Lyžařské a snowboardové brýle G 500 S1 šedé

749 Kč
8562612

Lyžařské brýle s širokým zorným polem účinnou protizamlžovací úpravou. Pro pohodlné lyžování i za špatného počasí. Kompatibilní s dioptrickými brýlemi.

Brýle G 500 s dvojitým zorníkem s protizamlžovací úpravou zaručují dobrou viditelnost i v mlze nebo když sněží.

Otázky a odpovědi
Barva: Perlově šedá / Šedá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

OCHRANA PŘED SLUNCEM

100% UV ochrana. Bez zbarvení pro lepší viditelnost ve sněhu či v mlze.

OCHRANA PROTI ZAMLŽOVÁNÍ

Dvojitý zorník s úpravou proti zamlžování a odvětráváním Performant.

ZORNÉ POLE

Cylindrický zorník. Zorné pole Performant.

POHODLÍ

Pěna dvojí hustoty a pohodlná textilie.

DRŽENÍ NA OBLIČEJI

40mm pásek se dvěma protiskluzovými silikonovými proužky.

MOŽNOST NASTAVENÍ

2 přezky pro rychlé nastavení délky pásku.

KOMPATIBILITA

OTG: vhodné pro nositele dioptrických brýlí do max. šířky 145 cm.

Technické informace

100% UV ochrana

UV záření je pro oči nebezpečné, a proto všechny naše lyžařské brýle poskytují 100% UV ochranu dle normy EN 174. Lyžařské brýle jsou nejlepší variantou pro ochranu očí na sněhu. Dokonale přilehnou na obličej a nepropustí žádné UV záření, ať už přímé nebo odražené.

Zorník S1


Zorníky kategorie S1 jsou světlé, aby nijak neomezovaly viditelnost terénu v případě špatného počasí (mlha, sněžení). U těchto brýlí jsme zvolili žlutě nebo růžově zbarvený zorník (můžete si vybrat), který zlepšuje viditelnost terénních nerovností za špatného počasí. Viditelnost nicméně v těchto podmínkách zůstává omezená i tak. Je proto třeba jezdit opatrně a zbytečně se nevystavovat nebezpečí tím, že se vydáte na neznámou a/nebo příliš náročnou sjezdovku.

Úprava proti zamlžování

Úprava PERFORMANT spočívá ve dvojitém zorníku napojeném na odvětrávání v obrubě brýlí, které podporuje proudění vzduchu. Proto je třeba nechat tyto otvory volné a nezakrývat je např. nákrčníkem nebo šálou.

Dvojitý zorník

Dvojitý zorník brání zamlžování brýlí. Vzduch mezi dvěma vrstvami zorníku slouží jako termoizolant. Díky tomu není rozdíl vnější teploty a teploty uvnitř brýlí tak velký, což efektivně zpomaluje zamlžování brýlí. Vnitřní zorník je rovněž ošetřen úpravou proti zamlžování.

Cylindrický zorník

Dvojitý cylindrický zorník. Vnější vrstva z polykarbonátu, vnitřní vrstva z propionátu celulózy; obě vyříznuty do tvaru brýlí.

Kompatibilita s lyžařskými přilbami

Všechny lyžařské brýle Wedze jsou plně kompatibilní s lyžařskými přilbami Wedze.

Kompatibilita s dioptrickými brýlemi

Tyto lyžařské brýle vel. L umožňují nošení dioptrických brýlí širokých až 145 mm. Pěnové polstrování a boční části lícnice jsou speciálně vykrojené pro stranice dioptrických brýlí.

Pásek

40 mm široký pásek z polyamidu, polyesteru a gumy. Protiskluzové silikonové proužky.

CE - Norma EN -174

Evropská CE norma EN -174 stanovuje požadavky pro sjezdové brýle a další sjezdové aktivity, jako je snowboard.

Brání zamlžování

Vlhkost podporuje tvorbu páry. Vyhněte se proto tomu, aby pěnové polstrování nasáklo vodou a nikdy si brýle nedávejte na mokrou přilbu. Brýle se mohou zamlžovat i po pádu obličejem do sněhu. Brýle proto vždy nechte přes noc uschnout, aby se vlhkost odpařila a vy jste měli na druhý den zcela suché vybavení.

2 velikosti

Velikost lyžařských brýlí vybírejte dle obvodu hlavy. Pod 55 cm = velikost S. Od 56 cm = velikost L.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Čočky 60% POLYKARBONÁT, 40% ACETÁT Rám 100% TERMOPLASTICKÝ POLYURETAN Elastický pás 36% SYNTETICKÝ KAUČUK, 33% POLYAMID, 31% POLYESTER Pěna 100% POLYURETAN

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Doporučeníbrýle po použití uložte do pouzdra Wedze.

TESTY

Všechny výrobky Wedze se testují v reálných podmínkách při aktivitě, pro kterou jsou určeny. Ve sněhu, v mrazu, zkrátka za všech podmínek, s nimiž se lze při lyžování setkat. Týmy vývojářů, produktoví manažeři a návrháři se starají o to, aby výrobky odpovídaly skutečným potřebám sportovců.

Pokyny k údržbě

Brýle čistěte pomocí vhodných doplňků: mikrovláknového hadříku nebo čisticího spreje (z nabídky značky ORAO).. Zašpiněné brýle nikdy nečistěte nasucho, skla vždy nejdříve opláchněte čistou vodou.. Usušte po každém použití. Sušte na suchém a odvětraném místě. Sušte na vzduchu.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi