DREAMSCAPE

Dámské snowboardové vázání SNB 100 bílé

1 999 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8737586

Jednoduché snowboardové vázání vhodné pro začátečníky na sjezdovku i výlety mimo ni.

Klasické snowboardové vázání zajišťuje velmi dobré zpevnění díky 3D strapu. Cap strap na prstech zvyšuje pohodlí a pevný spoiler dodává na dynamice.

M
Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +199 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  DRŽENÍ NA NOZE

  Dobré zpevnění nohy ve vysoké rychlosti na sjezdovce i mimo ni.

  TLUMENÍ DOŠLAPU

  EVA pěna ve špičce a patě.

  Rychlost akce

  Klasické vázání + Turn Strap: strap se otevírá na 180 °.

  MOŽNOST NASTAVENÍ

  Předozadní pata vázání, pásky.

  ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

  Velikosti: M: 36–41. L: 42–47.

  DRŽENÍ NA TĚLE

  Klasické zapínání. Dotahujte až do požadované míry zpevnění. Bez omezení.

  OBJEM

  Vázání + 2 disky + 8 šroubků kompatibilních s disky + 8 podložek.

  KOMPATIBILITA

  S prkny se standardními inserty nebo Burton Channel (není kompatibilní s Burton 3D).

  Technické informace

  Seznam dílů v servisu

  Kód 8576631: 2 šroubky na přední strap + 2 šroubky na zadní strap. Kód 8576570: 4 přední pásky. Kód 8576632: 1 pár předních strapů vel. M (vel. bot 36 až 41). Kód 8576633: 1 pár předních strapů vel. M (vel. bot 42 až 48). Kód 8576569: 4 zadní pásky. Kód 8576639: 1 pár zadních strapů vel. M (vel. bot 36 až 41). Kód 8576638: 1 pár zadních strapů vel. L (vel. 42 až 48). Kód 8576658: 1 disk + 4 šroubky 16 mm. Kód: 8576630: 2 šroubky spoileru

  Typ terénu / použití

  Snowboardové vázání SNB 100 je klasické vázání určené pro začátečníky a jejich první pokroky na sjezdovce i mimo ni. Nabízí všechny základní funkce snowboardového vázání (pohodlí, zpevnění pro dobrou kontrolu prkna), jen nemá žádné doplňkové funkce. Např. nejde nastavit náklon spoileru a šroubky strapů se musí šroubovat šroubovákem.

  Možnosti nastavení

  Vázání SNB 100 umožňuje velmi přesné nastavení a vycentrování nohou na prkně díky: 1) 3 možnostem umístění šroubků na desce: 18 mm rozdíl mezi pozicemi mini a maxi. 2) Předozadnímu přizpůsobení paty vázání: lze posunout o dalších 12 mm. Bota by prkno měla přesahovat na obou stranách stejně. Strapy se pak přizpůsobí každé botě zvlášť, díky předvrtaným pozicím pro pásky.

  Systém zapínání

  Systém Turn Strap: strap je uchycen na pantu, takže se při vyzouvání boty z vázání překlopí směrem ven. Při následném obouvání boty do vázání vám tak strap nepřekáží. Při nazouvání navíc nehrozí poškození strapu či přezek.

  Postoj (rozteč vázání)

  Vzdálenost mezi pravým a levým vázáním v cm. Lze přizpůsobit podle potřeby. U všech snowboardů je nicméně vyznačena doporučená rozteč vázání (recommended stance), a to pomocí značek umístěných mezi inserty pro vázání. Pokud máte pocit, že je třeba vázání oddálit nebo naopak přiblížit, jednotlivá nastavení si nejprve vyzkoušejte, abyste zjistili, které vám sedí nejlépe.

  Jak změnit rozteč na prkně?

  Co se týče snowboardů na sjezdovku či mimo sjezdovku, pokud chcete mít nohy blíže u sebe, doporučuje se posunout pouze přední vázání. Pokud naopak chcete mít nohy dál od sebe, doporučuje se posunout pouze zadní vázání. Cílem je ponechat těžiště mírně vzadu pro snazší vykrajování oblouků a lepší vztlak při jízdě v prašanu. Co se týče snowboardů na freestyle (symetrických),
  u nich je lepší posunout obě vázání, aby zůstalo těžiště přímo ve středu.

  Jaké na vázání nastavit úhly?

  Pro jízdu na sjezdovkách/ freeride doporučujeme nastavit úhel +18° vpředu a 0° vzadu. Pro univerzální/freestylovou jízdu zvolte úhly +18° a -6°. Větší rozevření zadní nohy umožňuje jezdit na switch. Při čistě freestylové jízdě neváhejte zvolit zcela symetrické úhly, např. +15° a -15°. Volba úhlů na vázání je velmi osobní. Neváhejte se proto inspirovat u ostatních a vyzkoušet i jiné úhly. Možná se dočkáte příjemného překvapení.

  Nezapomeňte boty na prkně vycentrovat.

  Vázání se středovým diskem na 4 šroubky je možné posouvat podél osy a obvykle je lze nastavit do 5 různých poloh. Toto nastavení slouží k vycentrování boty na snowboardu a zabraňuje přílišnému vyčnívání nohy přes hranu prkna. To by totiž zaručeně vedlo k pádu. Bota musí na obou stranách přesahovat prkno stejně. Disk je také možné otáčet o 90 °, a tím pozměnit rozteč určenou inserty. V takovém případě však není možné boční vycentrování.

  Jakou vybrat velikost?

  M = 36–41 / L = 42–47. Ale stejně tak jako si boty zkoušíte také na vlastních nohách, doporučujeme vyzkoušet vázání s vlastními botami na snowboard. Celková velikost obuvi se totiž může u různých značek lišit, přestože se jedná o boty stejného čísla.

  Kompatibilita s prkny Burton Channel

  Snowboardová značka Burton má svůj vlastní systém montáže vázání – Channel. Vázání se šroubuje na dva posouvatelné inserty, s nimiž se prkno prodává.
  Použití našeho disku umožňuje namontovat naše vázání i na systém Channel.
  Nicméně naše šrouby s Channelem kompatibilní nejsou, protože mají jiný průměr. Inserty Burtonu jsou odlišné od ostatních na trhu. Bude tedy potřeba, abyste si pořídili šrouby od Burtonu.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  1.868 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Tělo: 70.0% Polyamid , 30.0% Skelné vlákno Popruh: 3.0% Ethylenvinylacetát , 97.0% Termoplastický polyuretan Přezky: 100.0% Hliník Šrouby: 100.0% Nerezová ocel

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Šroubky pravidelně dotahujte. Přes léto můžete vázání ponechat na snowboardu.

  TESTY

  Všechny výrobky Decathlonu určené na snowboard se testují v reálných podmínkách přímo na svahu. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze na sjezdovce, v prašanu nebo ve snowparku setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři, návrháři a inženýři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

  Schváleno

  Schválili snowboardistky a snowboardisté.

  Pokyny k údržbě

  Lze sušit v sušičce. - Normální teplota, maximální teplota vzduchu výfuku z bubnu 80 °C.

  Žehlení při maximální teplotě žehlicí plochy 200 °C.

  Maximální teplota praní 70 °C. - Normální péče.

  Žehlení při maximální teplotě žehlicí plochy 150 °C.

  Maximální teplota praní 30 °C. - Velmi mírná péče.

  Obrázky

  Dámské snowboardové vázání SNB 100 bílé
  Dámské snowboardové vázání SNB 100 bílé
  Dámské snowboardové vázání SNB 100 bílé
  Dámské snowboardové vázání SNB 100 bílé
  Dámské snowboardové vázání SNB 100 bílé

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi