Cyklistická láhev Jet Green 950 ml

229 Kč

8822125

Lehká a pružná cyklistická láhev. 950 ml.

Jet Green je praktická, opakovaně použitelná a praktická láhev vyrobená z bioplastu.

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ERGONOMICKÝ TVAR

Pružná láhev pro pohodlné pití za jízdy.

POHODLÍ V ÚSTECH

Větší ventilek push-pull, širší otvor zvyšuje průtok.

OBJEM

950 ml.

Technické informace

1. Co je bioplast?

Bioplast získaný z cukrové třtiny je definován jako bioplast, protože nepochází z ropy, ale z organických rostlinných zdrojů. V našem případě z cukrové třtiny.
Bioetanol použitý při výrobě těla láhve Jet Green je skvělou náhradou ropy při výrobě, jelikož zajišťuje stejnou kvalitu jako tradiční plasty, ale má nižší dopad na životní prostředí z hlediska emisí.

2. Udržitelná ekologická stopa

Cílem výroby bioplastových nádob je dosáhnout uhlíkově neutrální výroby, tedy nejen snížit, ale také kompenzovat emise CO₂ uvolněním kyslíku z plodin cukrové třtiny do atmosféry.

2.1

Abychom pochopili přínos z hlediska emisí, představme si výrobu tisíce láhví. Při výrobě jednoho tisíce láhví Jet Green z cukrové třtiny se nám podařilo snížit emise CO₂ do atmosféry přibližně o 160 kilogramů, což odpovídá přibližně 3 kg CO₂ na každý kilogram vyrobeného plastu.

2.2

To je také možné, jelikož cukrová třtina používaná k výrobě Jet Green pochází z udržitelných plodin, to znamená, že nepochází z ploch získaných odlesňováním. Cukrová třtina díky svým skvělým reprodukčním vlastnostem roste hojně i na malých obdělávatelných plochách.

Popis

Lze mýt v myčce (max. 75 °C).
BPA Free.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání