Dámské lyžařské spodní tričko 980 X Breath

1 299 Kč

8759268

Spodní tričko pro lyžařky hledající vysoce prodyšnou první vrstvu na namáhavou jízdu v chladném počasí, u které se člověk opravdu hodně zapotí.

Už vás nebaví lyžovat celý den v promočeném spodním oblečení? Hustý materiál z vláken High Tech Dry Yarn urychluje odvod potu i schnutí, a tak vás spolehlivě udrží v suchu i při zvýšené námaze.

Barva:

Modrá / Bílá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODVOD POTU

Excelentní: Inteligentní bodymapping z Dry Yarn urychluje odvod potu a schnutí.

NIŽŠÍ PODRÁŽDĚNÍ POKOŽKY

Technologie Seam 0: Pro maximální pohodlí. Na celém výrobku jsou pouze dva švy.

HŘEJIVOST

Dobrý: Velmi vzdušný bodymapping pro maximální prodyšnost.195 g/m2

OMEZENÍ VZNIKU ZÁPACHU

Materiál zamezuje vzniku zápachu. Laboratorní testy dle ISO 17299-3.

Technické informace

Jaký má spodní oblečení 980 střih?

Spodní oblečení 980 je ve střihu slim. Jedná se o první vrstvu v úzkém střihu, která dokonale přilne k tělu, aby byl odvod potu co nejefektivnější.

Jaké výhody mají vlákna Dry Yarn a Nylon 6.6?

Polypropylen, neboli Dry-Yarn je suché vlákno. Jedná se o velice hydrofobní materiál, který skvěle odvádí pot. Je to nejvhodnější vlákno na velmi namáhavé aktivity, u kterých se člověk hodně potí. Spodní oblečení díky němu zůstane déle suché. Kombinace s vláknem Nylon 6.6 navíc přináší i maximální odolnost a dlouhou životnost. Perfektně se tak hodí na výrobu oblečení, které musí odolat častému tření.

Struktura materiálu

Bezešvá technologie SEAM 0 optimalizuje pohyb a bodymapping udržuje stabilní tělesnou teplotu. Díky tomuto systému je méně míst, kde by mohlo dojít k podráždění pokožky, a zároveň je zaručena maximální volnost pohybu. Vlákna nejvyšší kvality byla spletená tak, aby byl výsledný materiál extrémně odolný.

Jak se správně obléci, aby nám na svahu nebyla zima?

Aby vám na sjezdovce nebyla zima, stačí dodržovat pravidlo 3 vrstev funkčního oblečení. 1. vrstva neboli „druhá kůže“ udržuje tělo v suchu. 2. vrstva je izolační a zadržuje teplo. 3. vrstva je ochranná, chrání tělo v nepříznivém počasí.

Známka dopadu na životní prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí.

Pomoc s vybíráním velkosti

Model/ka na fotkách měří 175 cm a má na sobě vel. M. Míry: Obvod pasu: 67 cm. Obvod boků: 99 cm. Obvod pasu: 90 cm.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 49% Polypropylen , 40% Polyamid , 11% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením nechte zcela uschnout.

TESTY

Všechny výrobky Wedze jsou navrhovány a vyvíjeny v našem centru na úpatí hory Mont Blanc. Následně se testují v reálných podmínkách, za kterých je budete používat i vy (ve sněhu, za nízkých teplot atd.). Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi