Dámská sportovní podprsenka 100 lehce zpevňující černá

149 Kč
8484547

Podprsenka je určená na fitness o nízké intenzitě: posilování, protahovací cvičení, soft fitness či pilates.

Vybrali jsme polyester pro maximální pohodlí: je měkká a odvádí pot. Tato sportovní podprsenka je základním kouskem vašeho fitness šatníku!

Otázky a odpovědi
Barva: Černá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

ZPEVNĚNÍ POPRSÍ

Lehký: snižuje otřesy poprsí až o 16 %*. Pro nenáročné druhy sportů.

ODVOD POTU

Zůstaňte v suchu díky prodyšnému a rychleschnoucímu materiálu.

MOŽNOST NASTAVENÍ

U podprsenky nelze nastavit obvod okolo hrudníku.

PRUŽNOST

Příměs elastanu zajišťuje pohodlí při pohybu.

Tvarující efekt - poprsí

Pokud chcete vytvarovat své poprsí, je možné podprsenku nosit s vyjímatelnými vycpávkami.

Technické informace

Pružné košíčky a možnost přidání vycpávek

Fitness podprsenka 100 s mírným zpevněním je vybavená pružnými košíčky bez vycpávek. Pěnové vycpávky můžete do košíčků zasunout otvory po stranách.

Podprsenka je určená na nenáročné sporty

Fitness podprsenka 100 s mírným zpevněním je ideální na cvičení s mírnými otřesy* (např. protahovací cviky, posilovací cviky či pilates). Stupeň zpevnění je zejména vhodný pro drobná poprsí. Pěnové vycpávky můžete do košíčků zasunout otvory po stranách.
*V porovnání s běžnými podprsenkami snižuje otřesy poprsí až o 16 %.

Nezbytný doplněk vašeho sportovního oblečení

Během sportovní aktivity je vaše poprsí vystaveno daleko vyšším otřesům než obvykle. Poprsí je přitom velmi citlivé a zpevňuje jej pouze kůže. Při sportu se poprsí hýbe, a jeho hmotnost se tak zvyšuje až na pětinásobek. Sportovní podprsenka tak přináší potřebné pohodlí i zpevnění při sportu. Poprsí chrání před otřesy, bolestmi a předčasným ochabnutím.

Důležité je správné zpevnění: ani příliš velké, ani malé

Při sportu dochází k natahování kůže a vazů na hrudníku. Bez dostatečného zpevnění hrozí bolesti a předčasné ochabování ňader. Na druhou stranu i přílišné zpevnění (příliš těsná podprsenka) může poprsí škodit: vždy si vybírejte oblečení dle velikosti vašeho poprsí a dle typu cvičení.
Sportovní oblečení má zajistit ochranu poprsí a nebránit jejich přirozenosti.

Tři stupně zpevnění dle sportovní aktivity

Podprsenky jsme vyvinuli ve třech stupních zpevnění v závislosti na sportu: nízké zpevnění na sporty, při nichž dochází k nízkým otřesům (pilates, protahovací cviky, posilovací cviky apod.), střední zpevnění pro sporty, při nichž dochází ke středním a neopakujícím se otřesům (fitness dance, kardio trénink apod.), silné zpevnění pro cviky s intenzivními otřesy (step, běžecký pás, trampolínky, …).

Výběr velikosti

Správně zvolená velikost podprsenky je zárukou zpevnění a pohodlí při nošení. Pro volbu správné velikosti změřte obvod hrudníku krejčovským metrem (bez podprsenky):
stoupněte si před zrcadlo.
Uchopte metr vodorovně a změřte obvod v horní části zad, metr veďte přes spodní část lopatek. Poté metr veďte okolo nejširší části hrudníku, prsy nestlačujte. Změřený obvod porovnejte s tabulkou velikostí.

Co je konceptem při výrobě podprsenek a sportovních topů Domyos?

Podprsenky Domyos jsou vyvinuty tak, aby zajišťovaly pohodlí a zamezovaly vzniku poranění při sportu. Podprsenky nemají kostice, tudíž nestlačují uzliny a nehrozí zranění o kostice, na úrovni bradavek nejsou použity švy, aby nedocházelo k podráždění pokožky, a zvolený materiál podprsenek snadno odvádí pot, a tím přispívá k pohodlí při sportu.

Testování sportovních topů Domyos

Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři, kde je ověřována míra zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu*). Následně jsou označeny od 1 do 5: 1 pro nízké, 3 pro střední a 5 pro silné zpevnění.
*Podprsenky Domyos zaručují snížení otřesů od min. 10 % (úroveň 1) až o 50 % (úroveň 5) ve srovnání s klasickými podprsenkami.

Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?

Ale samozřejmě! 100 % materiálů, které využíváme, prochází náročnými laboratorními testy. Testujeme stálost barev, odolnost vůči seprání, schopnost odvádět pot. V našem žargonu těmto testům říkáme „mučení“. A pak? Navíc sportovci testují výrobky v praxi. Nasloucháme jejich dojmům a připomínkám a vylepšujeme, co je potřeba.

Domyos se zavazuje planetě

Tento produkt se z 70 % skládá z recyklovaného polyesteru, což znamená, že jeho výroba má menší dopad na životní prostředí. Jak toho dosahujeme: polyesterová vlákna se vyrábí z ropy. Používání recyklovaného polyesteru zajišťuje obnovu a přeměnu výrobků určených k vyhození, jako jsou odřezky z výroby nebo plastové lahve, namísto použití nových zdrojů ropy. A to už je něco, ne?

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 83% POLYESTER, 17% ELASTAN Vložka 90% POLYESTER, 10% ELASTAN Materiál na zádech 84% POLYESTER, 16% ELASTAN

TESTY

Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, aby byla zaručena stálost jeho barev a tvaru.Tyto testy probíhaly v nezávislé laboratoři a potvrdily vysokou kvalitu oblečení.Při praní podprsenky doporučujeme vyjmout pěnové košíčky. Ideálně perte odděleně v síťce určené k tomuto účelu.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi