Čistič na kolo

239 Kč
239 Kč/L
8578381

Sprej na čištění kola, který neničí díly ani lak na rámu.

Pro účinné vyčištění kola! Formát připravený k použití. Po spotřebování výrobku si ponechte rozprašovač pro další použití!

Otázky a odpovědi
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

SNADNÉ POUŽITÍ

Přesný, odolný a znovupoužitelný rozprašovač.

SVÍTIVOST

Nenechává stopy na rámu.

UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

Můžete jej použít na všechny komponenty kola.

Technické informace

Jak na údržbu kola

Aby byla údržba kola co nejúčinnější, doporučujeme ji provádět ve 3 krocích: 1. odmastit převody, 2. vyčistit kolo, 3. promazat řetěz.

Jak používat tento výrobek?

Tento čistič kola použijete ve 2. kroku údržby. Před aplikací čističe nezapomeňte odmastit převody (1. krok). Poté na kolo nastříkejte čisticí přípravek, opláchněte je a kolo osušte (2. krok). Nakonec promažte řetěz (3. krok) a kolo bude jako nové.

Rady k údržbě

Řetěz před promazáním vždy důkladně odmastěte, abyste odstranili všechny usazeniny, které mohou způsobovat obrušování převodů. Prodloužíte tak životnost svého kola a ušetříte za případné opravy.

Ecodesign:

Díky náhradní náplni můžete využít původní obal a snížit tak spotřebu plastů.

Doporučení

1l balení vystačí zhruba na 8 použití.

Praktický tip

Rozprašovač k tomuto přípravku je nejen velmi přesný a vhodný k danému použití, ale také velmi odolný. Můžete jej používat s více než 50 l čisticího přípravku. Proto vám nabízíme náhradní 1l náplň, abyste nemuseli rozprašovač zbytečně vyhazovat.

Země původu

Vyrobeno ve Francii.

Objem:

1 l.

Zásady používání:

Pozor! Přípravek způsobuje podráždění pokožky. Vyvolává silné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice a brýle.
V případě vniknutí do očí: vyplachujte oči několik minut vodou. Pokud nosíte kontaktní čočky, tak je vyjměte, pokud je to možné. Dále oči proplachujte.

Hmotnost

1.1 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Seznam složení (Nařízení ES č. 648/2004 o detergentech): AQUA | PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL | C8 FATTY ALCOHOL ETHOXYLATED | C10 FATTY ALCOHOL ETHOXYLATED | ETHER BUTYL.DU DIPROPYL.GLYCOL | DIETHYLENETRIAMINE PENTA(METHYLENE PHOSPHONIC ACID), SODIUM SALT | EDTA | PARFUM | COLOURANT | CITRIC ACID Každá složka je uvedena pod svým INCI názvem (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients, mezinárodní názvosloví kosmetických ingrediencí).

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obrázky

Čistič na kolo
Čistič na kolo
Čistič na kolo
Čistič na kolo
Čistič na kolo
Čistič na kolo
Čistič na kolo
Čistič na kolo
Čistič na kolo

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi