Dámské plavky horní díl Elena s push-up efektem a všitými vycpávkami černý

449 Kč

8357551

Plavky pro začínající surfařky do malých vln u břehu.

Horní díl plavek s push-up efektem zdůrazňuje dekolt, podprsenka je všitá do sedla s kosticemi a má všité vycpávky. Mírně zřasené zapínání za krkem je pohodlné a dobře drží.

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

DRŽÍ NA TĚLE I VE VLNÁCH

Propracovaný střih vhodný do malých vln (u břehu).

Technické informace

Začínající surfařka

Se surfem začínáte, či surfujete pouze několikrát do roka. Surfujete pouze tam, kde stačíte, tedy v malých vlnách u břehu. Sportu se věnujete rekreačně, pro potěšení. Často padáte, ale většinou jen do malých vln. Právě pro vás jsme vyvinuli řadu plavek určených na příležitostné surfování.

Pro aktivní pohyb na pláži

Ať již surfujete, či si chcete zaplavat, jistě si přejete plavky, které ve vodě dobře sedí. Proto plavky testujeme při použití ve vlnách. Každý model je určený na surf, ale vhodný je i na další vodní sporty: paddleboard, windsurfing, kitesurfing, koupání apod.

Pro koho jsou určeny?

Plavky, podobně jako dámské podprsenky, poskytují push-up efekt, který zvýrazní váš dekolt. Mírně zřasené zapínání za krkem podtrhuje váš výstřih. Podprsenka všitá do sedla s kosticemi dobře drží a je pohodlná. Díky zavazování na zádech se přizpůsobí postavě. Hodí se zejména pro ženy s menším až středně velkým poprsím, které si přejí zvýraznit hrudník.

Testování odolnosti ve vlnách

Navrhujeme takové plavky, aby dokonale držely na těle i ve vlnách. Na jejich testování vždy spolupracujeme se surfařkami různých postav, které je testují v bazénu našeho vývojového střediska v Hendaye. Při tomto testování se snažíme napodobit situaci, kdy je surfařka spláchnuta vlnou. Když plavky v bazénu obstojí, pokračujeme s testováním v reálných podmínkách v moři.

Abyste se cítila v plavkách pohodlně

Při výrobě plavek dbáme na to, aby se v nich ženy cítily dobře. Aby plavky nedeformovaly poprsí, nezařezávaly se do hýždí a měly hezký výstřih. Naším posláním je nabízet takové modely, aby každá žena bez ohledu na své tělo, postavu či výšku našla plavky, které jí naprosto vyhovují.

Co je push up efekt?

Vycpávky v košíčku doplní objem, prsy stlačí k sobě, a tím zvýrazní výstřih. To je princip push up efektu.

Model Elena poskytuje velmi výrazný push-up efekt.

Co jsou vyztužené košíčky?

Vyztužení horního dílu plavek umožňuje zvýraznit tvar poprsí a zakulatit ho bez otisků švů a podráždění, jak tomu bývá u pěnových vycpávek. Olaian myslel na vaše pohodlí a vyztužení použil u většiny modelů dámských plavek. Vyztužení může být vyjímatelné a v tomto případě umožňuje zvýšit nebo naopak snížit objem poprsí až o půl velkosti.

Plavky Push-up Elena jsou vybaveny všitými vycpávkami, které nelze vyjmout.

Košíčky

Tyto plavky, podobně jako dámské podprsenky push-up, zvýrazní váš dekolt. U malých košíčků (A a B) je push-up efekt největší, u větších velikostí je naopak push-up efekt menší.

Kostice

Kostice podpírají prsy zespodu a optimálně je zpevňují. Typy kostic určují tvary horních dílů plavek, spíše odhalující či spíše zahalující.

Výběr velikosti

Ve vodě se plavky mírně roztáhnou, takže je nezbytné, aby vám při zkoušení perfektně seděly. Dbejte proto na výběr správné velikosti. Při zkoušení v kabince musí plavky dobře přiléhat k tělu, měla byste cítit, že vám zpevňují postavu. Elastan přítomný v některých materiálech, z nichž jsou naše plavky vyrobeny, ve vodě částečně povolí.

Chcete plavky vyměnit?

Nevyhovuje vám velikost nebo model? Chcete výrobek vyměnit v nejbližším obchodě Decathlon? Pro případ, že byste chtěli plavky vyměnit, neodstřihujte etiketu. Výměna pak nebude žádný problém.

Olaian, značka Decathlonu pro surfování

Olaian se sídlem v Hendaye na jihozápadě Francie je nová značka Decathlonu vyrábějící vybavení na surf a bodyboarding. V našem vývojovém středisku, které se nachází blízko u moře, můžeme v jednom dni navrhnout plavky a otestovat je přímo v moři, abychom ověřili jejich odolnost ve vlnách.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 80% Polyamid , 20% Elastan Vnitřní materiál 100% Polyester

Pokyny pro uživatele

Není vhodný k častému použití v chlorované vodě.

TESTY

Tento výrobek se prakticky testoval ve vývojovém středisku ve francouzském městě Hendaye a prošel také laboratorními testy, které potvrdily jeho kvalitu. Jednalo se o testy pružnosti materiálu, stálosti barev a tvaru, odolnosti vůči tření, praní, slané vodě, chlóru, slunečnímu záření a o test životnosti opakovaně praného výrobku.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dámské plavky horní díl Elena s push-up efektem a všitými vycpávkami černý
Dámské plavky horní díl Elena s push-up efektem a všitými vycpávkami černý
Dámské plavky horní díl Elena s push-up efektem a všitými vycpávkami černý
Dámské plavky horní díl Elena s push-up efektem a všitými vycpávkami černý
Dámské plavky horní díl Elena s push-up efektem a všitými vycpávkami černý
Dámské plavky horní díl Elena s push-up efektem a všitými vycpávkami černý
Dámské plavky horní díl Elena s push-up efektem a všitými vycpávkami černý

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi