Dámské lyžařské kalhoty 980 černé

2 999 Kč

8546782

Chcete při lyžování vždy podat maximální výkon? Kalhoty z pružných materiálů kopírují každý váš pohyb.

Kalhoty z pružného materiálu vybavené odvětrávacími zipy zaručujícími dobrou tepelnou regulaci. Nepropustné švy a zipy a membrána jsou zárukou vynikající nepromokavosti.

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

VODĚODOLNOST

Vynikající: Membrána (12 000 mm), nepropustné švy.

HŘEJIVOST

Pružná vata.

PRODYŠNOST

Prodyšný materiál. Uvnitř prodyšná síťovina. Odvětrávací zipy.

VOLNOST POHYBU

Látka + vata + podšívka pružící ve 4 směrech.

Vodoodpudivost

Vnější materiál je vodoodpudivý – voda steče a nevsákne se.

MOŽNOST NASTAVENÍ

2 široké gumy v pase zaručují, že kalhoty budou skvěle držet.

Kapsy

Dvě zapínací kapsy na ruce.

SNADNÉ POUŽITÍ

Snadnější utahování přezek: krátký návlek a zipy na lemu nohavic.

Technické informace

Jaké materiály zaručují hřejivost výrobku?

Aby byly tyto kalhoty opravdu celé z pružných materiálů, použili jsme jako výplň pružnou vatu, která se netrhá (60 g/m²). Neboť pokud by se vata trhala, pronikal by trhlinami studený vzduch.

Co je to membrána a k čemu slouží?

Membrána je velmi tenká vrstva na vnitřní straně látky. Je hydrofobní, nepropouští vodu směrem dovnitř, zároveň však umožňuje odpařování tělesné vlhkosti. Membrána je nezbytná pro to, aby tělo zůstalo v teple a v suchu.

Jak se měří nepromokavost oblečení?

K měření nepromokavosti se používá metoda, která udává výšku vodního sloupce (podle normy ISO 811). Čím je hodnota vyšší, tím je tkanina vůči vodě odolnější. Například materiál s hodnotou nepromokavosti 12 000 mm odolá tlaku 12 000 mm vysokého vodního sloupce.

Opravdu výrobek chrání před nepříznivým počasím?

Materiál a švy kalhot zabraňují prosakování vody dovnitř a chrání před nepříznivým počasím (deštěm, sněhem, větrem). Nepromokavost oděvu byla testována v dešťové komoře simulující reálné podmínky na svahu. Nepromokavost byla ověřena za nejrůznějších podmínek také přímo na sjezdovce.

K čemu slouží vodoodpudivost kalhot?

Vodoodpudivost materiálu znamená, že voda po látce stéká a nevsakuje se. Kalhoty jsou vyrobeny z vodoodpudivých materiálů, které prodlužují jejich nepromokavost. Vodoodpudivost je speciální úprava na vnější straně materiálu. Během používání může materiál své vodoodpudivé vlastnosti částečně ztratit.

Jak vodoodpudivost obnovit?

Je třeba vědět, že vodoodpudivost je možné snadno obnovit. Kalhoty lze například vložit do sušičky a pustit program na syntetiku na asi 10–15 minut. Nebo můžete použít impregnační sprej (k dostání v našich prodejnách). Prostředek rovnoměrně nastříkejte na celou vnější stranu oblečení a nechte schnout po dobu 10–12 hodin.

Co to znamená, jsou-li kalhoty prodyšné?

Jedná se o to, zda je oblečení schopné propustit vlhkost vyprodukovanou tělem při námaze na vnější stranu látky. Prodyšnost látky se měří pomocí ukazatele Resistance Evaporative Transfer (dle normy ISO 11092). Čím je hodnota RET nižší, tím je látka prodyšnější. RET kalhot 980 je 8. Nicméně Wedze používá i další funkční řešení, která zlepšují prodyšnost a zabraňují kondenzaci vlhkosti uvnitř oblečení (zipy, odvětrávání, síťovina).

Jak se obléknout, aby vám na sjezdovce nebyla zima?

Před zimou a vlhkostí nohy ochráníte tak, že si oblečete dvě vrstvy: lyžařské spodní oblečení, které odvede pot, a lyžařské kalhoty, které zahřejí a ochrání před nepříznivým počasím.

Jak jsou kalhoty vybaveny proti průniku sněhu?

Nohavice našich kalhot jsou vybaveny pružnými návleky, které lze přetáhnout přes lyžařské boty. Účinně chrání lyžaře před vniknutím sněhu do bot.

Jaký mají kalhoty střih?

Střih slim. Uvnitř jsou dostatečně prostorné na to, aby pod ně bylo možné nosit i spodní oblečení.

Jak kalhoty prát?

Pro zachování funkčních vlastností a dlouhé životnosti materiálů perte v pračce na 30 °C v programu na syntetiku. Perte naruby. Perte s minimem pracího prášku. Nepoužívejte aviváž. Ždímejte nejlépe ručně. Sušte na ramínku na teplém a větraném místě. Nečistěte chemicky. Nepokládejte na radiátor.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 87% Polyamid , 13% Elastan 100% Polyester Hlavní podšívka 60% Polyamid , 28% Polyester , 12% Elastan Druhá podšívka 100% Polyester Membrána 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte pověšené na ramínku. Výrobek neskládejte. Skládáním by mohlo dojít k porušení membrány nebo zátěru na látce. Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny výrobky Wedze jsou navrhovány a vyvíjeny v našem centru na úpatí hory Mont Blanc. Následně se testují v reálných podmínkách (ve sněhu, za nízkých teplot atd.). Týmy vývojářů tím ověřují, zda výrobky odpovídají požadavkům aktivity, pro kterou jsou určeny.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dámské lyžařské kalhoty 980 černé
Dámské lyžařské kalhoty 980 černé
Dámské lyžařské kalhoty 980 černé
Dámské lyžařské kalhoty 980 černé
Dámské lyžařské kalhoty 980 černé

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi