Dámské turistické kalhoty 2v1 MH 550

999 Kč −50%
499 Kč
*Od 17. 1. 2023 až do vyčerpání zásob

8502252

Kalhoty 2v1, které se dají přeměnit na kraťasy, jsou vhodné pro všechny turistky, které chtějí být připravené na každou změnu počasí.

Kalhoty 2v1 z lehkého a pružného materiálu nabízí optimální pohodlí. Abychom snížili dopad na životní prostředí, model v černém provedení je nabarven za použití menšího množství vody.

Barva:

Tmavě vínová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

VOLNOST POHYBU

Pružný materiál (15% obsah elastanu), tvarovaná kolena pro maximální pohodlí.

ODVOD POTU

Materiál odvádí vlhkost od těla na vnější stranu látky.

NÍZKÁ HMOTNOST

Jen 350 g ve velikosti M.

RYCHLÉ SCHNUTÍ

Když se zapotíte, syntetický materiál rychle uschne.

Kapsy

2 postranní kapsy se zipem

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Polopružný pas.

Technické informace

STŘIH

Kalhoty sportovního střihu, které poskytují skvělou volnost pohybu díky maximálně pružnému materiálu. Vyberte si svou obvyklou velikost.Díky háčku na lemu nohavic lze kalhoty připnout ke tkaničkám a zabránit tak tomu, aby se vyhrnovaly.

Test odvodu vlhkosti

Schopnost materiálu odvádět pot a udržovat tak tělo v teple se měří dle několika kritérií: absorpční schopnost látky, schopnost zcela nenasáknout potem, rychlost schnutí atp. Materiály se známkou 1/5 jsou vhodné na nenáročné aktivity, při kterých se člověk příliš nezapotí. Všechny naše turistické kalhoty mají známku 3/5.

VÝVOJ VÝROBKŮ: NAŠE KNOW-HOW

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont-Blanc.
Díky této jedinečné poloze se zde mohou členové našich vývojových týmů (designéři, produktoví manažeři, inženýři...) setkávat přímo s milovníky outdoorových sportů. Je to skvělý způsob, jak s využitím veškerého našeho know-how navrhovat výrobky na turistiku, které budou maximálně funkční.

Náš závazek: snížit spotřebu vody

Barvení látek je náročné na spotřebu vody a použitou vodu zároveň nelze nijak dál využít.Abychom snížili dopad výroby na životní prostředí, vybrali jsme metodu hromadného barvení nebo Dope dyed (u černého provedení). Při něm se barevné pigmenty integrují do vláken látky již při jejich výrobě. Celý proces navíc spotřebuje výrazně méně vody. Zatím tento postup využíváme jen u černého provedení kalhot 2v1 MH 500, ale rozšiřujeme jej i na ostatní barvy.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 85% Polyamid , 15% Elastan Vložka 77% Polyamid , 23% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Ukládejte na suchém a čistém místě.

TESTY

Naše laboratoř Decathlon Sportslab v Lille se také výrazně podílí na inovaci a vývoji výrobků Quechua. Kromě mnoha testů přímo v terénu výrobky testujeme i v laboratořích podle toho, co od nich očekáváme (např.: test pod sprchou ověřující nepromokavost, test ve větrné komoře ověřující větruodolnost, ...).

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v horách, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy.
Naše týmy a skupina uživatelů (našich partnerů, ambasadorů a zákazníků) je zkoušeli po celou dobu jejich vývoje až do zahájení prodeje.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi