Dámské lyžařské boty X ACCESS 70

3 799 Kč

Boty pro pokročilé lyžařky, které hledají pohodlné boty na postupné zdokonalování.

Boty jsou díky prostornému vnitřku velmi pohodlné, a tak vás zcela podpoří v touze se postupně zdokonalovat.

Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Tuhost

Pružné: flex 70. Poddajné a pohodlné na postupné zdokonalování.

Držení na noze

104 mm. Pro široká chodidla. Botička ze silné vrstvy pěny pro maximální pohodlí.

Anatomická přizpůsobivost

Tvarovaná botička. Není teplem tvarovatelná.

Možnost nastavení

4 mikrometrické přezky. 2 přezky lze posunout. 35mm pásek.

Snadné použití

Provedení skeletu usnadňuje obouvání.

Hřejivost

Izolující botička i podešev udržují teplo.

Technické informace

Určení

Vynikající výkon a prostorná botička pro všechny, kteří hledají především pohodlí. Několik let za sebou jsou to nejprodávanější boty z našeho sortimentu. Díky utahování na lýtku a většímu rozsahu komínu se přizpůsobí všem tvarům a velikostem lýtek.

Nastavení přezek

Tyto boty mají 4 velmi odolné hliníkové mikrometrické přezky. Délku přezky lze nastavit otáčením přezky. Horní přezky mají tři možné pozice, díky kterým se boty přizpůsobí každé šířce lýtka. Široký pásek na vršku boty zaručuje opravdu snadné a přitom pevné stažení.

Co je to flex?

Aby bylo možné rozlišit různě tuhé boty, udávají výrobci u každého modelu tzv. flex index. Toto číslo se vztahuje k tuhosti celé boty. Čím je vyšší, tím je skelet tužší. Flex 60 a menší je vhodný pro začátečníky. Flex mezi 60 a 80 je určen pro pokročilé. Boty s vyšší hodnotou flex indexu jsou určeny (velmi) zkušeným lyžařům. Lyžaři s vyšší hmotností mohou volit rovněž vyšší flex.

Jak poznat, že si zkouším boty správné velikosti?

V nazuté obuvi byste měli být schopni zapnout přezky na středovou pozici. Můžete je dotáhnout ještě více? V tom případě jste zvolili špatnou velikost. Až si boty nazujete a zapnete, zapérujte třikrát v kolenou tak, že se opřete rukama o kolena a zatlačíte holeněmi do bot, aby se paty posunuly dozadu. Když stojíte, prsty na nohou byste se měli dotýkat špičky obuvi. Při zapření se do holení by se celá noha měla lehce posunout směrem dozadu a vy byste špičku botičky neměli cítit.

Co dělat, když nohy v botách bolí?

1) Noste tenké funkční lyžařské ponožky, které omezí nepříjemný tlak na některých místech a podpoří cirkulaci krve. 2) Vyberte si vložku, která odpovídá tvaru vašeho chodidla, aby chodidlo nenaráželo a nebylo nepříjemně tlačeno na skelet. S výběrem vám rádi pomohou na naší prodejně.

Jak lyžařské boty skladovat?

1) Z plastového skeletu vytáhněte botičky, aby obě části mohly lépe dýchat. 2) Zapněte přezky na první pozici. Předejdete tak nechtěnému zdeformování bot. Pokud možno boty uložte do obalu.
3) Boty skladujte na suchém místě, kde je nízké riziko toho, že by teploty mohly klesnout pod 10 °C. Hlavně plastové díly bot vám rozhodně poděkují!

Koncepce a technologie výrobku

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením nechte boty vyschnout. Boty uložte se zapnutými přezkami do obalu a skladujte při pokojové teplotě.

Pokyny pro uživatele

Nesušte na radiátoru.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání