Dámská fitness podprsenka 920 s vysokým zpevněním větší velikost

499 Kč

Podprsenka je určená na fitness o silné intenzitě: HIIT, kruhové tréninky, jump, body attack. V prodeji je ve velikostech od XS do 5XL.

Díky přednímu zipu se podprsenka snadno obléká. Pohodlná podprsenka s nastavitelnými ramínky a pěnovými vycpávkami je vhodná i pro velká poprsí (v prodeji od velikosti XS do 5XL).

Otázky a odpovědi
Barva: Černá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2000 Kč (standardní zásilky)
NOVINKA
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5

Klíčové vlastnosti

Zpevnění poprsí

Zpevnění poprsí

Silné zpevnění: snižuje otřesy poprsí až o 44,0 %*.

Možnost nastavení

Možnost nastavení

Díky zapínání na zip vpředu a nastavitelným ramínkům lze nastavit.

Odvod potu

Odvod potu

Zůstaňte v suchu díky prodyšnému a rychleschnoucímu materiálu.

Tvarující efekt - poprsí

Tvarující efekt - poprsí

Všité pěnové výztuže podtrhují tvar vašeho hrudníku.

Technické informace

Košíčky s pěnovými vycpávkami

Fitness podprsenka s velkými košíčky s vysokým zpevněním je vybavená dvěma pěnovými vycpávkami.

V prodeji do velikosti 5XL

Fitness podprsenka 920 s velkými košíčky je vhodná na všechny typy postav. V prodeji je ve velikostech XS až 5XL. Na testování se podílel panel testujících, následně bylo testováno zpevnění, aby podprsenka poskytovala pohodlí a chránila poprsí i při silných otřesech. Je ideální na fitness kardio o vysoké intenzitě: HIIT, kruhové tréninky, body attack apod.

Podprsenka je určená na náročné sporty

Fitness podprsenka 920 ve velkých velikostech je určená na sporty s vysokými otřesy* (HIIT, circuits cardio, kruhový trénink, body attack).
Díky nastavitelným ramínkům a přednímu zipu se podprsenka snadno obléká, nemá kostice, ale i přesto díky tvarovaným pěnovým vycpávkám zajišťuje zpevnění.
Sportovní záda jsou ušita z funkčního odvětraného materiálu.
*V porovnání s běžnými podprsenkami snižuje otřesy poprsí až o 44,0 %.

Dvě pozice jezdce pro zapínání a rozepnutí zipu

Podprsenka se díky zipu vpředu snadno obléká a svléká. Aby se zip během cvičení nerozepnul, stačí jezdec stlačit směrem dolů, a tím jej zablokovat. Pokud jezdec směřuje směrem nahoru, lze s ním rozepínat či zapínat zip.

Nezbytný doplněk vašeho sportovního oblečení

Během sportovní aktivity je vaše poprsí vystaveno daleko vyšším otřesům než obvykle. Poprsí je přitom velmi citlivé a zpevňuje jej pouze kůže. Při sportu se poprsí hýbe, a jeho hmotnost se tak zvyšuje až na pětinásobek. Sportovní podprsenka tak přináší potřebné pohodlí i zpevnění při sportu. Poprsí chrání před otřesy, bolestmi a předčasným ochabnutím.

Důležité je správné zpevnění: ani příliš velké, ani malé

Při sportu dochází k natahování kůže a vazů na hrudníku. Bez dostatečného zpevnění hrozí bolesti a předčasné ochabování ňader. Na druhou stranu i přílišné zpevnění (příliš těsná podprsenka) může poprsí škodit: vždy si vybírejte oblečení dle velikosti vašeho poprsí a dle typu cvičení.
Sportovní oblečení má zajistit ochranu poprsí a nebránit jejich přirozenosti.

Tři stupně zpevnění dle sportovní aktivity

Podprsenky jsme vyvinuli ve třech stupních zpevnění v závislosti na sportu: nízké zpevnění na sporty, při nichž dochází k nízkým otřesům (pilates, protahovací cviky, posilovací cviky apod.), střední zpevnění pro sporty, při nichž dochází ke středním a neopakujícím se otřesům (fitness dance, kardio trénink apod.), silné zpevnění pro cviky s intenzivními otřesy (step, běžecký pás, trampolínky, …).

Výběr velikosti

Správně zvolená velikost podprsenky je zárukou zpevnění a pohodlí při nošení. Pro volbu správné velikosti změřte obvod hrudníku krejčovským metrem (bez podprsenky):
stoupněte si před zrcadlo.
Uchopte metr vodorovně a změřte obvod v horní části zad, metr veďte přes spodní část lopatek. Poté metr veďte okolo nejširší části hrudníku, prsy nestlačujte. Změřený obvod porovnejte s tabulkou velikostí.

Co je konceptem při výrobě podprsenek a sportovních topů Domyos?

Podprsenky Domyos jsou vyvinuty tak, aby zajišťovaly pohodlí a zamezovaly vzniku poranění při sportu. Podprsenky nemají kostice, tudíž nestlačují uzliny a nehrozí zranění o kostice, na úrovni bradavek nejsou použity švy, aby nedocházelo k podráždění pokožky, a zvolený materiál podprsenek snadno odvádí pot, a tím přispívá k pohodlí při sportu.

Testování sportovních topů Domyos

Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři, kde je ověřována míra zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu). Následně jsou označeny od 1 do 5: 1 pro nízké, 3 pro střední a 5 pro silné zpevnění.
*Podprsenky Domyos zaručují snížení otřesů od min. 10 % (úroveň 1) až o 50 % (úroveň 5) ve srovnání s klasickými podprsenkami.

Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?

Ale samozřejmě! 100 % materiálů, které využíváme, prochází náročnými laboratorními testy. Testujeme stálost barev, odolnost vůči seprání, schopnost odvádět pot. V našem žargonu těmto testům říkáme „mučení“. A pak? Navíc sportovci testují výrobky v praxi. Nasloucháme jejich dojmům a připomínkám a vylepšujeme, co je potřeba.

Známka pro srovnání dopadů na životní prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Výrobky jsou označeny známkou A/B/C/D/E, díky níž snadno poznáte výrobek s nejmenším dopadem na životní prostředí. Při stanovování známky mezi sebou porovnáváme výrobky stejného typu. Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí.
Více informací naleznete na: http://sustainability.decathlon.com/

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 90% Polyester, 10% Elastan Materiál na zádech 74% Polyester, 26% Elastan Podšívka bezešvého košíčku 100% Polyester Vložka 100% Polyamid

TESTY

Výrobek prošel testem opakovaného praní a sušení, aby byla zaručena stálost jeho barev a tvaru. Tyto testy probíhaly v nezávislé laboratoři a potvrdily vysokou kvalitu oblečení.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Nečistěte chemicky

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi

Podobné produkty