Dámské běžecké boty s karbonovým plátem Kiprun KD900X bílé

3 499 Kč

8644961

Lehké, dynamické a odolné boty na tréninky i závody.

Hledáte boty, ve kterých překonáte své limity? V botách KD900X budete díky pěně Pebax® a karbonovému plátu rychlejší.

Barva:

Bílá / Zářivě limetková

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ODRAZ

Vynikající návratnost energie díky pěně Arkema Pebax® a karbonovému plátu.

NÍZKÁ HMOTNOST

Nízká hmotnost zaručuje vyšší rychlost. 182 g ve velikosti 38.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Vynikající přilnavost na mokrém povrchu díky textuře a geometrii podešve.

Technické informace

Nejrychlejší model vyrobený v Decathlonu

Spolupracovali jsme s nejlepšími interními a externími partnery. Při výrobě pěny jsme spolupracovali s přední francouzskou společností Arkema. Z této spolupráce vznikla pěna VFOAM z materiálu Pebax®, která zaručuje o 20 % vyšší dynamiku v porovnání s klasickými botami. Ve spolupráci s naším oddělením inovací jsme vyvinuli karbonový plát. Kombinace pěny a karbonového plátu přináší 75% návratnost energie.

Výkon, který vydrží

S modelem KD900X si nemusíte vybírat mezi výkonem a odolností! Odolnost je DNA značky Kiprun. Při návrhu modelu KD900X jsme kladli důraz na to, abychom zaručili počet naběhaných kilometrů. Byly testovány našimi nejnáročnějšími běžci, někteří v nich za rok naběhali až 1500 km!

Nízká hmotnost pro lepší výkon

Výrobek s nižší hmotností zlepšuje výkonnost díky lepší úspoře energie. Při návrhu modelu KIPRUN KD900X jsme nedělali žádný kompromis mezi pohodlím a odolností. Vybrali jsme lehké materiály a pracovali jsme na optimalizaci podešve. Díky tomu bota KIPRUN KD900X váží 182 g ve velikost 38.

Drop

Rozdíl podešve v patě a ve špičce (drop) se liší o 8 mm.

Schváleno naším závodníkem Yoannem Kowalem

Během půlmaratonu v Lille 20. března 2022 zaběhl Yoann v botách KD900X osobní rekord za 1:02:17. Yoann ocenil hlavně jejich lehkost a vynikající přilnavost k povrchu, především na mokrém povrchu v ostrých zatáčkách.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 65% Polyether block amide , 25% Syntetický kaučuk , 10% Uhlík Svršek 80% Polyester , 20% Polyuretan Podšívka 100% Polyester

TESTY

Boty KD900X byly intenzivně testovány 20 náročnými běžci i při intervalových trénincích. Ocenili návratnost energie a odolnost až 1000 km.

Schváleno

Schváleno Yoannem Kowalem, který v botách zaběhl 20. března 2022 půlmaraton v Lille za 1:02:17, což je jeho osobní rekord. V botách KD900X nikdo dosud neběžel na certifikovaném závodě tak rychle. Ocenil jejich lehkost a vynikající přilnavost k povrchu, především na mokrém povrchu v ostrých zatáčkách.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce. Sušte na vzduchu.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi