ECODesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11

Dámská lyžařská bunda 100 černá

999 Kč

Lyžařská bunda pro všechny, kteří hledají základní ochranu proti zimnímu počasí.

Bunda má unikátní inovativní koncepci, ať už co se týče materiálů, nebo třeba střihu. Je hřejivá a nepromokavá, a tak si můžete celodenní lyžování užit bez obav.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Hřejivost

Izolace ze zesílené vaty a fleecová podšívka tam, kde je třeba.

Voděodolnost

Zůstaňte v suchu, i když sněží, díky membráně s 10 000 mm vodního sloupce.

Ecodesign

30 % recyklovaného materiálu + 43 % Dope dyed.

Snadné použití

Nastavitelné manžety na rukávech a sněhový pás proti vnikání sněhu.

Kapsy

Kapsa na skipas, 2 zapínací kapsy na ruce. 1 vnitřní kapsa.

Technické informace

Ekologická výroba

Při výrobě bundy používáme několik postupů ekologické výroby: používáme recyklovaný polyester, barvení Dope dyed a koncept vytváření minimálního množství odpadu „Minimal waste“.

Informace k udržitelnosti: recyklovaný polyester

Recyklací plastových láhví pro výrobu polyesteru snižujeme spotřebu nových materiálů z ropy, přičemž funkční vlastnosti materiálu (prodyšnost) se nijak nemění.

Informace k udržitelnosti: Dope dyed

Při barvení látek se spotřebovává obrovské množství vody, která se ale zároveň už nedá nijak dále využít. Abychom snížili tento negativní dopad na životní prostředí, rozhodli jsme se naše látky barvit postupem hromadného barvení (Dope dyed), které barví vlákno budoucí látky již při jeho výrobě.

Informace k udržitelnosti: snižování množství odpadů

Při stříhání materiálu na oděvy vzniká značné množství odpadu, protože kvůli různým tvarům na sebe jednotlivé díly ne vždy navazují.
U tohoto výrobku jsme se rozhodli jít cestou Minimal Waste, při které se jednotlivé díly na látku nekreslí za sebe, ale skládají se do sebe jako puzzle. Díky tomu se množství odpadu sníží až o 42 %. S hrdostí vám tak dnes představujeme vůbec první bundu, která touto metodou vznikla.

Jaký má bunda 100 střih?

Střih Regular. Bunda má rovně střižené boční švy, které volně splývají na boky. Střih tedy není vypasovaný ani nekopíruje křivky vašeho trupu. Uvnitř je bunda dostatečně prostorná na to, abyste si pod ni mohli vzít jak první, tak druhou vrstvu funkčního oblečení.

Jak bunda chrání před nepříznivým počasím?

Materiál a švy zabraňují prosakování vody dovnitř a chrání před nepříznivým počasím (deštěm, sněhem, větrem). Následně byla ověřována za nejrůznějších podmínek přímo na sjezdovce a to po několik dní.

Porovnání dopadu výrobků na životní prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí.

Více informací naleznete na: http://sustainability.decathlon.com/.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Vložka 100% Polyester Výplň 100% Polyester Druhá podšívka 100% Polyester Membrána 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte pověšenou. Neskládejte, mohlo by dojít k poškození materiálu. Před uložením se ujistěte, že je výrobek zcela suchý.

TESTY

Všechny výrobky Wedze jsou navrhovány a vyvíjeny v našem centru na úpatí hory Mont Blanc. Následně se testují v reálných podmínkách, se kterými se na svahu můžete setkat i vy (ve sněhu, za nízkých teplot atd.). Týmy vývojářů testováním ověřují, zda výrobky odpovídají požadavkům aktivity, pro kterou jsou určeny.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Sušte v bubnové sušičce při nižší teplotě

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi