Dámské běžecké boty Kiprun KD800 zeleno-růžové

2 299 Kč
8669079

Velmi lehké a dynamické boty na tréninky i závody.

Hledáte lehkost a dynamiku? Tato bota je díky své optimální lehkosti a dynamice vhodná na tréninky i závody.

Otázky a odpovědi

Barva:

Pastelově mentolová / Zářivě růžová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

NÍZKÁ HMOTNOST

Lehčí krok díky nízké hmotnosti: 176 g ve velikosti 38.

ODRAZ

Technologie Up'Bar z materiálu Pebax® zlepšuje odraz, hustší EVA pěna ve špičce.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Strategicky rozmístěný vzorek pro maximální přilnavost i na mokrém povrchu.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Vhodné pro neutrální typ došlapu.

Technické informace

KD800 nahrazuje KIPRUN ULTRALIGHT:Jaké jsou rozdíly?

Na základě zpětné vazby našich uživatelů jsme přepracovali pěnu tak, aby byla měkčí a poskytla lepší odpružení.Mírně jsme přepracovali a vylepšili podešev, která je nyní odolnější.

Drop

Rozdíl ve výšce podešve mezi patou a špičkou je 6 mm.

Odraz

Díky technologii Up'Bar, dílu z TPE (Pebax®) umístěný v podešvi, bude váš krok dynamický a zlepšíte si čas na tratích od 10 km po maraton.

Proč si vybrat lehké běžecké boty?

Výrobek s nižší hmotností zlepšuje výkonnost díky lepší úspoře energie. Při výrobě bot KD800 jsme nedělali žádné kompromisy v oblasti pohodlí a odolnosti, ale použili jsme lehčí materiály a optimalizovali podešev. Díky tomu Bota KD800 je nejlehčí model z řady, 176 g ve velikosti 38.

Mokrý povrch

Podrážka byla navržena tak, aby podpořila efektivitu běhu i za deště. Nová geometrie podešve v kombinaci s novou gumou zajišťuje vynikající přilnavost na mokrém povrchu i při maximální rychlosti.

Názor ambasadora

Camille (osobní rekord: 29 minut a 57 sekund na 10 km) testovala tento model:„Oceňuji novou obuv Kiprun KD800 hlavně při svých krátkých intervalových trénincích a při běhu na silnici od 10 km po půlmaraton.Díky nové pěně jsou pohodlnější. Dynamika a přilnavost u tohoto nového modelu zůstávají stále vynikající.“

Běžci vyvíjejí pro běžce

Boty KD800 jsou výsledkem více než desetileté práce a know-how Decathlonu.Produktoví manažeři, inženýři, kteří stojí za vývojem bot Kiprun ve spolupráci s ambasadory: běžci v Decathlonu, trenéry a vámi! Vybíráme součástky, vytváříme prototypy, testujeme a schvalujeme výrobky v laboratořích i praxi.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 52% Ethylenvinylacetát , 23% Syntetický kaučuk , 13% Polyuretan , 12% Termoplastický polyethylen Svršek 49% Polyester , 29% Polyuretan , 22% Ethylenvinylacetát Podšívka 100% Polyester

TESTY

Všechny naše boty jsou testovány externími běžci (nezávislými na Decathlonu) ve všech podmínkách, se kterými se můžete běžně setkat. Cílem je testovat a schvalovat výrobky co nejobjektivněji, abyste mohli v klidu běhat.

Schváleno

V Kiprun máme běžce všech úrovní. Každý den zkoušíme a testujeme naše výrobky, abychom je mohli vylepšovat.Výrobky testujeme v reálných podmínkách. Než se dostanou k vám, mají tak za sebou tisíce kilometrů a desítky běhů od 10 km po maraton.

Pokyny k údržbě

Sušte na vzduchu.

Obrázky

Dámské běžecké boty Kiprun KD800 zeleno-růžové
Dámské běžecké boty Kiprun KD800 zeleno-růžové
Dámské běžecké boty Kiprun KD800 zeleno-růžové

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi