Dámská fitness podprsenka 540 středně zpevňující

499 Kč −32%
339 Kč
*Od 12. 1. 2023 až do vyčerpání zásob
8666343

Středně zpevňující podprsenka je vhodná na kardio fitness o střední intenzitě (kardio box, dance fitness či step).

Podprsenka se středním zpevněním mí hebké a prodyšné pěnové vycpávky. Pro sportovnější a modernější vzhled stačí ramínka posunout na záda.

Otázky a odpovědi
Barva: Červená řepa
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

ZPEVNĚNÍ POPRSÍ

Lehký: snižuje otřesy poprsí až o 44,4 %. Pro středně náročné sporty.

ODVOD POTU

Zůstaňte v suchu díky prodyšnému a rychleschnoucímu materiálu.

MOŽNOST NASTAVENÍ

Díky nastavitelným ramínkům si podprsenku upravíte dle potřeb.

PRUŽNOST

Příměs elastanu zajišťuje pohodlí při pohybu.

Tvarující efekt - poprsí

Pokud chcete vytvarovat své poprsí, je možné podprsenku nosit s vyjímatelnými vycpávkami.

Technické informace

Košíčky s pěnovými vycpávkami

Fitness podprsenka se středním zpevněním a pěnovými vycpávkami.

Systém nastavení na zádech a nastavitelná ramínka

Podprsenka má nastavitelná ramínka se systémem nastavení na zádech. Přizpůsobí se tak perfektně vaší postavě a poskytuje pohodlí a zpevnění při cvičení.

Styl na přání

Možnost překřížení ramínek: ramínka můžete nosit rovně nebo překřížené, jak vám to lépe vyhovuje!

Důležité je správné zpevnění: ani příliš velké, ani malé

Při sportu dochází k natahování kůže a vazů na hrudníku. Bez dostatečného zpevnění hrozí bolesti a předčasné ochabování ňader. Na druhou stranu i přílišné zpevnění (příliš těsná podprsenka) může poprsí škodit: vždy si vybírejte oblečení dle velikosti vašeho poprsí a dle typu cvičení.
Sportovní oblečení má zajistit ochranu poprsí a nebránit jejich přirozenosti.

Tři stupně zpevnění dle sportovní aktivity

Podprsenky jsme vyvinuli ve třech stupních zpevnění v závislosti na sportu: nízké zpevnění na sporty, při nichž dochází k nízkým otřesům (pilates, protahovací cviky, posilovací cviky apod.), střední zpevnění pro sporty, při nichž dochází ke středním a neopakujícím se otřesům (fitness dance, kardio trénink apod.), silné zpevnění pro cviky s intenzivními otřesy (step, běžecký pás, trampolínky, …).

Výběr velikosti

Správně zvolená velikost podprsenky je zárukou zpevnění a pohodlí při nošení. Pro volbu správné velikosti změřte obvod hrudníku krejčovským metrem (bez podprsenky):
stoupněte si před zrcadlo.
Uchopte metr vodorovně a změřte obvod v horní části zad, metr veďte přes spodní část lopatek. Poté metr veďte okolo nejširší části hrudníku, prsy nestlačujte. Změřený obvod porovnejte s tabulkou velikostí.

Co je konceptem při výrobě podprsenek a sportovních topů Domyos?

Podprsenky Domyos jsou vyvinuty tak, aby zajišťovaly pohodlí a zamezovaly vzniku poranění při sportu. Podprsenky nemají kostice, tudíž nestlačují uzliny a nehrozí zranění o kostice, na úrovni bradavek nejsou použity švy, aby nedocházelo k podráždění pokožky, a zvolený materiál podprsenek snadno odvádí pot, a tím přispívá k pohodlí při sportu.

Testování sportovních topů Domyos

Všechny naše výrobky jsou testovány v laboratoři, kde je ověřována míra zpevnění poprsí (pomocí simulace zátěže při sportu*). Následně jsou označeny od 1 do 5: 1 pro nízké, 3 pro střední a 5 pro silné zpevnění.
*Podprsenky Domyos zaručují snížení otřesů od min. 10 % (úroveň 1) až o 50 % (úroveň 5) ve srovnání s klasickými podprsenkami.

Testujete výrobky před jejich uvedením do prodeje?

Ale samozřejmě! 100 % materiálů, které využíváme, prochází náročnými laboratorními testy. Testujeme stálost barev, odolnost vůči seprání, schopnost odvádět pot. V našem žargonu těmto testům říkáme „mučení“. A pak? Navíc sportovci testují výrobky v praxi. Nasloucháme jejich dojmům a připomínkám a vylepšujeme, co je potřeba.

Domyos se zavazuje planetě

Tento produkt je ze 70 % z recyklovaného polyamidu, což znamená, že jeho výroba má menší dopad na životní prostředí. Jak toho dosahujeme: polyamidová vlákna se vyrábí z ropy. Použití recyklovaného polyamidu znamená přeměnu zbytků vzniklých při výrobě nebo přeměnu výrobků určených k vyhození, místo využití nových zdrojů ropy. A to už je něco, ne?

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 84% Polyamid , 16% Elastan Vložka 76% Polyester , 24% Elastan Podšívka spoje mezi košíčky 100% Polyamid Podšívka košíčku 100% Polyester Elastický pás 71.6% Polyamid , 17.4% Elastodien , 11% Polyester

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi