Cyklistické návleky na špičku bot

379 Kč

Návleky ideální na podzimní a jarní vyjížďky. Chrání před větrem a prochladnutím prstů. Díky vodoodpudivé úpravě chrání i před jemným deštěm.

Velmi snadno se navlékají i svlékají. Když se oteplí, snadno je uložíte do zadní kapsy dresu. Poskytují velkou volnost pohybu. Pouze na silniční cyklistiku

Otázky a odpovědi
Barva: Černá / Šedá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

2mm neopren.

Vodoodpudivost

Hladký neopren zajišťuje vodoodpudivost.

VĚTRUODOLNOST

Materiál je přirozeně větruodolný.

SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

Snadno se navlékají, návod na svlékání najdete níže.

Technické informace

Návleky na obuv nebo návleky na špičku?

Oba návleky se doplňují. Návleky na špičku poskytují větší volnost pohybu, mnohem snáze se navlékají a svlékají, ale zahřejí jen při teplotách vyšších než 8–9 °C. Díky svému jednoduchému použití a skladnosti jsou praktickým doplňkem každého cyklisty.

Jak se návleky sundávají

Nejjednodušší je prostrčit prsty pod návlek na nártu a odtáhnout jej od tretry. Potom stačí jen uvolnit zespoda z návleku zámek, a je hotovo!

Technický popis

Hlavní materiál: pryž. Materiál vnitřní části: polyamid. Vnější materiál: polyuretan. Materiál nazývaný neopren je tvořen pěnou obklopenou dvěma vrstvami materiálu (vnitřní a vnější). Vnější vrstva zajišťuje větruodolnost a vodoodpudivost. Síla pěny ovlivňuje hřejivost materiálu (od 2 do 5 mm).

Jak zabránit mrznutí nohou na kole

Promrzání prstů u nohou je způsobené především nedostatečným prokrvením! Častou chybou jsou příliš utažené boty – pokud nemůže krev v chodidle volně cirkulovat, pocit chladu se zhoršuje. Z tohoto důvodu nejsou vhodné ani příliš silné zimní ponožky, které mohou nohu v botě nevhodně stlačovat.
Chlad bývá způsoben i větrem, proto jsou větruodolné návleky na špičky při jízdě velmi užitečné!

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál - Střední vrstva 100% Kaučuk - Chloropren (CR) Hlavní materiál - Vnější vrstva 100% POLYURETAN Hlavní materiál - Vnitřní vrstva 100% POLYAMID

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi