Cyklistický trenažér NEO 2 SMART TACX

24 999 Kč

Vylepšená verze jednoho z nejprodávanějších trenažérů Tacx. Nehlučný, realistický a přesný trenažér určený na domácí tréninky.

Vyjma klasických funkcí Road feel, dynamického odporu a simulace sjezdu je trenažér též vybaven analýzou šlapání. Kompatibilní s aplikací Zwift a ROUVY.

Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Nehlučnost

Zcela nehlučný.

Konektivita

Bluetooth, ANT+, kompatibilní se Zwift a Rouvy

Razance

S integrovaným snímačem.

Technické informace

Zcela nehlučný

Trenažér NEO 2 Smart se svým novým vnitřním elektrickým systémem a nehlučným chodem stanovil laťku pořádně vysoko.

Plynulá jízda

Díky přepracovanému elektronickému systému nabízí NEO 2 Smart ještě rychlejší ovládání motoru. Toto vylepšení tak znamená plynulejší šlapání. Stejně jako předchozí modely i tento model je vybaven dynamickým odporem, kdy bere v potaz hmotnost, rychlost a úhel náklonu. Jízda je tak realistická a ještě plynulejší.

Analýza šlapání

Díky snímači vpravo a vlevo trenažér měří přesnou pozici vašich nohou. To umožňuje detailní a přesnou analýzu šlapání a lepší rozložení energie, a tím i zlepšení výkonu cyklisty.

Přesný a spolehlivý

Model Tacx NEO 2 SMART měří veškeré hodnoty s maximální přesností. Trenažér Smart je jediný modelem, který nevyžaduje kalibraci. Měří váš výkon s přesností na 1 %.

Výkonný

Jedinečný výkon. Neo 2 Smart odolá sprintům o 2200 W a simuluje sjezdy s převýšením až 25 %. Je proto ideální i na ty nejintenzivnější tréninky.

Redukce na osy

Neo 2 Smart je díky řadě redukcí kompatibilní s více osami. Bez redukcí je kompatibilní s osami 142 × 12 mm a 148 × 12 mm.

Simulace sjezdu

Na vrcholu kopce vždy ucítíte radost ze zrychlení při sjezdu. Tento pocit vám dopřeje i tento trenažér. Stejně jako ve skutečnosti i trenažér Neo Smart 2 zrychluje při sjezdech, pokud je připojený v síti.

Stabilní, a přitom flexibilní

Struktura trenažéru Neo 2 Smart umožňuje mírný pohyb do stran. Rám kopíruje pohyb vašeho těla a dodává tak jízdě skutečný rozměr.

Není třeba napájení ze sítě

Trenažér NEO 2 Smart nepotřebuje vnější pohon, energii čerpá z pohybu pedálů. Můžete tak trénovat, kdekoliv si budete přát. Při připojení k vnějšímu zdroji energie se aktivuje funkce sjezdu.

Software Tacx Cycling

Projeďte celý svět díky videím v té nejvyšší kvalitě a GPS tréninkům a vyzvěte k závod své přátele. Věnujte se tréninkům díky tréninkovým plánům a přednastaveným tréninkům. Analyzujte váš výkon, exportujte jej do aplikace Strava a využijte řadu dalších funkcí trenažéru.
1 měsíc předplatného zdarma.

Kompatibilní s aplikací.

Kompatibilní s aplikací Zwift a ROUVY.

Technické údaje (1)

Typ trenažéru: Interactive Smart s motorizovanou brzdou, magnety: 32 neodymiových magnetů, převody: ne. Elektrická specifikace: 110-240 V, možnost připojení k síti, ukazatel napájení: barevná kontrolka, projekce na podlahu, ukazatel připojení (ANT/Bluetooth): 2 kontrolky LED.
Možnost aktualizace firmwaru: Ano. Převody Shimano a SRAM: 8 až 11 rychlostí (12 rychlostí Campagnolo, SRAM X-DR).
kazeta SRAM XD a XD-R v prodeji zvlášť.

Technické údaje (2)

Ano, kompatibilní kazety: Shimano & SRAM: 8–11 rychlostí. Ořech náboje Campagnolo v prodeji odděleně. Není kompatibilní se systémem SCS. Kompatibilní osy: Šířka zadní vidlice: Race 130 mm, MTB 135 mm, 142 mm a 148 mm. V prodeji adaptéry 135 × 10 mm. Kompatibilita s koly. V balení: rychloupínák (redukce 142 × 12 mm, 148 × 12,mm), měsíční licence k softwaru Tacx, rychloupínák k silničním a horským kolům.

Technické údaje (3)

Max. výkon (40 km/h) 2200 W,
max. náklon: 25 %. Simulace sjezdu: ano, max. otočný moment: 85 Nm,
max. brzdný výkon: 250 N,
ovládání: virtuální, nosnost: až 125 kg (275,6 lb),
kalibrace: žádná kalibrace není vyžadována, plocha: 575 × 750 mm, výška: 550 mm.
Složené rozměry: 620 × 260 × 440 mm. Hmotnost: 21,5 kg. Číslo modelu: T2850

Technické údaje (4)

Bezdrátové připojení: ANT+ FE-C, Bluetooth Smart open.
Ovládání: přes smartphone, tablet, cyklopočítač ANT+FE-C, autonomní připojení, počítač přes ANT+,
měří: kadenci, výkon, rychlost, zobrazení: smartphone, tablet, cyklopočítač, sportovní hodinky, počítač s anténou ANT+.
Přesnost: nepřesnost měření < 1 %.

Omezení v používání

Není vhodný pro systémy SCS Specialized.

Kompatibilní kola a osy

Závodní, triatlonová a horská kola. Kompatibilní osy - šířka zadní vidlice: 130 mm u závodního kola; 135 mm, 142 mm, 148 mm u horského kola. V prodeji redukce na 135 × 10 mm.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání