Dámské turistické tílko NH500

249 Kč −44%
139 Kč
*Od 22. 2. 2023 až do vyčerpání zásob

8582421

Tílko NH 500 je ideální na pravidelné výlety nenáročným terénem.

Směs recyklované bavlny, recyklovaného polyesteru a lyocellu je příjemná na dotek. Výstřih na zádech a prodyšné díly jsou vhodné do parného letního počasí.

Barva:

Černošedá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Lehké, splývavé, příjemné na dotek díky lyocellu a recyklované bavlně.

RYCHLÉ SCHNUTÍ

Výstřih na zádech, vepředu a vzadu prodyšné díly, recyklovaný polyester.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Delší střih na zádech, dostupný v 7 velikostech: od XS do 3XL.

NÍZKÁ HMOTNOST

Hmotnost tílka: 101 g ve velikosti M.

Technické informace

Snížili jsme dopad na životní prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí se nám podařil snížit, protože jsme v úpletu použili 3 vlákna šetrnější k životnímu prostředí: recyklovanou bavlnu, recyklovaný polyester a lyocell.

Proč recyklovaná bavlna?


Aby výrobky při nošení zůstaly odolné, funkční a příjemné na dotek, integrujeme do nových bavlněných vláken 30 % recyklované bavlny, získané z průmyslového odpadu nebo z kusů oblečení, které již dosloužilo. Díky této metodě snižujeme dopad spojený s pěstováním bavlny a výrobou nových vláken. Tílko obsahuje 20 % recyklované bavlny.

Proč recyklovaný polyester?

Recyklací plastových lahví nebo starého oblečení na výrobu polyesteru omezujeme používání ropných zdrojů a přitom zachováváme všechny vlastnosti výrobku důležité při turistice. Tílko obsahuje 37 % recyklovaného polyesteru.

Proč lyocell?

Lyocell je biologicky odbouratelný. Vyrábí se z celulózy, resp. dřevěné buničiny (většinou z eukalyptu, ale také z bukového či březového dřeva) a při jeho výrobě se používají netoxická a biologicky odbouratelná rozpouštědla. Tílko obsahuje 33 % celulózových vláken (lyocell).

Velikosti od XS do 3XL

Co je naše priorita? Aby naše turistické oblečení padlo na každý typ postavy! Aby si turistiku v pohodlném oblečení mohli vychutnat opravdu všichni. Proto tílko nabízíme ve vel. od XS do 3XL.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 39% Polyester , 31% Lyocell, 30% Bavlna Všitý díl 36% Lyocell, 35% Polyester , 29% Bavlna

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte složené na suchém a čistém místě.

TESTY

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont Blanc. Díky tomu můžeme naše výrobky testovat přímo v přírodě. Tílko bylo podrobeno testu míry oděru. Materiál jsme ještě před finálním schválením testovali v našich laboratořích Decathlon Sportslab. Následně jsme ušili prototypy, které jsme testovali přímo v terénu. Test spočíval v 10 hodinách aktivní chůze s naplněným batohem na zádech.

Schváleno

Výrobek byl testován v dubnu 2019 skupinou uživatelek, která se vydala na půldenní výlet po lesnatém pobřeží na ostrově Réunion. Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v terénu, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy. Naše týmy a skupina uživatelek (našich partnerek, ambasadorek a zákaznic) je zkoušely po celou dobu jejich vývoje.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Žehlete při maximální teplotě 110 °C - nenapařujte

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi