Dámské fitness tepláky 100

329 Kč

8759127

Tyto tepláky s gramáží 270 g/m² jsou vyrobeny ze 30 % z recyklované bavlny. Základní vybavení, které musíte mít!

Tyto dobře střižené tepláky jsou základem šatníku. Jednoduché, pohodlné, stylové a hodí se jak do posilovny, tak na pracovní pochůzky nebo jen tak na doma.

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

PRUŽNOST

12 % elastanu, přesně tolik, aby tepláky držely krok s každým vaším pohybem!

HEBKOST

88% podíl bavlny zaručuje měkkost, hřejivost a pohodlí.

HŘEJIVOST

Žerzej poskytuje dostatečné teplo.

Technické informace

Tyto tepláky mají oproti předchozí verzi nižší dopad na životní prostředí!

Tyto tepláky snížily svůj dopad na životní prostředí o 15 % díky aktivitám v oblasti ekologického designu. Naše týmy pracují na vývoji opatření, která sníží dopad výrobku na životní prostředí. Toto snížení se týká následujících ukazatelů: změny klimatu, znečištění ovzduší, znečištění vody a vyčerpání zdrojů.

Textilní části jsou vyrobeny ze 30 % z recyklované bavlny

Abychom snížili dopad tohoto výrobku na životní prostředí a zároveň zachovali jeho kvalitu, použili jsme recyklovanou bavlnu. Bavlna je přírodní materiál, který při běžném pěstování vyžaduje velké množství vody a pesticidů, což vede ke ztrátě biodiverzity a znečištění půdy a podzemních vod. Používáním recyklované bavlny snižujeme využití primární bavlny ve prospěch látek určených k vyhození.

Základní kousek, který dodá styl všem vašim outfitům

Díky rovnému střihu, úzkým nohavicím a pohodlnému pasu budou tyto tepláky základem vašeho sportovního i běžného šatníku! Na procházku, do kanceláře nebo na pochůzky po městě, můžete s nimi vyrazit kamkoli. Je na vás, abyste si pohráli se svršky, zapracovali na svém stylu a vytvořili oblečení, které odpovídá vašim přáním.

Propracovaný je každý detail

Říká se, že pružný pas je zárukou, že tepláky dobře sedí. Ano, to je pravda. Ale pružný pas může být občas vážně nepohodlný. Ano, to je pravda, občas může. Proto jsme se ujistili, že pružný pas těchto tepláků je obzvláště pohodlný. Strečový materiál (12 % elastanu) navíc zaručuje velkou volnost pohybu. Tyto tepláky jsou také vybaveny dvěma praktickými kapsami!

Produkt vylepšený díky vám

Protože jsme si pečlivě přečetli, co si o našich výrobcích myslíte, dali jsme na vaše rady a rozhodli jsme se mírně upravit objem našich tepláků. Přidali jsme také dvě kapsy...nezbytné pro jejich dokonalost. A to vše díky vám!

Co znamená gramáž výrobku?

Uvedené hodnoty gramů na metr krychlový označují tloušťku materiálu. To má vliv především na jeho hebkost a splývavost: čím jsou kalhoty těžší, tím jsou splývavější a hebčí. Vysoká gramáž ale není synonymem hřejivosti. Počesané materiály (s fleecovou podšívkou) mají nízkou gramáž, ale jsou hřejivé, jelikož jejich vlákna izolují molekuly vzduchu.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 88% Bavlna, 12% Elastan Kapsa 100% Bavlna

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nečistěte chemicky

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi