Cyklopočítač s GPS GARMIN EDGE 130 PLUS

4 999 Kč

Skladný, odolný a funkční cyklopočítač s GPS poskytuje vše potřebné k dohledání trasy, sledování statistik a jejich sdílení s přáteli.

S tímto kompaktním cyklopočítačem s GPS se můžete vydat kamkoli naprosto bez starostí.

Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Kontrola trajektorie

Navigace a značení cesty zpět na start.

Měření parametrů

Čas, vzdálenost, rychlost, převýšení, poloha. Snímač tepu a tempa lze dokoupit.

Konektivita

Propojení se smartphonem (Bluetooth), snímače ANT+ k dokoupení.

Výdrž

12h výdrž s GPS.

VODĚODOLNOST

Stupeň voděodolnosti IPX7.

Skladnost

Monochromatický displej 1,8 palce je velmi dobře čitelný i za šera.

Technické informace

Odolný a snadno čitelný

Střízlivý a robustní design s displejem 1,8 palce, který je velmi dobře čitelný i za šera.

Velmi snadná navigace

Díky přesné navigaci se již nikdy neztratíte a na mapě můžete sledovat, kudy přesně jedete. Po skončení aktivity vás Edge 130 Plus dokáže opět navést do místa, odkud jste vyrazili.

Zlepšete svůj výkon

Cyklopočítač Edge 130 je určen k zlepšení vašich cyklistických výkonů. Je kompatibilní se snímačem výkonu. Tím, že budete znát místa, kde vyprodukujete nejvíce energie, zlepšíte své tréninky i cyklistické trasy. Nebo můžete během každé jízdy na kole závodit díky aplikacím Garmin či Strava Live Segments.

Chytré funkce

Díky řadě chytrých funkcí cyklopočítač Edge 130 umožňuje při jízdě nepoužívat telefon a přesto být pořád k dosažení. SMS se zobrazí na displeji, takže můžete pokračovat v jízdě a přitom si je v klidu přečíst. Díky stránce s počasím, která zobrazuje aktuální stav i předpověď do dalších hodin a dnů, vás nemůže překvapit žádný nečekaný déšť.

Více bezpečí pro cyklisty

Více bezpečí pro cyklisty - jste připraveni vyrazit? Díky cyklopočítači Edge 130 můžete starosti pustit z hlavy. Edge 130 je totiž kompatibilní s celou řadou příslušenství Varia, zejména zadním radarem a chytrými světly. Pokud tyto přístroje spárujete s cyklopočítačem Edge, obdržíte okamžité upozornění, pokud se k vám přibližuje vozidlo.

Pokročilé tréninky

Přímo přes cyklopočítač si můžete synchronizovat své tréninky s účty v Garmin Connect™ i v jiných aplikacích, např. TrainingPeaks®. Zobrazujte si plánované tréninky a připravte se na ně. Díky funkcím jako měření tepové frekvence, VO2 Max a dalším, můžete také systematicky pracovat na zlepšování své fyzické kondice.

Měření výkonů na horském kole

Díky novým měřicím funkcím, jako je počet skoků, délka skoků a doba letu, si můžete uložit všechny detaily svých nejparádnějších jízd na horském kole!

Funkce ClimbPro

Zobrazuje vzdálenost do cíle a převýšení naplánované trasy. To vám umožňuje přehodnotit intenzitu jízdy a zbývající síly do cíle.

Kompatibilní s cyklistickými trenažéry

Brzy bude Edge 130 Plus možné spárovat s cyklistickým trenažérem Tacx®, abyste si mohli užít jízdu kdykoli a kdekoli budete chtít.

CONNECT IQ™

Pokud chcete mít snadný přístup k ještě podrobnějším statistikám, stáhněte si personalizované databáze z Connect IQ Store.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání