Cyklistické ponožky Pente Douce Gapette

499 Kč

Funkční ponožky Pente Douce jsou určené pro nejnáročnější a stylové cyklisty.

Ponožky značky Pente Douce z města Laval nabízející funkční cyklistické výrobky byly navrženy a vyrobeny skupinou přátel. Ponožky jsou vyráběny na jihu Francie.

Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Odvod potu

Ponožky z polyamidu, který odvádí vlhkost od nohy.

Držení na těle

Vypasovaný úplet perfektně zpevňuje. Svršek 24 cm.

Nízká hmotnost

Tenké a lehké ponožky jsou ideální na léto.

Technické informace

Van Rysel a Pente Douce

Seznámili jsme se vlastně náhodou. Viděli jsme reklamu na ponožky Pente Douce s tretrami a koly z naší nabídky a kontaktovali jsme značku. Zajímalo nás, kdo se skrývá za touto začínající značkou, a objevili jsme nadšené cyklisty a výrobky vyráběné ve Francii. A tak jsme se rozhodli je podpořit! Tak začala naše spolupráce.

Původ Pente Douce

Po té, co jsme si stanovili, jaké vlastnosti by měla mít ideální ponožky, jsme se zaměřili na výrobu. Bylo pro nás důležité najít francouzského výrobce schopného vyrobit kvalitní ponožky: prodyšné, pohodlné a zpevňující.
Obrátili jsme se proto na majitele firmy s pleteným zbožím na jihu Francie, který je dnes naším vynikajícím partnerem pro vývoj a výrobu ponožek Made in France.

Začátky Pente Douce

Po několika měsících vývoje a testování prototypy spatřily světlo světa v únoru 2019. Pak bylo potřeba celý projekt zafinancovat. Jasnou volbou pro nás byl crowfunding, kdy jsme peníze získali od cyklistů, kteří učinili předobjednávky ponožek. Po dvou měsících na portálu Ulule nás podpořilo více než 100 cyklistů. Náš cíl byl splněn a my mohli spustit projekt.

Vyrobeno ve Francii.

Naše ponožky jsou vyvinuty v Mayenne a vyrobeny ve francouzském městě Limousin.

Tato ruční výroba zajišťuje vysokou a vzácnou kvalitu ponožek. Naše výrobky se pyšní označením Origine France Garantie a stojí za nimi know-how výrobců vysoce funkčních ponožek. Tento podnik již po tři generace spolupracuje se známými značkami oblečení, což je pro nás zárukou vysoce kvalitní výroby.
Ponožky jsou vyvíjeny našim týmem v Laval.

Složení

91 % polyamid, 9 % elastan.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání