Klíčové vlastnosti

Zpevnění poprsí

Zpevnění poprsí

Tvarované košíčky zpevňují a zvýrazňují poprsí.

Odolnost vůči chloru

Odolnost vůči chloru

Více než 200 h používání: vhodné pro pravidelné používání.

Krytí

Krytí

Díky dlouhému střihu zpevňují svaly během cvičení.

Volnost pohybu

Volnost pohybu

Ramínka do V na zádech poskytují volnost pohybu ramenům a lopatkám.

Obrázky

Dámské plavky jednodílné na aqua fitness Anna černé
Dámské plavky jednodílné na aqua fitness Anna černé
Dámské plavky jednodílné na aqua fitness Anna černé
Dámské plavky jednodílné na aqua fitness Anna černé

Technické informace

Druh cvičení: aqua fitness

Aqua fitness napomáhá zpevňovat postavu při cvičení ve vodě. Pravidelné cvičení je blahodárné pro organismus. Pouhý kontakt s vodou napomáhá uvolnit se a cítit se skvěle. Výhodou tohoto sportu je, že při jeho praktikování nehrozí zranění ani bolesti svalů či kloubů. Je spojením kardiovaskulárního cvičení i cviků na zpevnění celého těla.

Druh cvičení: AQUABIKE

Aquabike spočívá v jízdě na rotopedu ve vodě. Tato intenzivní sportovní aktivita má řadu přínosů, mino jiné posílení svalstva i kardiovaskulárního systému. Značka Nabaiji nabízí řadu výrobků na aquabike, které zajišťují dobré zpevnění poprsí. Jsou vyrobené z materiálu odolného vůči chlóru, a díky tomu vhodné na pravidelné cvičení.

ZPEVNĚNÍ POPRSÍ

Všitá podprsenka s vycpávkami: při cvičení ve vodě je vhodné mít plavky, které zajistí dobré zpevnění poprsí. Podprsenka s vycpávkami poprsí skvěle zpevní, při pohybu tak nedochází k jeho otřesům. Díky otvorům navíc podprsenka nenasákne vodou, takže rychleji uschne.

Materiál je vysoce odolný vůči chlóru

Hlavní materiál: 100% polyester. Naši návrháři vyvinuli materiál na bázi polyesteru a elastanová vlákna nahradili vlákny PBT. Tento nový, mírně pružný a pohodlný materiál je odolný vůči agresivnímu působení chlóru. PBT vlákno má i další výhody – rychle schne. A v průběhu životnosti se jeho odolnost sníží pouze o 3 až 4 %. Navíc je odolné vůči UV záření, takže barvy zůstávají déle jasné.

Technologie AQUARESIST

Výrobky s označením Aquaresist zaručují vysokou odolnost vůči chlóru po celou dobu své životnosti. Materiál si zachovává svoji pružnost a je odolný vůči UV záření. Z těchto důvodů jsou tyto výrobky vhodné na pravidelné či intenzívní používání v bazénu.

Upozornění

Nepoužívejte na skluzavkách a toboganech.

Známka umožňující porovnat ekologickou šetrnost výrobku

Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Uvádění informací o dopadech na životní prostředí představuje dobrovolný počin ze strany společnosti Decathlon. Webové stránky: sustainability.decathlon.com
Více na: https://youtu.be/8t63KkRwn_8

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Vycpávka – vnější materiál 82% Polyamid, 18% Elastan Vložka 100% Polyamid Vnitřní materiál 76% Polyamid, 24% Elastan

TESTY

Výrobky s označením Aquaresist jsou testovány po dobu 240 hodin pod cyklickým tlakem v nádrži s chlorovanou vodou. V průběhu testu nedošlo ke snížení pružnosti materiálu. Oproti běžným výrobkům na plavání prošly tyto výrobky testem odolnosti bez jakékoli újmy.

Pokyny k údržbe

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi

Podobné produkty