Dámské spodní lyžařské kraťasy FR900 modré

849 Kč

8588524

Spodní kraťasy pro pokročilé freeriderky s vysokými nároky. Kraťasy jsou hřejivé, prodyšné a neomezují v pohybu.

Spodní kalhoty z mikrovlákna s vatovou výplní vás dostatečně zahřejí a poskytnou potřebnou prodyšnost. Jsou lehké a neomezují v pohybu a snadno zapomenete na to, že je vůbec máte na sobě.

Barva:

Tmavě modrá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Vatová výplň 125 g/m² a mikrovlákno zajišťují dobrou tepelnou izolaci.

VOLNOST POHYBU

Ergonomický střih. Všité díly z pružného materiálu pro dobrou volnost pohybu.

PRODYŠNOST

Prodyšné mikrovlákno po stranách a v rozkroku.

Technické informace

Vývoj výrobku

Body mapping s pružnými díly na správných místech zaručující dobrou volnost pohybu. Hřejivé díly s výplní 125 g/m². Pružné díly odvádějící pot. Jsou na stejných místech jako odvětrávání našich kalhoty BIB FR900.

Co si vzít pod lyžařské kalhoty?

Aby tělo zůstalo v teple a suchu, doporučujeme dodržovat pravidlo 2, nebo 3 vrstev. Pokud jsou teploty příjemné, budete se cítit pohodlně i v jedné vrstvě prodyšného spodního oblečení. Oblečení vás i trochu zahřeje a dobře odvede pot. Pokud bude trochu chladněji, doporučujeme si pod kalhoty vzít šortky FR 900, které vás zahřejí, ale jen tam, kde je to potřeba. A pokud bude opravdu velká zima, můžete přidávat vrstvy, ale dbejte na to, aby byla zachována prodyšnost.

Dopad výrobku na životní prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon své výrobky takto označuje zcela dobrovolně.
Více informací naleznete na: https://blog.decathlon.cz/ekologie/

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 85% Polyamid , 15% Elastan 100% Polyester Vložka 100% Polyamid Vnější materiál 100% Polyamid

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Vývojový tým značky Wedze sídlí ve Francii v Horním Savojsku na úpatí hory Mont Blanc poblíž několika lyžařských středisek. Během celého roku navrhujeme a vyvíjíme jednoduché a funkční výrobky. Tyto výrobky se následně podrobují nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Schváleno

Schválil tým složený z našich zákazníků, ze spolupracovníků Decathlonu, z našich ambasadorů a z nezávislých freeriderů, kteří výrobek testovali přímo v terénu.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi