Dámské turistické sandály NH120 béžové

999 Kč

Kožené turistické sandály ideální na příležitostnou nenáročnou turistiku za hezkého a suchého počasí.

Co bylo naším cílem? Pohodlné sandály s přilnavou podrážkou na letní výlety po přírodních stezkách. Kožená stélka a svršek přispívají k lepší hygieně v obuvi.

Otázky a odpovědi
Barva: Režná
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

Tlumení došlapu

Tlumení došlapu

Dvojitá podešev z EVA. Dobré tlumení.

Protiskluzové vlastnosti

Protiskluzové vlastnosti

Speciální design i použité materiály zlepšují přilnavost. Gumová podešev.

Držení na noze

Držení na noze

Stažení pomocí pásků na suchý zip.

Pohodlí

Pohodlí

Kožená stélka je pohodlnější a hygieničtější.

Nízká hmotnost

Nízká hmotnost

230 g/bota ve vel. 39.

Obrázky

Dámské turistické sandály NH120 béžové
Dámské turistické sandály NH120 béžové
Dámské turistické sandály NH120 béžové

Technické informace

Přilnavá podešev

Podešev byla dlouho předmětem výzkumu našich laboratoří. Je vyrobena ze speciální směsi kaučuku, který zaručuje jak vynikající protiskluzové vlastnosti, tak přilnavost. Systematicky se snažíme najít kompromis mezi vlastnostmi podešve potřebnými na měkkém (v lese) a na kamenitém povrchu (na pobřeží).

Navržena na chůzi přírodou

Turistické sandály byly navrženy pro pohyb po přírodních, nezpevněných cestách. Při výběru materiálů i při jejich testování se bral ohled na jejich použití: obuv je určená na nezpevněné (lesní/polní cesta) nebo kamenité cesty (ve skalách, na pobřeží). Používání na silnici (asfaltu) může výrazně urychlit opotřebení podrážky. Tuto obuv nedoporučujeme na horské chodníky a túry s velkým převýšením.

Původ koženého materiálu

Obuv vyrábíme z usně. Kůže je hovězí. Nikdy bychom ale nechtěli, aby zvíře zemřelo jen kvůli kůži, proto pro výrobu obuvi používáme výhradně kůži, která vzniká jako odpad v potravinářském průmyslu.

Záruka

Na naše turistické sandály poskytujeme dvouletou záruku.
Naším cílem je nabízet výrobky s dlouhou životností, které by se pro vás staly spolehlivým společníkem na výletech do přírody. Největší radost nám totiž udělá, když se naše výrobky stanou součástí některého z vašich nezapomenutelných dobrodružství.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 70% Kaučuk - syntetický, 30% EVA (etylenvinylacetát) Svršek 100% Broušená hovězí kůže Podšívka 60% Broušená hovězí kůže, 40% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Doporučujeme obuv po použití nechat řádně vyschnout a poté skladovat na větraném, suchém a tmavém místě.

Pokyny pro uživatele

Nevhodné na horskou turistiku a na chůzi po asfaltu.

TESTY

Náš tým vyvíjí a navrhuje výrobky Quechua na úpatí hory Mont Blanc ve Francii. Výrobky poté testujeme v terénu s ostatními milovníky turistiky, abychom si ověřili, že jsou dostatečně odolné a pohodlné. Testování probíhá např. v lesíku Forêt de Fontainebleau nebo v Bretani... Snažíme se výrobky testovat v co možná nejrozmanitějším prostředí, za opravdu každého počasí. Při testování získáváme cenné názory, díky kterým můžeme naše produkty dále zlepšovat.

Pokyny k údržbě

Nesušte v sušičce.

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi