Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11

Dámské boty na trailový běh MT Cushion korálovo-černé

1 799 Kč

8600527

Dámské boty na trail a ultra trail pro běžkyně, které hledají boty s měkkou vrstvou tlumení.

Model MT Cushion je ideálním parťákem pro trailové běžce, kteří hledají pohodlí, lehkost, tlumení a stabilitu. Boty jsou tak pohodlné, že o nich ani nevíte!

Barva:

Pastelově korálová / Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

TLUMENÍ DOŠLAPU

Podešev s technologií Kalensole zajišťuje tlumení.

PŘILNAVOST

5mm vzorek zaručuje účinnou přilnavost.

POHODLÍ

Měkká podešev a vnitřní pěna pro chodidla jako v bavlnce.

NÍZKÁ HMOTNOST

Pevná, ale zároveň lehká bota váží 255 g ve velikosti 39.

ODRAZ

4mm drop, už si nemusíte vybírat mezi zotavením a tlumením.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Gumová podešev zajišťuje stabilitu na každém typu povrchu.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Díky technologii K-Only je model MT Cushion vhodný pro každý typ došlapu.

ODOLNOST

Pohodlí, tlumení a lehkost? Ano! Ale stále stejná odolnost.

Technické informace

MT CUSHION, co tato slova znamenají?

MT, tato dvě písmena zkracují francouzské slovo „montagne“ (hory). Jsou to tedy boty do hor, ale nejen tam! Můžete je vzít do jakéhokoliv terénu: ze skály do bláta přes suché cesty. „Představte si, že běžíte na měkkém a lehkém polštáři. Na něčem, co vás ochrání“, říká produktový manažer.„Cushion“ znamená tlumení, pro ještě pohodlnější a příjemnější zážitek z běhu.

První boty značky Evadict se 4mm dropem

Drop určuje rozdíl mezi výškou paty a špičky podešve. 4 mm v případě modelu MT Cushion. Drop se dokonale doplňuje s tlumením této boty a přináší dynamický odraz. Tyto boty vyhovují většímu počtu běžců, kteří hledají nízký drop. Snížením dropu jsem navíc mohli zesílit vrstvu EVA pěny ve špičce, čím jsme vylepšili tlumení došlapu a pohodlí v této části.

Věřte svým nohám a položte se to toho

Rozhodli jsme se pro 5mm vzorek, který je nejúčinější. Boty mají skvělé protiskluzové vlastnosti a zároveň jsou lehké. Důležité je i rozmístění vzorku, aby se zbytečně nezachytávalo bahno a bota zajistila přilnavost.

Rovnováha

Rovnováha je při trailovém běhu důležitá. Boty v sobě spojují všechny důležité vlastnosti, které jsou dobře vyvážené: tlumení, zpevnění, stabilita, lehkost, odolnost, protiskluzové vlastnosti, pohodlí a dynamika.

Technologie Kalensole

Velká část našich bot je vybavena technologií Kalensole. Jedná se o pěnu, která zajišťuje našim botám tlumení. Bota je díky této technologii odolná. I po čase přináší pocit tlumení jako na začátku. A určitě budete souhlasit, že tlumení je důležité.

Technologie K-Only

Pronační nebo supinační došlap? Pronace je typ došlapu, při kterém se chodidlo vychyluje směrem dovnitř. Více je tak namáhána vnitřní strana podešve. Zde přichází na řadu technologie K-Only. Tato hustá pěna, kterou ale neucítíte, se nachází na vnitřních stranách bot a ve špičce. Tato technologie je vhodná pro všechny typy došlapu. Geniální, že?

Kapsička na tkaničky

Možná jste si této drobnosti všimli. Jedná se o kapsičku, která je na jazyku boty. Do této kapsičky si můžete zastrčit tkaničky, aby se vám při běhu nerozvázaly nebo o něco nezachytily. A navíc zůstanou čisté.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 65% Polyester , 35% Polyuretan Podešev 56% Butadienový kaučuk , 44% Ethylenvinylacetát Podšívka 85% Polyuretan , 15% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Aby obuv rychleji vyschla mezi 2 tréninky, vložte do ní novinový papír

TESTY

Boty MT Cushion byly schváleny běžci a běžkyněmi, kteří v nich naběhali 600 km. Byly testovány v různých horských oblastech Francie. Boty MT Cushion je přesvědčili, že jsou pohodlné, stabilní, lehké, tlumí, pevné. Opravdová odměna za mravenčí práci, která trvala 2,5 roku.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce. Nesušte v sušičce.

Obrázky

Dámské boty na trailový běh MT Cushion korálovo-černé
Dámské boty na trailový běh MT Cushion korálovo-černé
Dámské boty na trailový běh MT Cushion korálovo-černé
Dámské boty na trailový běh MT Cushion korálovo-černé

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi