ECODesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10

Dámské nepromokavé svrchní kalhoty 540 na městskou cyklistiku černé

1 299 Kč
8588073

Nepromokavé svrchní kalhoty na ochranu nohou a chodidel před deštěm při pravidelném ježdění po městě. Určené speciálně pro ženy.

Déšť ani kaluže už vás nezaskočí! Nepromokavé a odolné kalhoty přiléhavého střihu mají nepropustné zipy, návleky na obuv a jsou certifikované jako OOP, protože zajišťují viditelnost cyklisty v noci.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá / Černošedá
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

VODĚODOLNOST

Umožňují až dvouhodinovou jízdu v dešti. 100 % nepropustné švy a zipy.

VĚTRUODOLNOST

Materiál chrání i před větrem.

DOBRÁ VIDITELNOST

Reflexní pruhy zvyšují viditelnost cyklisty při jízdě za tmy.

SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

Boční zipy až ke kolenům usnadňují oblékání kalhot.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Dlouhá životnost díky odolnějšímu materiálu na nejnamáhanějších místech.

VOLNOST POHYBU

Volnost pohybu díky přiléhavému střihu přizpůsobenému cyklistice.

Skladnost

Zase vysvitlo slunce? kalhoty můžete snadno složit do vlastní kapsičky.

ECODESIGN

Barvíme přímo vlákna látky, a tak snižujeme dopad výroby na životní prostředí.

Technické informace

Kalhoty přizpůsobené ženám na kole

Dámský střih přizpůsobený pozici na kole díky vsadkám na kolenou. Pružný pas a zvýšený zadní díl zajišťují dobré držení a ochranu spodní části zad. Nohavice jsou dole zúžené a prodloužené, aby se nepletly do kola a nepropouštěly k tělu chladný vzduch. Připojené návleky na obuv pokrývající i patu zajišťují optimální ochranu před deštěm, je však třeba je správně zachytit gumičkou vzadu za patou.

Jak ověřujeme nepromokavost kalhot?

Kalhoty úspěšně prošly zkouškou v simulátoru, který po dobu 2 hodin napodoboval podmínky mírného deště, což odpovídá průtoku 60 l za hodinu na m² (srážkoměr by naměřil 60 mm/h). Po 5 vypráních materiál odolá tlaku vody 2000 mm (= 2000 Schmerber - průměrný tlak vody při silném dešti + test založený na normě ISO 811). 100% nepromokavé švy.

Pro optimální ochranu před deštěm

Doplňte kalhoty nepromokavou bundou nebo pončem.

Nepromokavé a současně prodyšné

Jedná se o nepromokavý a prodyšný materiál (RET = 12), který omezuje srážení vlhkosti v oblečení. Měřili jsme odpor vůči odpařování RET (test založený na normě ISO 11092). Čím je tato hodnota nižší, tím materiál snáze propouští vlhkost a tím je také prodyšnější.
Testujeme: RET < 9 = vysoce prodyšný materiál / 9 < RET < 12 = velmi prodyšný / 12 < RET < 20 = prodyšný / RET > 20 = málo prodyšný či neprodyšný materiál.

Co znamená viditelnost podle norem?

Tyto kalhoty jsou certifikované podle nové normy EN17353 (původně EN1150) jako osobní ochranný prostředek (OOP), protože mají normované reflexní pruhy, které zajišťují viditelnost cyklisty při jízdě ve tmě. Umístění reflexních prvků je promyšlené s ohledem na specifika posedu cyklisty tak, aby zajišťovalo jeho viditelnost odrazem od světel vozidla ze všech stran na 50 m.

Snadné oblékání

Kalhoty se snadno oblékají díky bočním zipům, které sahají od kotníku až po koleno. Dají se navléknout v sedě i ve stoje a přizpůsobí se každému typu městské obuvi. Aby vám kalhoty dlouho vydržely, doporučujeme při oblékání boční zipy rozepnout, aby nedocházelo k odírání kalhot o obuv.

Skladné kalhoty

Kalhoty lze snadno složit do všité kapsičky, která se nachází na vnitřní straně pasu.

Dlouhá životnost

Místa, kde dochází k největšímu tření (o sedlo, o zem...) jsou zesílená materiálem odolným vůči oděru. Díky tomu vám kalhoty i při intenzivním používání vydrží dlouhá léta.

Ecodesign

Při barvení textilu dochází ke spotřebě velkého množství vody. Voda použitá v barvicích lázních je následně vypouštěna do životního prostředí. Abychom snížili dopad naší výroby na životní prostředí, barvíme naše látky jiným způsobem – barevné pigmenty přidáváme k vláknům již při jejich výrobě. Vyvíjíme také nová řešení, jak zajistit účinnou vodoodpudivost materiálu bez použití perfluorovaných uhlovodíků (PFC), abychom snížili spotřebu látek škodlivých lidem i přírodě.

Kdo se podílel na vývoji výrobku?

Tento výrobek navrhly členky našeho týmu, které samy jezdí každý den do práce na kole: Cécile, produktová manažerka, Emilie, produktová inženýrka, Olivia, designérka a Lucille, oděvní návrhářka. Všichni jsme pyšní, že vám můžeme nabídnout tento výrobek, na kterém jsme pracovali několik měsíců a díky němuž pro vás bude ježdění po městě ještě příjemnější!

Hmotnost

0.36 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití a před uložením nechte kalhoty dobře uschnout. Také doporučujeme kalhoty po vyprání ošetřit impregnačním sprejem.

TESTY

Nepromokavost výrobku byla ověřována sprchovým testem odpovídajícím 60 l vody / m² / h po dobu 2 hodin. Tento test simuluje podmínky průměrné dešťové přeháňky ve městě.

Schváleno

Náš vývojový tým sídlí v centru francouzského města Lille, kde se počasí v průběhu dne velmi rychle mění. Po celý rok navrhujeme a vyvíjíme nové výrobky, jejichž cílem je usnadnit život všem milovníkům cyklistiky. Všechny výrobky před uvedením do prodeje testujeme v terénu i v laboratořích, abychom ověřili jejich kvalitu a měli jistotu, že vám nabízíme jen to nejlepší. Tyto kalhoty jsme testovali ve spolupráci s aktivními cyklistkami, které se podílely i na jejich vývoji.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi