Cyklopočítač GPS Bryton Rider 11E

1 799 Kč

Cyklopočítač Rider 11E změní vaše tréninky!

Cyklopočítač Rider 11E je vybaven vysoce přesným snímačem GNSS, novou funkcí Direction, baterií s 16h výdrží a chytrými upozorněními.

Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Měření parametrů

Čas, vzdálenost, rychlost, převýšení, poloha. Snímač tepu a tempa lze dokoupit.

Konektivita

Bluetooth připojení.

Výdrž

Až 16 h.

Voděodolnost

Stupeň voděodolnosti IPX7.

Technické informace

2" displej s vysokým kontrastem

Rider má velký 2" displej, který zobrazuje až 4 údaje (celkově z 5), cyklista má tak po ruce veškeré údaje z tréninku.

Připojení

Bezdrátová technologie Bluetooth Smart,
automatická synchronizace TrainingPeaks,
automatická synchronizace Strava. Kompatibilní s kardio pásem všech značek s připojením přes Bluetooth.

Baterie s 16h výdrží

Baterie modelu Rider 11E má dlouhou výdrž, je dostačující až na 16h tréninky. Navíc je kompatibilní s externími bateriemi a dobíjí se při stahování údajů.

Funkce

Rider 11E je vybaven až 30 údaji v reálném čase, které jsou osobně nastavitelné. Jedná se zejména o dobu tréninku, rychlost, vzdálenost, kalorickou spotřebu, tempo, nadmořskou výšku, tepovou frekvenci a laktátový práh, abyste byli vždy perfektně informováni o svém tréninku.

Chytrá upozornění

Během tréninku (po spárování aplikace Bryton přes Bluetooth) cyklopočítač Rider 11E přijímá chytrá upozornění, a to e-maily, hovory či textové zprávy.
*Kompatibilní s telefony iOS a Android.

Velký 2" displej s automatickým snímačem Bluetooth

Model Rider 11E při zjištění spárovaných snímačů automaticky upraví zobrazení údajů. Jakmile je baterie snímače téměř vybitá, údaje na displeji blikají, abyste nezapomněli cyklopočítač nabít před dalším tréninkem. Díky aplikaci Bryton si můžete přizpůsobit jednotlivé stránky/údaje, a to dle svých tréninkových cílů.

Nastavení osobních údajů v aplikaci

Díky aplikaci Bryton dostupné přes připojení Bluetooth si můžete přizpůsobit jednotlivé stránky/údaje, a to dle svých tréninkových cílů.

Automatické podsvícení

Podsvícení displeje se automaticky zapne před západem slunce, dle vaší zeměpisné délky a šířky, a vy tak můžete nerušeně pokračovat v jízdě.

Nadmořská výška

Díky integrovanému barometru zobrazuje model Rider 11E úplné údaje o nadmořské výšce v daném okamžiku, vy tak na základě informací o nadmořské výšce a teplotě můžete přizpůsobit svou jízdu. Rider 11E vám umožňuje se snadno přizpůsobit nadmořské výšce. Po propojení přístroje s aplikací Bryton můžete velmi snadno z mobilního telefonu kalibrovat nadmořskou výšku.

Automatická synchronizace se STRAVA, TrainingPeaks a Selfloops

Pro převod souborů do potřebného formátu není třeba speciální software. Soubory jsou automaticky ukládány jako FIT a mohou být staženy na stránky typu STRAVA, TrainingPeaks, Endomondo, Map My Ride, Fit track a spoustu dalších.

Synchronizace s aplikací Bryton

Díky nové aplikaci Bryton si můžete užít okamžitou synchronizaci. Tréninkové údaje můžete pomocí aplikace Bryton synchronizovat prostřednictvím Bluetooth, můžete tak sledovat své pokroky a grafická zobrazení i tréninky sdílet na sociálních sítích.

Rozměry a hmotnost

Šířka: 46,2 mm.
Výška: 71,0 mm. Hloubka: 16,5 mm.
Hmotnost: 52 g.

Specifikace

Zobrazení: Displej LCD HTN typ 2",
výdrž: 16 hodin. GPS: velmi citlivý čip, vodotěsnost: IPX7.
Upozornění: ano, tréninkový deník: 30 h v režimu 1 vteřiny, 120 h v režimu chytrého záznamu, zóny tepové frekvence: 7 zón, provozní teplota: -10 °C až 50 °C.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání