Dámské lyžařské kalhoty 500

1 499 Kč
8602800

Nepromokavé lyžařské kalhoty na ochranu před chladem a sněhem. Nosí se na těle.

Pružný softshellový materiál, inovativní provedení pasu a střih slim. Dohromady velmi pohodlné lyžařské kalhoty. Přizpůsobí se každé siluetě.

Otázky a odpovědi

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

VODĚODOLNOST

Zůstaňte v suchu díky lepené membráně.

HŘEJIVOST

Vnitřek z česaného fleecu. Komfortní teplota: 5 °C.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Pas z pružného materiálu pro maximální pohodlí.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Nastavitelná délka nohavic pomocí druků. 2 možnosti: –4cm a –8cm.

DRŽENÍ NA TĚLE

Systém oček na připnutí šlí.

Technické informace

Popruhy

Pokud chcete, do oček na vnitřní straně pasu je možné připevnit šle. Šle můžete zakoupit zvlášť pod kódem: 8751391

Jaký mají kalhoty střih?

Přiléhavý střih, dobrá kombinace elegance a výkonu, která zdůrazní vaše křivky bez ohledu na typ postavy. Kalhoty testovalo několik žen, aby byl finální výrobek co nejlepší.

Materiál

Kalhoty jsou vyrobené z třívrstvého softshellového materiálu z recyklovaného polyesteru (gramáž 320 g/m²). Vnější strana je z recyklovaného vodoodpudivého polyesteru. Vnitřní strana je z recyklovaného česaného fleecu. Mezi nimi je hydrofilní membrána s polyesterovou vrstvou, ve které jsou polyuretanové tečky a která zaručuje nepromokavost.

Udržitelnost

Výrobek jsme navrhovali tak, aby využil co nejvíce udržitelných postupů výroby. Všechny materiály, ve všech barvách, jsou recyklované. Některé jsou navíc barvené technikou Dope dyed (zatím pouze černá barva). Membrány bývají z polyuretanu, my jsme ovšem použili membránu z polyesteru, díky čemuž je možné výrobek na konci jeho života recyklovat.

Jak se měří komfortní teplota?

Všechny naše výrobky se testují v laboratoři, kde se určuje i orientační komfortní teplota. U kalhot se měří bez spodních kalhot, u bund pak s termotričkem a fleecovou mikinou. Uvedená teplota odpovídá teplotě, kterou nejvíce testujících dle svého pocitu označilo jako neutrální (ani příliš teplo, ani příliš zima). Pocit optimální tělesné teploty je samozřejmě velmi individuální a odvíjí se také od náročnosti dané aktivity.

Jak se obléknout, aby vám na sjezdovce nebyla zima?

Před zimou a vlhkostí nohy ochráníte tak, že si oblečete dvě vrstvy: lyžařské spodní oblečení, které odvede pot, a lyžařské kalhoty, které zahřejí a ochrání před nepříznivým počasím.

Jak jsou kalhoty vybaveny proti průniku sněhu?

Nohavice našich kalhot jsou vybaveny pružnými návleky, které lze přetáhnout přes lyžařské boty. Účinně chrání lyžaře před vniknutím sněhu do bot.

Jak lyžařské kalhoty prát?

Pro zachování funkčních vlastností a dlouhé životnosti materiálů perte v pračce na 30 °C v programu na syntetiku. Perte naruby. Perte s minimem pracího prášku. Nepoužívejte aviváž. Ždímejte nejlépe ručně. Sušit volně rozložené nebo v sušičce.
Nečistěte chemicky. Nepokládejte na radiátor.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 94% Polyester , 6% Elastan Vložka 100% Polyester Membrána 70% Polyuretan , 30% Polyester Všitý díl 100% Polyester Materiál střední části 85% Polyester , 15% Elastan Brzda 100% Polyuretan Klínek 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny výrobky Wedze jsou navrhovány a vyvíjeny v našem centru na úpatí hory Mont Blanc. Následně se testují v reálných podmínkách, se kterými se na svahu můžete setkat i vy (ve sněhu, za nízkých teplot atd.). Týmy vývojářů testováním ověřují, zda výrobky odpovídají požadavkům aktivity, pro kterou jsou určeny.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi