Dámské turistické boty NH 100

349 Kč
8354266

Turistické boty NH 100 ideální na příležitostnou nenáročnou turistiku za suchého počasí.

Co bylo při vývoji naším cílem? Nabídnout vám lehkou a pohodlnou turistickou obuv s dobrou přilnavostí na turistiku s minimálním převýšením. Spolehlivé obutí za příznivou cenu.

Otázky a odpovědi
Barva: Tmavě modrá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

TLUMENÍ DOŠLAPU

6mm vložka z EVA v patě pro optimální tlumení došlapu.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Podrážka z TPR s 3,5mm vzorkem ideální na přírodní stezky.

POHODLÍ

Vložky lze vyjmout a nahradit je ortopedickými.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Syntetický všitý díl v přední části obuvi, odolný vůči oděru v přírodě.

PŘILNAVOST

Materiál podešve a 3,5 mm vzorek.

NÍZKÁ HMOTNOST

297 g/bota ve vel. 39.

Technické informace

Přilnavá podešev

Vyrábíme si vlastní podešve navržené v našich laboratořích. Používáme speciální směs kaučuku, která poskytuje optimální přilnavost i protikluzové vlastnosti. Snažíme se systematicky hledat nejlepší kompromis pro chůzi po kluzkém (protiskluzové vlastnosti) i suchém povrchu (přilnavost).

Navržené na turistiku

Obuv byla navržena na chůzi po přírodních stezkách. Materiál podešve i svršku naší obuvi vybíráme tak, aby jeho vlastnosti co nejlépe odpovídaly potřebám při chůzi po měkkém (les, hlína) i kamenitém podloží (stezky podél skalnatého pobřeží). Používání obuvi na zpevněných cestách (asfaltu, betonu) může urychlit opotřebení obuvi a způsobit nepohodlí. Obuv není vhodná na horskou turistiku.

Test odolnosti

Jednotlivé části procházejí laboratorními testy, které ověřují odolnost vůči vytržení oček a popruhů, kvalitu lepení, toxicitu, odolnost vůči UV záření, odírání podešve a částí svršku a rychlost opotřebení. Díky těmto testům jsme schopni zvýšit kvalitu výrobků a předcházet předčasnému opotřebení turistické obuvi.

Které ponožky jsou vhodné do bot Quechua NH 100?

Tato obuv je lehce prodyšná, ale ne dostatečně na to, aby odvedla veškerou vlhkost. Doporučujeme vám polovysoké ponožky Hike 50: obsahují bavlnu, která absorbuje vlhkost. Silnější části poté udrží vlhkost dále od pokožky. Zároveň jsou dostatečně vysoké, aby chránily kotník před oděrem o okraj obuvi. Tato kombinace je tak ideální prevencí tvorby puchýřů.

Naše vize životního prostředí

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 53.7% POLYURETAN, 46.3% POLYESTER Podešev 100% TERMOPLASTICKÝ POLYETHYLEN Podšívka 90% POLYESTER, 10% ETHYLENVINYLACETÁT

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Boty doporučujeme skladovat na větraném, suchém a stinném místě.

Pokyny pro uživatele

Nedoporučujeme na horskou turistiku a chůzi po asfaltu.

TESTY

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont-Blanc.
Díky této jedinečné poloze se zde mohou členové našich vývojových týmů (designéři, produktoví manažeři, inženýři...) setkávat přímo s milovníky outdoorových sportů.
Je to skvělý způsob, jak s využitím veškerého našeho know-how navrhovat výrobky na turistiku, které budou maximálně funkční.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v terénu, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy.
Naše týmy a skupina uživatelek (našich partnerek, ambasadorek a zákaznic) je zkoušely po celou dobu jejich vývoje až do zahájení prodeje. Boty byly schválené testujícími schválené pro použití na lesních stezkách, a to díky jejich pohodlí a odolnosti.

Pokyny k údržbě

Čistěte navlhčeným hadříkem.

Obrázky

Dámské turistické boty NH 100

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi