Dámské snowboardové boty Endzone bílé

3 999 Kč

Snowboardové boty, ve kterých se můžete vydat do každého koutu lyžařského střediska.

Spolehlivé klasické šněrování rozdělené na horní a dolní část. Optimalizované křížení přes kotník a mikrometrické utažení díky habu®FitSystem pro ještě lepší zpevnění. Polyuretanové tlumení a tvarovatelná botička.

Otázky a odpovědi
Barva: Bílá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Držení na noze

Pata z 10mm ergonomické pěnové vrstvy zaručuje lepší zpevnění při freestyle.

MOŽNOST NASTAVENÍ

3 místa stažení habu®FitSystem na kotníku a dvouzónové šněrování.

Tuhost

Střední flex 5/10 pro pohodlí a snadnou ovladatelnost při freestyle.

Opravy

Bezplatná výměna tkaniček a kolečka habu®: habufit.com/support

Ochrana před chladem

Podrážka z EVA (80 % vzduchu) izoluje nohu od chladné země.

POHODLÍ

Snadno se nazouvají. Pružná pěna pro maximum pohodlí. Tepelné tvarování.

Přilnavost

Podrážka Ultralight s výrazným vzorkem zajišťuje dobrou přilnavost na sněhu.

Tlumení došlapu

Lepší tlumení paty díky PU pěně. Nízká hmotnost díky podešvi z EVA.

Technické informace

Slovo produktového manažera

Boty nabízejí vynikající poměr dobrého zpevnění a pohodlí při freestyle.
- Optimalizované zpevnění kotníku díky speciálnímu ukotvení botičky v botě. - Kolečko pro přizpůsobení zpevnění kotníku vašim nohám a stylu jízdy. - Klasické šněrování, možnost rozdělení utažení nártové a holenní části pomocí plastového blokátoru. - Polyuretanové tlumení pod patou pro optimální pohodlí při došlapu. - Podešev z EVA: 80 % vzduchu, velmi lehká, izolující, chránící před chladem.

Třízónový systém stažení

Individuální utažení třech různých částí bot splní požadavky všech snowboardistek, i těch s těmi nejvyššími nároky.
1. Mikrometrické utažení habu®FitSystem (kolečko + tkaničky + speciální očka na tkaničky) pro co nejpřesnější utažení. 2. Utahování nártové části boty pomocí tkaniček a speciálně navrženého plastového dílu. 3. Utahování holenní části boty pomocí tkaniček, které utáhnete dle vlastní potřeby.

habu® Fit System

Systém habu®FitSystem kombinuje tři důležité prvky, které snowboardistkám usnadňují život:
1) Inovativní kolečko habu® pro mikrometricky přesné utažení.
2) Lanko habu® je lehké a z nerezové oceli, takže je extrémně pevné. 3) otvory pro tkaničky v systému habu® zaručují rovnoměrné rozložení tlaku a minimalizují opotřebení, tudíž zaručují dlouhou životnost.

Jak habu®FitSystem opravit?

Kolečka a lanka/tkaničky BOA Technology Inc v systému habu® musely projít zátěžovými testy v laboratoři v přímo v terénu. Záruka se na ně vztahuje po celou dobu životnosti boty. Služby poprodejního servisu najdete na habufit.com/support

Flex (tuhost boty)

Střední flex (5/10) přináší optimální pohodlí pro freestyle, ať už na graby, nebo na boxy či raily. Boty s vyšším flexem by vyžadovaly technicky velmi zdatného jezdce a nebyly by ve snowparku tak pohodlné.

Technologie Flex Up

Flex Up umožňuje zvýšit flexi boty o přibližně dva body 2 (s Flex Up je tuhost boty přibližně 7/10). Jedná se o doplněk z recyklovaného plastu, který lze vložit do jazyka bot Decathlon vyráběných od sezóny 2022/23 (tyto boty mají speciální kapsu, kam se výztuha vkládá). Flex Up má velký smysl hlavně za nějaký čas. Až se boty opoužívají a změknou, můžete jim touto výztuhou vdechnout druhý život.

Zpevnění paty – botička úrovně 3 (ze 3)

Zpevnění nohy je při jízdě na snowboardu zásadní, umožňuje totiž prkno řádně ovládat (zpevnění nohy v botičce, ale také botičky v botě).Botička úrovně 3 je spojením 6 technologií:
1. Tepelně tvarovatelná botička v pohodlí domova. 2. Ergonomicky tvarovaná pěna v oblasti kotníku.
3. Upevnění botičky v botě pomocí speciální textilie. 4. Kolečko na stažení, díky kterému se noha nebude posouvat dopředu. Suché zipy v horní části botičky. 6. Vnitřní 3D vložka.

1. Tepelné tvarování bot v pohodlí domova / Upozornění

Tepelné tvarování bot lze provádět pouze v elektrické horkovzdušné (s vrtulí) troubě s minimálními rozměry 56 × 60 × 56 cm. Tepelné tvarovaní nelze provádět v plynové troubě ani v malé přenosné troubě.

1. Tepelné tvarování botičky v pohodlí domova / Postup


1. Předehřejte troubu na 80 °C na vrtuli. 2. Vyndejte vložky a položte botičky na plech na pečící papír. 3. Nechte v troubě 15 minut. 4. Vraťte do botiček vložky, poté si botičky nazujte (v lyžařských ponožkách) a pevně dotáhněte. Nazujte si vnější boty a pevně utáhněte. 5. Stůjte v botách 15 minut. Celý proces je možné v případě potřeby opakovat.

2. Pěna na kotnících Ergonomic Heel Pad

Speciální pěna vyplňuje volný prostor kolem kotníků a tím zpevňuje patu.
Botička úrovně 3/3 je vybavena exkluzivní tvarovanou pěnou Dreamscape. Forma pěny byla vyvinuta na základě skenování tvaru lidských nohou. Padne každému a poskytuje velké pohodlí. Materiál je z měkké a zároveň zpevňující elastomerové pěny. Již při samotném nazutí cítíte zpevnění chodidla. Při jízdě botička nikde netlačí.

3. Tříbodový systém utažení speciální textilií

Vnitřní botička bot Endzone je s vnější botou spojena pomocí speciální textilie a má tříbodové utahování. Tato technologie umožňuje nohu sevřít rovnoměrně po celém obvodu a zaručuje dobrou stabilitu nohy uvnitř boty.

4. Tlumení v patě

Pod stélku botičky jsme přidali jednu vrstvu polyuretanové pěny, abychom zvýšili pohodlí paty při doskoku.

5. Suché zipy v horní části botičky

V horní části botičky se nacházejí dva suché zipy, díky nimž drží jazyk a boční části botičky ve správné poloze při jakémkoli pohybu. Chodidlo i kotník jsou tím pádem dobře zpevněné po celý den.

6. Vnitřní 3D vložka.

Vnitřní vložka je 3D. Je tvarovaná na patě a v oblasti klenby, což omezuje pohyb nohy v botě. Je ale pohodlná a zajišťuje tepelnou izolaci. Pokud ale potřebujete, lze vložku nahradit jinou: teplem tvarovatelnou vložkou, která se přesně přizpůsobí tvaru vašich chodidel. To je zajisté to nejúčinnější řešení.

Podrážka: přilnavost, tlumení a ochrana před chladem

Naše podešev Ultralight je vyrobena z EVA pěny. EVA je velmi lehký materiál, který obsahuje 80 % vzduchu.
Podešev je odolná vůči oděru a má dobré tlumicí schopnosti.
Je přirozeně izolační a chrání před chladem od země. Výrazný vzorek zajišťuje stabilní došlap. Navíc zabraňuje zachytávání sněhu v podešvi.

Jak vybrat správnou velikost?


1. Nazujte si boty. 2. Utáhněte je. 3. Postavte se. 4. Palce u nohou se lehce dotýkají špičky, tlak však není nepříjemný. 5) Zapérujte v kolenou, nakloňte se a zapřete o holeně. Noha by se měla v botě posunout dozadu a palce už by se špičky dotýkat neměly.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 100% Polyuretan Podešev 100% EVA pěna Podšívka 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití vyjměte z bot vnitřní botičku a nechte ji řádně vyschnout. Pokud si chcete být jistí, že budou další den perfektně suché, na noc z botiček vyndejte vnitřní vložku.

TESTY

Všechny výrobky Dreamscape určené na snowboard se testují v reálných podmínkách přímo na svahu. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze na sjezdovce, v prašanu nebo ve snowparku setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři, návrháři a inženýři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Pokyny k údržbě

Čistěte navlhčeným hadříkem.

Obrázky

Dámské snowboardové boty Endzone bílé
Dámské snowboardové boty Endzone bílé
Dámské snowboardové boty Endzone bílé
Dámské snowboardové boty Endzone bílé

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi