Dámské snowboardové boty Maoke 300 šedé

1 999 Kč

Boty na snowboard pro začátečnice, které se chtějí rychle zlepšovat.

Rychlé dotažení spodní části. Suchý zip v horní části boty umožňuje pevné dotažení na holeni. Tepelně tvarovatelná botička.

Otázky a odpovědi
Barva: Holubí šedá
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

Držení na noze

Držení na noze

Pata z 10mm pěnové vrstvy poskytuje pohodlí a zpevnění při středně rychlé jízdě.

Snadné otevírání / zavírání

Snadné otevírání / zavírání

Fast Lock 2Z: rychlé utažení na nártu a holeni.

Ochrana před chladem

Ochrana před chladem

Podrážka z EVA (80 % vzduchu) izoluje nohu od chladné země.

Tuhost

Tuhost

Měkký flex (3/10) odpouští chybí a přispívá k většímu pohodlí.

Pohodlí

Pohodlí

Snadno se nazouvají. Pružná pěna pro maximum pohodlí. Tepelně tvarovaná botička.

Přilnavost

Přilnavost

Podrážka Ultralight s výrazným vzorkem zajišťuje dobrou přilnavost na sněhu.

Tlumení došlapu

Tlumení došlapu

Podrážka Ultralight z EVA (80 % vzduchu) je lehká a tlumí otřesy.

Obrázky

Dámské snowboardové boty Maoke 300 šedé
Dámské snowboardové boty Maoke 300 šedé
Dámské snowboardové boty Maoke 300 šedé
Dámské snowboardové boty Maoke 300 šedé

Technické informace

Slovo produktového manažera

Boty jsou pohodlné a snadno se utahují. Jsou vybaveny účinnějším utažením na nártu, suchým zipem přes holeň pro lepší zpevnění jazyka, širší botičkou, která je pohodlnější a lépe nohu zpevní, a podeševí z EVA (80 % vzduchu), která je lehká, tlumí otřesy a izoluje od země.

Utahovací systém Fast Lock 2 zones

Boty jsme vybavili jednoduchým a rychlým utahovacím systémem díky jednomu ze snowboardových instruktorů, který správně poznamenal: „Klasické šněrování na uzel je nevyhovující. Velmi často musím před hodinou klientům doutáhnout jimi zašněrovanou obuv.“ 1. Rychlé a snadné utažení ve špičce napomáhá zpevnění. 2.
Suchý zip zabraňuje tření holeně a jazyka.

Flex (tuhost boty)

Pružný flex (3/10) jsme u těchto bot zvolili záměrně. Zajišťuje pohodlí, snižuje fyzickou únavu, a tak si můžete naplno užívat jízdy. Je rovněž vhodnější pro začátečníky, pomáhá nalézt správný postoj na snowboardu,
tj. nepropínat nohy a držet je mírně pokrčené.
Na snowboardu je velmi důležité rychle reagovat, a k tomu je nezbytné pružení v kolenou. Začínat s tuhými botami se rozhodně nedoporučuje.

Zpevnění paty – botička úrovně 1 (ze 3)

Zpevnění nohy je při jízdě na snowboardu zásadní, umožňuje totiž prkno řádně ovládat (zpevnění nohy v botičce, ale také botičky v botě). Botička úrovně 1 je spojením 4 technologií: 1. Teplem tvarovatelná botička v pohodlí domova. 2. Pěnové polstrování „Confort Heel Pad“. 3. Trojbodové utahování botičky. 4. Spojení vnitřní botičky s vnější botou „Hook & Loop Link“.

1. Tepelné tvarování bot v pohodlí domova / Upozornění

Tepelné tvarování bot lze provádět pouze v elektrické horkovzdušné (s vrtulí) troubě s minimálními rozměry 56 × 60 × 56 cm. Tepelné tvarovaní nelze provádět v plynové troubě ani v malé přenosné troubě.

1. Tepelné tvarování botičky v pohodlí domova / Postup

1. Předehřejte troubu na 80 °C na vrtuli. 2. Vyndejte vložky a položte botičky na plech na pečící papír. 3. Nechte v troubě 15 minut. 4. Vraťte do botiček vložky, poté si botičky nazujte (v ponožkách) a pevně dotáhněte. 5. Nazujte si vnější boty a pevně utáhněte. Stůjte v botách 15 minut. Celý proces je možné v případě potřeby opakovat. Tepelné tvarování je možné pouze v troubě o rozměrech min. 56 × 60 × 56 cm.

2. Pěna na kotnících „Confort Heel Pad“

Speciální pěna vyplňuje volný prostor kolem kotníků a tím zpevňuje patu.
Botička úrovně 1 je vybavena spíše měkkou, jednohustotní 10 mm silnou pěnou.
Cílem je zajistit potřebné zpevnění paty a celé nohy. Čím je totiž jízda rychlejší, tím více je bota namáhána, a tím je potřeba většího zpevnění.
Proto je botička vybavena pěnovými díly Confort Foam, které zajišťují maximální pohodlí.

3. Tříbodový systém utažení


Tříbodový utahovací systém (na rozdíl od 4bodového) má 2 výhody: Zpevnění: umožňuje účinné stažení, neboť omezuje tření a maximum síly se přenáší do kotníku (třetího a zároveň posledního bodu utažení). Hřejivost: menší počet utahovacích bodů zajišťuje snazší cirkulaci krve až k prstům u nohou. Ty tak zůstávají v teple.

4. Spojení boty s botičkou „Hook & Loop Link“

Mezi botou a vnitřní botičkou (v zadní části) se nachází suchý zip.
K čemu slouží? Zabraňuje pohybu botičky v obuvi, aby se vám snáze ovládal snowboard. Nestačí aby noha dobře držela v botičce, botička musí také dobře držet v botě. Pokud se botička uvnitř boty hýbe, snowboard se hůře ovládá.

Vložky v botách

Vnitřní vložka je plochá. Je ale pohodlná a zajišťuje tepelnou izolaci. Pokud ale potřebujete, lze vložku nahradit jinou: - tvarovanou vložkou, která poskytne oporu klenbě a vyztuží patu; - teplem tvarovatelnou vložkou, která se přesně přizpůsobí tvaru vašich chodidel. To je zajisté to nejúčinnější řešení.

Podrážka: přilnavost, tlumení a ochrana před chladem

Naše podešev Ultralight je vyrobena EVA pěny. EVA je velmi lehký materiál, který obsahuje 80 % vzduchu.
Podešev je odolná vůči oděru a má dobré tlumicí schopnosti.
Je přirozeně izolační a chrání před chladem od země. Výrazný vzorek zajišťuje stabilní došlap. Navíc zabraňuje zachytávání sněhu v podešvi.

Jak vybrat správnou velikost?

1. Obujte si boty. 2) Utáhněte je. 3) Postavte se. 4) Palce u nohou se lehce dotýkají špičky, tlak však není nepříjemný. 5) Zapérujte v kolenou, nakloňte se a zapřete o holeně. Noha by se měla v botě posunout dozadu a palce už by se špičky dotýkat neměly.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 100% Polyester Podešev 100% EVA (etylenvinylacetát) Podšívka 100% Polyester Hřejivá podšívka 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití vyjměte z bot vnitřní botičku a nechte ji řádně vyschnout. Pokud si chcete být jistí, že budou další den perfektně suché, na noc z botiček vyndejte vnitřní vložku.

TESTY

Všechny výrobky Dreamscape určené na snowboard se testují v reálných podmínkách přímo na svahu. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze na sjezdovce, v prašanu nebo ve snowparku setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři, návrháři a inženýři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Schváleno

Schválily snowboardistky.

Pokyny k údržbe

Čistěte navlhčeným hadříkem.

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi

Podobné produkty