Dámské sjezdové lyže s vázáním Boost 500 modro-zelené

5 799 Kč

8586168

Lyže vhodné pro pokročilé lyžařky, které se chtějí i nadále zlepšovat a hledají stabilní lyže, které jim v obloucích dodají na jistotě.

Příjemné lyže, které vám dodají na jistotě. Na nich budete své schopnosti postupně zdokonalovat a nakonec budete mít jízdu plně pod kontrolou.

Barva:

Zelená / Zelená / Lišejníková

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

Ovladatelnost

Snadno ovladatelné lyže. Usnadňují přechod od klouzaného ke smýkanému oblouku.

PŘILNAVOST

Úzký střed a oversize špička zvyšují přilnavost a stabilitu v oblouku.

ODRAZ

Střední. Plynulý výjezd z oblouku pro udržení optimálního lyžařského postoje.

STABILITA

Jejich velké plus. Vedení oblouky je plně pod kontrolou.

PŘESNOST

Naddimenzovaná špička oversize pro snadný vjezd do oblouku ve střední rychlosti.

Technické informace

Určení

PURE CONTROL: Už od prvních oblouků se lyžaři na Boost 500 cítí jistě a lépe kontrolují směr jízdy i rychlost. Boost 500 jsou stabilní a hravé lyže, které vaší jízdě dodají na jistotě. Jsou ideální na další postupné zlepšování.

Vykrojení

126/74/111 v délce 156 cm.
Vykrojení (profil) lyže odpovídá šířce špičky, středu a patky lyže v mm. Čím širší je špička, tím snadněji lyže zahajuje oblouk. Čím užší je patka, tím rychlejší je přehranění. Čím širší patka, tím pohodlnější a stabilnější lyže bude při přejezdu na jiný typ sněhu.

Rádius = 11,6 m. Čím menší rádius, tím menší bude oblouk (lyže bude rychleji zatáčet). Čím větší rádius, tím větší bude i vyjetý oblouk.

Konstrukce

Přední rocker. Capová konstrukce s topolovým jádrem vyztuženým skelným vláknem. Lyže se snadno prohne a do původní polohy se vrací relativně pomalu. Skluznice s vysokou molekulární hmotností.

Vázání

Vázání Look, model Xpress XP W 10 GW bílé. Kompatibilní s GripWalk. DIN 3–10. Pro lyžařské boty s délkou podešve 261–327 mm.

Odolnost

Hliníkové zakončení špičky. Patka vyztužená ABS.

Příprava

Lyže jsou prodávané navoskované a nabroušené, ihned připravené k používání. Hrany broušené pod úhlem 89°.

Co je prohnutí lyže?

Položená lyže se sněhu dotýká ve špičce a patce, zatímco prostřední část (pod vázáním) je mírně nadzvednutá. To je prohnutí lyže (camber). Čím je prohnutí delší a výraznější, tím je lyže přilnavější a živější. Naopak čím je nižší, tím je lyže lépe ovladatelná a tolerantnější.

Co je rocker lyže?

Rockerem se označuje zvednutá špička (někdy i patka) lyže. Tím se přesouvá bod kontaktu skluznice se sněhem více do středu lyže. Snižuje se tak plocha kontaktu se sněhem, zvyšuje se ovladatelnost a lyže lépe plavou v prašanu. Při hranění na zmrzlém sněhu mají lyže dobrou přilnavost. Čím je rocker delší, tím je lyže ovladatelnější.

Po použití

Po návratu ze svahu je dobré naučit se několik kroků, které lyžím zaručí delší životnost: * Hrany otřete suchým hadříkem, předejdete tak vzniku rzi. * Lyže sepněte pásky na suchý zip, aby se o sebe skluznice zbytečně neotíraly. * Lyže skladujte na suchém a tmavém místě.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Deska 45% Dřevo, 20% Polyamid , 20% Skelné vlákno , 10% Ocel, 5% Polyethylen

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a tmavém místě. Na konci sezóny: lyže navoskujte, ale vosk stáhněte až na začátku další sezóny.

TESTY

Všechny lyže Wedze se testují v terénu. Během testů se ověřuje, že je výrobek opravdu uzpůsoben cílovému uživateli tak, jak to definoval produktový manažer ve specifikaci výrobku. Lyže navrhujeme v našem vývojovém centru v Horním Savojsku na úpatí hory Mont Blanc. Na zdárné realizaci jednotlivých výrobků dle stanovené specifikace pracují týmy inženýrů i techniků.

Obrázky

Dámské sjezdové lyže s vázáním Boost 500 modro-zelené
Dámské sjezdové lyže s vázáním Boost 500 modro-zelené
Dámské sjezdové lyže s vázáním Boost 500 modro-zelené
Dámské sjezdové lyže s vázáním Boost 500 modro-zelené
Dámské sjezdové lyže s vázáním Boost 500 modro-zelené

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi