Dámské tenisové kraťasy Dry Essentiel s kapsami černé

239 Kč

8645274

Tenisové šortky na tréninky i zápasy. Lze jej nosit po celý rok bez ohledu na teplotu.

V těchto lehkých šortkách dokážete odehrát několik výměn a získat mnoho bodů! Kapsy byly speciálně navrženy k nošení tenisových míčků.

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

Přenášení míčů

Šortky s kapsami, do kterých lze dát míčky.

ODVOD POTU

Zůstaňte v suchu i při námaze díky materiálu odvádějícímu vlhkost.

Snadná údržba

Snadná údržba a rychleschnoucí materiál.

Technické informace

Velikost

Zvolte svoji obvyklou velikost. Modelka Mathilde měří 180 cm a nosí vel. M. Pokud jste na pomezí dvou velikostí, doporučujeme zvolit větší velikost, protože materiál nepruží. Ve vel. M jsou šortky dlouhé 31,6 cm (od horního ke spodnímu lemu). Délka rozkroku: 9 cm.

Proč nosit šortky speciálně určené na tenis?

Důležitou funkcí tenisových šortek je nošení míčků. Pro hráčky, které upřednostňují nošení tenisových míčků v kapsách, jsou určeny kapsy, v nichž míčky skvěle drží.

Dopad na životní prostředí


Černé provedení bylo navíc barveno postupem Dope dyed: barvení během spřádání vláken, které spotřebovává méně vody než tradiční barvení. Ostatní varianty jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného polyesteru.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester

TESTY

Tyto kraťasy testovaly tenisové hráčky v našem centru pro výzkum a vývoj. Při testování jsme se zaměřili na to, jestli míčky v kapsách dobře drží zejména při velkém pohybu po kurtu.
Dále u výrobku byly provedeny testy praní a sušení, abychom ověřili stálost jeho tvaru, barev a materiálu. Tyto testy potvrdily, že výrobek splňuje naše nároky na kvalitu.

Schváleno

Výrobek byl navržen, testován a schválen pro prodej naším vývojovým týmem (inženýry, návrháři, designéry, produktovými manažery a našimi odbornými partnery). Tyto šortky byly vyvinuty v našem centru pro výzkum a vývoj ve francouzském městě Villeneuve d'Ascq.
Na testech se podíleli naši tři techničtí partneři: Mallaurie Noel (francouzská hráčka č. 25, 450. v žebříčku WTA v roce 2021), Julie Gervais (francouzská hráčka č. 28, 520. v žebříčku WTA v roce 2021), Manon Garcia (francouzská hráčka č. 36 v roce 2021).

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi