Dámské elastické cyklistické kalhoty 100 černé

499 Kč

8504330

Cyklistické kalhoty na krátké vyjížďky v chladném počasí.

Díky fleecovému rubu účinně chrání před prochladnutím. Pohodlí zajišťuje nová výstelka přizpůsobená ženské anatomii a široký pružný pruh v pase.

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Pohodlné a hřejivé díky fleecové podšívce.

POHODLÍ

Nová pěnová výstelka zajišťuje pohodlí a volnost pohybu.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Díky pohodlnému pasu a pružnému materiálu skvěle sedí.

Technické informace

Skvělá ochrana před chladem.

Tato vlastnost závisí na tepelném odporu a prodyšnosti materiálu. Čím je tepelná odolnost vyšší, tím má výrobek větší schopnost uchovávat tělesné teplo. Materiál těchto kalhot má velkou tepelnou odolnost, takže účinně zahřeje nohy při kratších zimních vyjížďkách.

Nová výstelka pro optimální pohodlí

Tyto kalhoty jsou vybavené novou dámskou výstelkou, jejíž podoba je výsledkem několikaletého výzkumu a vývoje i důkladného testování. Naším cílem bylo, aby poskytovala pohodlí začínajícím i zkušeným cyklistkám. Je velmi poddajná a pružná, takže se dobře přizpůsobí pohybu. Použitá pěna je měkká a středně pevná a účinně tak chrání místa vystavená největšímu tlaku (sedací kost a perineální oblast). Výstelka není příliš široká, aby nepřekážela v pohybu při šlapání.

Ecodesign

Stejně jako vám, i nám záleží na ochraně životního prostředí. Proto jsme na výrobu těchto kalhot použili recyklovaný materiál a využili jsme techniku barvení „Dope Dyed“, která snižuje spotřebu vody při výrobě. Díky tomu jsme značně snížili uhlíkovou stopu výrobního procesu. Tento výrobek je tedy co do zátěže pro životní prostředí v rámci celého svého životního cyklu ohodnocený známkou B.
Více na: https://blog.decathlon.cz/ekologie/.

Doporučená údržba

Kalhoty vám poskytují ochranu před chladem, poskytněte jim tedy také odpovídající péči! Perte v pračce na 30 °C v programu na syntetiku. Před praním výrobek otočte naruby. Používejte malé množství pracího prostředku. Nepoužívejte aviváž. Nechte uschnout na ramínku na teplém a větraném místě. Nesušte v sušičce. Nečistěte chemicky. Nepoužívejte bělidla. Nepokládejte na topení.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 91% Polyester , 9% Elastan Podložka 100% Polyuretan Vycpávka – vnější materiál 80% Polyamid , 20% Elastan

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi