Dámská lyžařská bunda na freeride FR500 vínová

2 999 Kč

Bunda pro lyžařky, které se pravidelně věnují freeride a hledají vysoce funkční odolnou bundu, jež je spolehlivě ochrání před nepříznivým počasím i zimou.

Pokud bude sněžit nebo bude zima, bunda vás spolehlivě ochrání i zahřeje! Je teplo? Spolehněte se na odvětrávání a 3D síťovinu. V této bundě se jednoduše budete cítit pohodlně ať je počasí jakékoliv.

Otázky a odpovědi
Barva: Tmavě vínová
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

VODĚODOLNOST

Membrána 10 000 mm, 100% nepropustné švy, nepromokavé zipy vás udrží v suchu.

PRODYŠNOST

Membrána RET12, 3D síťovina, odvětrávání pro rychlejší odvod potu.

VOLNOST POHYBU

Volnější střih a pružný materiál poskytují naprostou volnost pohybu.

HŘEJIVOST

Vata 150 g/m² (trup) a 60 g/m² (paže) chrání před chladem. Odvětrávací zipy.

Kapsy

4 kapsy: 2 na ruce,1 náprsní (vnitřní), 1 na skipas na paži.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Nastavitelná 3D kapuce (lze přetáhnout i přes přilbu) kopíruje vaše pohyby.

Snadná lokalizace

Systém Recco® pro snadné nalezení osob zasypaných lavinou.

Technické informace

Praktické detaily

Kapuce je navržena tak, aby šla přetáhnout přes přilbu a zároveň vás nijak neomezovala v pohybu. Nastavitelná ve 3 dimenzích jedním gestem díky jediné brzdičce na zadní straně.
Manžety na zápěstí, vnitřní manžety s otvorem na palec, skvěle sedí, takže se pod ně nedostane žádný vzduch. Stažení spodního lemu bundy. Sněhový pás, který zabraňuje vnikání sněhu a větru.
3D síťovina na zádech pro lepší odvod potu.

Vnitřní manžety

Vnitřní rukáv zabraňuje vnikání sněhu dovnitř bundy v případě pádu nebo sněžení, takže zůstanete po celou dobu v teple a v suchu.

Kapuce

Vnitřní rukáv zabraňuje vnikání sněhu dovnitř bundy v případě pádu nebo sněžení, takže zůstanete po celou dobu v teple a v suchu.

Vodoodpudivost

Vodoodpudivost materiálu znamená, že voda po látce stéká a nevsakuje se. Materiál tak nenasákne vodou a zůstane lehký, prodyšný a hřejivý. Vodoodpudivost je speciální úprava na vnější straně materiálu. Tuto úpravu je třeba obnovovat po celou dobu životnosti výrobku (po praní). Všechny nepromokavé bundy Wedze jsou ošetřeny vodoodpudivou úpravou.

Nepromokavost materiálu

K měření nepromokavosti se používá metoda, která udává výšku vodního sloupce (podle normy ISO 811). Čím je hodnota vyšší, tím je tkanina vůči vodě odolnější. Materiál s hodnotou nepromokavosti 10 000 mm tak odolá tlaku 10 000 mm vysokého vodního sloupce.

Prodyšnost materiálu

K měření prodyšnosti se používá hodnota RET, která udává odpor proti průniku vodních par (podle normy ISO 11092). Čím je odpor nižší, tím lépe materiál odvádí vlhkost, a tudíž je prodyšnější.
Hodnoty: RET < 9 = extrémně prodyšný materiál / 9 < RET < 12 = velmi prodyšný materiál / 12 < RET < 20 = prodyšný materiál / RET > 20 = málo prodyšný nebo neprodyšný materiál.

Co je to zátěr a co membrána?

Zátěr je tenký nátěr na vnitřní straně materiálu. Díky němu je materiál nepromokavý, ale zároveň zůstává prodyšný. Zátěr je často méně nákladný než membrána. Je však třeba jej chránit podšívkou. Membrána je v podstatě velmi tenký plastový film (z polyuretanu), který zaručí nepromokavost a neomezí prodyšnost. Membrána je poddajnější, lehčí, déle vydrží a také je prodyšnější než zátěr.

Jak se vyrábí nepromokavé oblečení?

Nepromokavost oblečení závisí na použitých materiálech, na tom, zda má výrobek nepropustné švy, a také na tom, jaký byl zvolen postup při výrobě. Nepromokavost také zajišťují nepromokavé zipy, příp. nepromokavá léga pod nimi (z nepromokavého materiálu).

Nepromokavost

Výrobek byl testován pod sprchou o průtoku 100 l vody/ m² / hodinu po dobu 3 hodin. Tento test simuloval podmínky silné bouřky v horách.

Jak se vyrábí prodyšné oblečení?

Kromě toho, že používáme prodyšné materiály, používáme u našich výrobků také další funkční řešení (zipy odvětrávání, síťovinu...), která zlepšují celkovou schopnost odvětrávání. Tyto odvětrávací systémy tak umožňují regulovat teplotu uvnitř oblečení a také lépe odvádět vlhkost, která se uvnitř tvoří při vyšší fyzické zátěži.

Co je to systém RECCO®?

Všechny naše Freeride bundy a kalhoty jsou vybaveny systémem RECCO®. S technologií RECCO® bude snadné vás lokalizovat v případě zavalení lavinou. Díky reflektorům RECCO® může být zavalený člověk rychle a přesně lokalizován záchranáři, kteří disponují detektorem RECCO®. Reflektory RECCO® ale nenahrazují lavinové vyhledávače A.R.V.A. Technologie RECCO® je pouze doplňková a zvyšuje šanci na nalezení zavaleného včas.

Praní nepromokavého oblečení

Aby se zachovaly všechny vlastnosti nepromokavých výrobků, je třeba při praní dodržovat doporučený postup. Odkaz na video: https://youtu.be/rh4GLwALgBM . Vodoodpudivost doporučujeme obnovit po každém třetím vyprání, a to pomocí impregnačního spreje nebo jiných impregnačních prostředků.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Výplň 100% POLYESTER Hlavní materiál 100% POLYAMID Vložka 100% POLYESTER Hlavní podšívka 100% POLYESTER Kapsa 76% POLYAMID, 24% ELASTAN Brzda 100% Manžeta ILS 80% POLYAMID, 20% ELASTAN

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Vývojový tým značky Wedze sídlí ve Francii v Horním Savojsku na úpatí hory Mont Blanc poblíž několika lyžařských středisek. Během celého roku navrhujeme a vyvíjíme jednoduché a funkční výrobky. Tyto výrobky se následně podrobují nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dámská lyžařská bunda na freeride FR500 vínová
Dámská lyžařská bunda na freeride FR500 vínová
Dámská lyžařská bunda na freeride FR500 vínová
Dámská lyžařská bunda na freeride FR500 vínová

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi