Cyklotrenažer NEO BIKE TACX

65 999 Kč

Inovativní interaktivní domácí cyklotrenažer, s nímž si můžete tréninky přizpůsobit podle svých potřeb. Kompatibilní také s aplikací Zwift a ROUVY.

Je nehlučný, výkonný a přesný. Poskytuje dokonalou iluzi jízdy v různých terénech a zaručuje tak zábavné tréninky.

Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Nehlučnost

Zcela nehlučný.

Konektivita

Bluetooth, ANT+, kompatibilní se Zwift.

Razance

S integrovaným snímačem šlapání.

Technické informace

Nejvybavenější interaktivní cyklotrenažér na trhu

Trenažér poskytuje tak dokonalou iluzi jízdy po různých trasách, že téměř zapomenete, že nejedete venku. Je zcela nehlučný, takže při tréninku nerušíte ostatní členy domácnosti. Své pokroky můžete sledovat díky statistikám výkonu a tempa šlapání. Své výsledky můžete ukládat a sdílet ve svých oblíbených aplikacích včetně Zwift a Tacx. Cítíte to drncání? Jako byste jeli po dlážděné cestě nebo po štěrku!

Dynamický setrvačník

Tento trenažér je vybavený dynamickým setrvačníkovým kolem, které kontroluje setrvačnost a kompenzuje hmotnost, rychlost a úhel náklonu, aby trenažér poskytl co nejrealističtější iluzi skutečné jízdy venku.

Simulace různých povrchů

V softwaru Tacx nebo aplikaci Zwift můžete využít funkci, kdy trenažér vibruje a simuluje různé povrchy cest, například i dlažební kostky nebo štěrk.

Dokonalá iluze

Systém změny rychlostí imituje pocit při přehazování řetězu z pastorku na pastorek. Když je trenažér připojený k externímu zdroji napájení, dokáže při zapnutí funkce simulace sjezdu velmi přesně napodobit podmínky při sjezdu po silnici.

Analýza šlapání

Trenažér NEO Bike Smart měří i pozici levé a pravé nohy při šlapání a umožňuje tak analyzovat techniku šlapání a pracovat na zlepšení účinnosti záběru do šlapek.

Spolehlivé a přesné údaje

Své pokroky a výkony můžete sledovat díky spolehlivým a logicky uspořádaným ukazatelům, které není třeba nijak kalibrovat, zejména výkonu, rychlosti a tempa, s přesností na 1 %.

Připravený i na spurty

Díky vyváženému designu je trenažér NEO Bike maximálně stabilní i při nejprudších spurtech, až 2,200 Wattů.

Stoupání do kopců

Při intenzivních trénincích můžete využít realistické stoupání do kopců se sklonem až 25 %.

Nehlučný a plynulý chod

Díky kombinaci interaktivní technologie NEO a konstrukce trenažéru NEO Bike Smart jde o jeden z nejtišších cyklotrenažerů na trhu.

Možnost osobního nastavení

Kolo je možné nastavit na míru: pedály, sedlo, řídítka (na triatlon), omotávky gripů a délku klik. Je možné je nastavit přesně podle seřízení vašeho silničního nebo triatlonového kola.

Upozornění

Pedály nejsou součástí balení.

Aplikace

Komaptibilní s aplikací Zwift a ROUVY.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání