Dámské běžecké boty KD500 modro-zelené

1 799 Kč −16%
1 499 Kč
*Od 19. 10. 2022 až do vyčerpání zásob
8605225

Lehké a stabilní boty na tréninky i závody všech vzdáleností až po maraton.

Dynamické boty na všechny typy vzdáleností až po maraton. Boty vám poskytnou plynulý došlap a pomohou k lepším výsledkům.

Otázky a odpovědi
Barva: Břidlicově modrá / Pastelově mentolová
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

TLUMENÍ DOŠLAPU

Technologie K-Ring a Kalensole zajišťují tlumení až 1000 km.

ODRAZ

Pěna Kalensole zajišťuje dynamický došlap.

POHODLÍ

Maximální pohodlí.

NÍZKÁ HMOTNOST

222 g ve velikosti 39.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Strategicky rozmístěný vzorek pro maximální přilnavost i na mokrém povrchu.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Vhodné pro všechny typy došlapu díky technologii K-Only.

NIŽŠÍ PODRÁŽDĚNÍ POKOŽKY

Bezešvé zpracování ve špičce snižuje tření.

Technické informace

Tlumení

Pro pohodlný a výkonný běh jsme se zaměřili na podrážku.
K-Ring: kroužek umístěný pod patou, který plní funkci tlumícího systému. Prázdný prostor uprostřed kroužku umožňuje dobře rozptýlit náraz. Kalensole: pěna v mezipodešvi. Jedinečné složení, které o 34 % zlepšuje tlumení podešve, o 25 % zlepšuje odraz a zajišťuje odolnost obuvi do 1 000 km.

Pohodlí

Pohodlné boty jsou základním předpokladem pro pravidelný běh. Zaměřili jsme se na to a vylepšili: svršek boty, tlumení přední části, přední část boty. Bezešvé provedení pro snížení rizika podráždění.

Odraz

Boty KD500 vám zajistí dynamický odraz, který zaručuje geometrie podešve a pěna Kalensole a vy se budete zlepšovat na tratích od 10 km až po maraton.

Proč si vybrat lehké běžecké boty?

Výrobek s nižší hmotností zlepšuje výkonnost díky lepší úspoře energie. Při výrobě bot jsme zachovali pohodlí a odolnost bot, ale zároveň jsme se zaměřili na lehčí materiály a koncept optimalizované podešve. Hmotnost: 222 g ve velikosti 39.

Mokrý povrch

Podrážka byla navržena tak, aby podpořila efektivitu běhu i za deště. Nová geometrie podešve zajišťuje vynikající přilnavost na mokrém povrchu i při maximální rychlosti.

Drop

Rozdíl mezi patou a špičkou podešve je 8 mm.

Běžci vyvíjejí pro běžce

Boty KD500 jsou výsledkem více než desetileté práce a know-how Decathlonu. Produktoví manažeři, inženýři, kteří stojí za vývojem bot Kiprun ve spolupráci s ambasadory: běžci v Decathlonu, trenéry a vámi! Vybíráme součástky, vytváříme prototypy, testujeme a schvalujeme výrobky v laboratořích i praxi.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Podešev 63% ETHYLENVINYLACETÁT, 37% SYNTETICKÝ KAUČUK Svršek 81% POLYESTER, 19% POLYURETAN Podšívka 89% POLYURETAN, 11% POLYESTER

TESTY

Všechny naše boty jsou testovány externími běžci (nezávislými na Decathlonu) ve všech podmínkách, se kterými se můžete běžně setkat. Cílem je testovat a schvalovat výrobky co nejobjektivněji, abyste mohli v klidu běhat.

Schváleno

V Kiprun máme běžce všech úrovní. Každý den zkoušíme a testujeme naše výrobky, abychom je mohli vylepšovat.Výrobky testujeme v reálných podmínkách. Než se dostanou k vám, mají tak za sebou tisíce kilometrů a desítky běhů od 10 km po maraton.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nesušte v bubnové sušičce

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi