ECODesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3

Dámské bavlněné legíny na jógu ekologické vínové

499 Kč −30%
349 Kč
*Od 12. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
8560006

Hledáte maximálně pohodlné legíny na nenáročné druhy jógy? Tak právě pro vás máme tyto bavlněné legíny slim střihu.

Pohodlné legíny ze strečové a ekologicky získané bavlny. Vysoký a zeštíhlující pas (s malou kapsičkou na klíče) zpevňuje břišní svalstvo a usnadňuje provádění všech jógových pozic.

Otázky a odpovědi

Barva:

Tmavě vínová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

DRŽENÍ NA TĚLE

Pružný materiál a vysoký pas zajišťují pohodlí ve všech pozicích.

VOLNOST POHYBU

Příměs elastanu zajišťuje pružnost materiálu.

ECODESIGN

Materiál je vyroben z 28 % z recyklované bavlny a z 72 % z biobavlny.

Technické informace

Proč jsme zvolili recyklovanou bavlnu?

Recyklovaná bavlna pochází z předtextilního odpadu a z technických důvodů je nutné ji smíchat s primárním vláknem. Díky tomu tento odpad zrecyklujeme. Zároveň recyklovaná bavlněná vlákna vyžadují méně zdrojů než klasická bavlna či biobavlna. Šetříme tak životní prostředí.

Proč biobavlna?

Pokud jde o primární vlákna, s nimiž mícháme vlákna recyklované bavlny, zvolili jsme vlákna biobavlny, jelikož je pěstována bez použití GMO, chemických látek, a tak je zachována úrodnost půdy, půda se regeneruje a dochází k menšímu znečištění vody.

Jak navrhujeme naše výrobky?

Ať začátečník nebo profesionální lektor jógy, všichni sdílíme společné hodnoty. Společně hledáme rovnováhu ve všech druzích jógy, od relaxační až po dynamickou. Ve spolupráci s naší sítí ambasadorů-jogínů navrhujeme ekologické výrobky, které budou souznít s vaší duší a splní vaše očekávání. Snažíme se docílit toho, aby bylo cvičení jógy pro všechny pozitivním zážitkem, to vše s ohledem na šetrnost k životnímu prostředí.

Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Webové stránky: sustainability.decathlon.com

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 88% Bavlna, 12% Elastan

TESTY

Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, aby byla zaručena stálost barev i tvaru. Tyto testy jsou pravidelně prováděny v nezávislé laboratoři a umožňují nám sledovat, zda jsou naše nároky na kvalitu splněny.Výrobky z biobavlny prochází obzvláště důkladnou kontrolou.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Žehlete při maximální teplotě 110 °C - nenapařujte

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dámské bavlněné legíny na jógu ekologické vínové

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi