Dámská fitness podprsenka 900 vysoce zpevňující černá

599 Kč

8589403

Podprsenka je určená na fitness o silné intenzitě: HIIT, kruhový trénink, jump, body attack, švihadlo, běžecký pás.

Pohodlní podprsenky zajišťuje sportovní střih zad a nastavitelná ramínka. Vyztužené pěnové vycpávky zvýrazňují tvar hrudníku. Podprsenka je v nabídce v celé řadě potisků.

Barva:

Černá / Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ZPEVNĚNÍ POPRSÍ

Silné zpevnění: snižuje otřesy poprsí až o 29,2 %*.

ODVOD POTU

Zůstaňte v suchu díky prodyšnému a rychleschnoucímu materiálu.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Díky nastavitelným ramínkům si podprsenku upravíte dle potřeb.

PRUŽNOST

Příměs elastanu zajišťuje pohodlí při pohybu.

Tvarující efekt - poprsí

Pokud chcete vytvarovat své poprsí, je možné podprsenku nosit s vyjímatelnými vycpávkami.

Technické informace

Košíčky s pěnovými vycpávkami

Fitness podprsenka s vysokým zpevněním je vybavená dvěma pěnovými vycpávkami.

Podprsenka je určená na náročné sporty

Fitness podprsenka 900 ve velkých velikostech je určená na sporty s vysokými otřesy* (HIIT, kruhový trénink, jump, body attack, švihadlo, běžecký pás). Všité pěnové vycpávky podtrhují linie vašeho hrudníku a zároveň poskytují vysoké zpevnění. Záda jsou ušita z funkčního odvětraného materiálu.
*V porovnání s běžnými podprsenkami snižuje otřesy poprsí až o 29,2 %.

Několik systémů nastavení pro vaši úplnou spokojenost

Každý systém nastavení této podprsenky přispívá k vašemu pohodlí. Díky háčkům na spodním lemu si můžete upravit obvod podprsenky a díky nastavitelným ramínkům si můžete nastavit umístění zádového dílu.

Nezbytný doplněk vašeho sportovního oblečení

Během sportovní aktivity je vaše poprsí vystaveno daleko vyšším otřesům než obvykle. Poprsí je přitom velmi citlivé a zpevňuje jej pouze kůže. Při sportu se poprsí hýbe, a jeho hmotnost se tak zvyšuje až na pětinásobek. Sportovní podprsenka tak přináší potřebné pohodlí i zpevnění při sportu. Poprsí chrání před otřesy, bolestmi a předčasným ochabnutím.

Důležité je správné zpevnění: ani příliš velké, ani malé

Při sportu dochází k natahování kůže a vazů na hrudníku. Bez dostatečného zpevnění hrozí bolesti a předčasné ochabování ňader. Na druhou stranu i přílišné zpevnění (příliš těsná podprsenka) může poprsí škodit: vždy si vybírejte oblečení dle velikosti vašeho poprsí a dle typu cvičení.
Sportovní oblečení má zajistit ochranu poprsí a nebránit jejich přirozenosti.

Tři stupně zpevnění dle sportovní aktivity

Podprsenky jsme vyvinuli ve třech stupních zpevnění v závislosti na sportu: nízké zpevnění na sporty, při nichž dochází k nízkým otřesům (pilates, protahovací cviky, posilovací cviky apod.), střední zpevnění pro sporty, při nichž dochází ke středním a neopakujícím se otřesům (fitness dance, kardio trénink apod.), silné zpevnění pro cviky s intenzivními otřesy (step, běžecký pás, trampolínky, …).

Výběr velikosti

Správně zvolená velikost podprsenky je zárukou zpevnění a pohodlí při nošení. Pro volbu správné velikosti změřte obvod hrudníku krejčovským metrem (bez podprsenky):
stoupněte si před zrcadlo.
Uchopte metr vodorovně a změřte obvod v horní části zad, metr veďte přes spodní část lopatek. Poté metr veďte okolo nejširší části hrudníku, prsy nestlačujte. Změřený obvod porovnejte s tabulkou velikostí.

Co je konceptem při výrobě podprsenek a sportovních topů Domyos?

Podprsenky Domyos jsou vyvinuty tak, aby zajišťovaly pohodlí a zamezovaly vzniku poranění při sportu. Podprsenky nemají kostice, tudíž nestlačují uzliny a nehrozí zranění o kostice, na úrovni bradavek nejsou použity švy, aby nedocházelo k podráždění pokožky, a zvolený materiál podprsenek snadno odvádí pot, a tím přispívá k pohodlí při sportu.

Testování sportovních topů Domyos

Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři, kde je ověřována míra zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu). Následně jsou označeny od 1 do 5: 1 pro nízké, 3 pro střední a 5 pro silné zpevnění.
*Podprsenky Domyos zaručují snížení otřesů od min. 10 % (úroveň 1) až o 50 % (úroveň 5) ve srovnání s klasickými podprsenkami.

Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?

Ale samozřejmě! 100 % materiálů, které využíváme, prochází náročnými laboratorními testy. Testujeme stálost barev, odolnost vůči seprání, schopnost odvádět pot. V našem žargonu těmto testům říkáme „mučení“. A pak? Navíc sportovci testují výrobky v praxi. Nasloucháme jejich dojmům a připomínkám a vylepšujeme, co je potřeba.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 92% Polyester , 8% Elastan Materiál na zádech 76% Polyester , 24% Elastan Zadní podšívka 76% Polyester , 24% Elastan Podšívka košíčku 100% Polyester Druhá podšívka 100% Polyamid

TESTY

Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, aby byla zaručena stálost jeho barev a tvaru.Tyto testy probíhaly v nezávislé laboratoři a potvrdily vysokou kvalitu oblečení.Při praní podprsenky doporučujeme vyjmout pěnové košíčky. Ideálně perte odděleně v síťce určené k tomuto účelu.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi