Dámská sportovní podprsenka 140 lehce zpevňující černá

379 Kč
8666328

Bavlněná podprsenka je vhodná na fitness o nízké intenzitě (strečing, posilování, soft fitness či pilates), při němž nedochází k silným otřesům.

Podprsenku jsme vybavili tenkými ramínky a průsvitným a velmi slušivým výstřihem. Zajišťuje mírné zpevnění, je tak vhodná na soft fitness.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

ZPEVNĚNÍ POPRSÍ

Lehký: snižuje otřesy poprsí až o 13,5 %. Pro nenáročné druhy sportů.

ODVOD POTU

Zůstaňte v suchu díky prodyšnému a rychleschnoucímu materiálu.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Díky nastavitelným ramínkům si podprsenku upravíte dle potřeb.

PRUŽNOST

Příměs elastanu zajišťuje pohodlí při pohybu.

Tvarující efekt - poprsí

Podprsenka je vybavena vycpávkami pro zvětšení hrudníku.

Technické informace

Košíčky s pěnovými vycpávkami

Fitness podprsenka s mírným zpevněním je vybavená dvěma pěnovými vycpávkami.

Velmi slušivé provedení ramínek

Tenká ramínka na zádech přispívají k propracovanému a modernímu stylu.

Podprsenka je určená na nenáročné sporty

Podprsenka na fitness 140 s mírným zpevněním je ideální na cvičení s mírnými otřesy (např. protahovací cviky, posilovací cviky, soft fitness či pilates).

Nezbytný doplněk vašeho sportovního oblečení

Během sportovní aktivity je vaše poprsí vystaveno daleko vyšším otřesům než obvykle. Poprsí je přitom velmi citlivé a zpevňuje jej pouze kůže. Při sportu se poprsí hýbe, a jeho hmotnost se tak zvyšuje až na pětinásobek. Sportovní podprsenka tak přináší potřebné pohodlí i zpevnění při sportu. Poprsí chrání před otřesy, bolestmi a předčasným ochabnutím.

Důležité je správné zpevnění: ani příliš velké, ani malé

Při sportu dochází k natahování kůže a vazů na hrudníku. Bez dostatečného zpevnění hrozí bolesti a předčasné ochabování ňader. Na druhou stranu i přílišné zpevnění (příliš těsná podprsenka) může poprsí škodit: vždy si vybírejte oblečení dle velikosti vašeho poprsí a dle typu cvičení.
Sportovní oblečení má zajistit ochranu poprsí a nebránit jejich přirozenosti.

Tři stupně zpevnění dle sportovní aktivity

Podprsenky jsme vyvinuli ve třech stupních zpevnění v závislosti na sportu: nízké zpevnění na sporty, při nichž dochází k nízkým otřesům (pilates, protahovací cviky, posilovací cviky apod.), střední zpevnění pro sporty, při nichž dochází ke středním a neopakujícím se otřesům (fitness dance, kardio trénink apod.), silné zpevnění pro cviky s intenzivními otřesy (step, běžecký pás, trampolínky, …).

Výběr velikosti

Správně zvolená velikost podprsenky je zárukou zpevnění a pohodlí při nošení. Pro volbu správné velikosti změřte obvod hrudníku krejčovským metrem (bez podprsenky):
stoupněte si před zrcadlo.
Uchopte metr vodorovně a změřte obvod v horní části zad, metr veďte přes spodní část lopatek. Poté metr veďte okolo nejširší části hrudníku, prsy nestlačujte. Změřený obvod porovnejte s tabulkou velikostí.

Co je konceptem při výrobě podprsenek a sportovních topů Domyos?

Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři, kde je ověřována míra zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu*). Následně jsou označeny od 1 do 5: 1 pro nízké, 3 pro střední a 5 pro silné zpevnění.
*Podprsenky Domyos zaručují snížení otřesů od min. 10 % (úroveň 1) až o 50 % (úroveň 5) ve srovnání s klasickými podprsenkami.

Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?

Ale samozřejmě! 100 % materiálů, které využíváme, prochází náročnými laboratorními testy. Testujeme stálost barev, odolnost vůči seprání, schopnost odvádět pot. V našem žargonu těmto testům říkáme „mučení“. A pak? Navíc sportovci testují výrobky v praxi. Nasloucháme jejich dojmům a připomínkám a vylepšujeme, co je potřeba.

Domyos se zavazuje planetě

Tento produkt se z 70 % skládá z recyklovaného polyesteru, což znamená, že jeho výroba má menší dopad na životní prostředí. Jak toho dosahujeme: polyesterová vlákna se vyrábí z ropy. Používání recyklovaného polyesteru zajišťuje obnovu a přeměnu výrobků určených k vyhození, jako jsou odřezky z výroby nebo plastové lahve, namísto použití nových zdrojů ropy. A to už je něco, ne?

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 84% POLYESTER, 16% ELASTAN Všitý díl 76% POLYESTER, 24% ELASTAN Druhá podšívka 76% POLYESTER, 24% ELASTAN Podšívka košíčku 100% POLYESTER

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi