. Soupravy byly navrženy v duchu "yoga way of life". Legíny, které lze nosit během pracovního dne. Crop top, který lze vzít i večer pod sako.

Premium Kimjaly, kolekce vyrobená zčásti v Evropě

Tým návrhářů a dodavatelů Kimjaly pracoval na tom, aby se výrobky kolekce Premium mohly označovat "Made in Europe". To přináší spoustu sociálních, ekologických a ekonomických výhod. To však znamená vyšší výrobní a prodejní náklady na naše výrobky na jógu.
Ani my nejsme dokonalí. K výrobě většího množství produktů v Evropě máme před sebou ještě dlouhou cestu. Postupujeme krok za krokem.

Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: sustainability.decathlon.com

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 80% Polyamid , 20% Elastan

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dámský fitness Crop top na jógu Premium černý
Dámský fitness Crop top na jógu Premium černý
Dámský fitness Crop top na jógu Premium černý

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi