Dámská sportovní podprsenka 540 středně zpevňující černá

499 Kč
8643070

Podprsenka je určená na fitness o střední intenzitě: na kardio box, fitness dance, step.

Sportovní podprsenka zajišťující střední zpevnění je ušitá ve střihu Crop top z prodyšného materiálu. Skvěle se hodí k legínám ze stejné řady.

Otázky a odpovědi

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ZPEVNĚNÍ POPRSÍ

Střední zpevnění: snižuje otřesy poprsí až o 36,6 %*. Na středně náročné sporty.

ODVOD POTU

Zůstaňte v suchu díky prodyšnému a rychleschnoucímu materiálu.

MOŽNOST NASTAVENÍ

U podprsenky nelze nastavit obvod okolo hrudníku.

PRUŽNOST

Příměs elastanu zajišťuje pohodlí při pohybu.

Tvarující efekt - poprsí

Pokud chcete vytvarovat své poprsí, je možné podprsenku nosit s vyjímatelnými vycpávkami.

Technické informace

Košíčky s vyjímatelnými pěnovými vycpávkami

Fitness podprsenka Crop se středním zpevněním je vybavená dvěma pěnovými vycpávkami.

Podprsenka je určená na středně náročné sporty

Podprsenka Crop na kardio fitness je určená středně náročné sporty* (kardio box, fitness dance, step).
*V porovnání s běžnými podprsenkami snižuje otřesy poprsí až o 36,6 %.

Nezbytný doplněk vašeho sportovního oblečení

Během sportovní aktivity je vaše poprsí vystaveno daleko vyšším otřesům než obvykle. Poprsí je přitom velmi citlivé a zpevňuje jej pouze kůže. Při sportu se poprsí hýbe, a jeho hmotnost se tak zvyšuje až na pětinásobek. Sportovní podprsenka tak přináší potřebné pohodlí i zpevnění při sportu. Poprsí chrání před otřesy, bolestmi a předčasným ochabnutím.

Důležité je správné zpevnění: ani příliš velké, ani malé

Při sportu dochází k natahování kůže a vazů na hrudníku. Bez dostatečného zpevnění hrozí bolesti a předčasné ochabování ňader. Na druhou stranu i přílišné zpevnění (příliš těsná podprsenka) může poprsí škodit: vždy si vybírejte oblečení dle velikosti vašeho poprsí a dle typu cvičení.
Sportovní oblečení má zajistit ochranu poprsí a nebránit jejich přirozenosti.

Tři stupně zpevnění dle sportovní aktivity

Podprsenky jsme vyvinuli ve třech stupních zpevnění v závislosti na sportu: nízké zpevnění na sporty, při nichž dochází k nízkým otřesům (pilates, protahovací cviky, posilovací cviky apod.), střední zpevnění pro sporty, při nichž dochází ke středním a neopakujícím se otřesům (fitness dance, kardio trénink apod.), silné zpevnění pro cviky s intenzivními otřesy (step, běžecký pás, trampolínky, …).

Výběr velikosti

Správně zvolená velikost podprsenky je zárukou zpevnění a pohodlí při nošení. Pro volbu správné velikosti změřte obvod hrudníku krejčovským metrem (bez podprsenky):
stoupněte si před zrcadlo.
Uchopte metr vodorovně a změřte obvod v horní části zad, metr veďte přes spodní část lopatek. Poté metr veďte okolo nejširší části hrudníku, prsy nestlačujte. Změřený obvod porovnejte s tabulkou velikostí.

Co je konceptem při výrobě podprsenek a sportovních topů Domyos?

Podprsenky Domyos jsou vyvinuty tak, aby zajišťovaly pohodlí a zamezovaly vzniku poranění při sportu. Podprsenky nemají kostice, tudíž nestlačují uzliny a nehrozí zranění o kostice, na úrovni bradavek nejsou použity švy, aby nedocházelo k podráždění pokožky, a zvolený materiál podprsenek snadno odvádí pot, a tím přispívá k pohodlí při sportu.

Testování sportovních topů Domyos

Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři, kde je ověřována míra zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu). Následně jsou označeny od 1 do 5: 1 pro nízké, 3 pro střední a 5 pro silné zpevnění.
*Podprsenky Domyos zaručují snížení otřesů od min. 10 % (úroveň 1) až o 50 % (úroveň 5) ve srovnání s klasickými podprsenkami.

Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?

Ale samozřejmě! 100 % materiálů, které využíváme, prochází náročnými laboratorními testy. Testujeme stálost barev, odolnost vůči seprání, schopnost odvádět pot. V našem žargonu těmto testům říkáme „mučení“. A pak? Navíc sportovci testují výrobky v praxi. Nasloucháme jejich dojmům a připomínkám a vylepšujeme, co je potřeba.

Domyos se zavazuje planetě

Tento produkt je ze 70 % z recyklovaného polyamidu, což znamená, že jeho výroba má menší dopad na životní prostředí. Jak toho dosahujeme: polyamidová vlákna se vyrábí z ropy. Použití recyklovaného polyamidu znamená přeměnu zbytků vzniklých při výrobě nebo přeměnu výrobků určených k vyhození, místo využití nových zdrojů ropy. A to už je něco, ne?

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 73% Polyamid , 27% Elastan Hlavní podšívka 90% Polyester , 10% Elastan Druhá podšívka 76% Polyester , 24% Elastan Elastický pás 92% Polyester , 8% Elastan

TESTY

Při praní podprsenky doporučujeme vyjmout pěnové košíčky. Ideálně perte odděleně v síťce určené k tomuto účelu.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dámská sportovní podprsenka 540 středně zpevňující černá
Dámská sportovní podprsenka 540 středně zpevňující černá

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi