Chytrý náramek Band 5 černý

899 Kč

Chytrý náramek umožňuje sledování aktivity a fyzického zdraví během dne.

Žádné každodenní dobíjení. Plně nabitý náramek Amazfit Band 5 vydrží až 2 týdny.

Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Měření parametrů

Sportovní tréninky, okysličení krve, kvalita spánku, tepová frekvence.

VODĚODOLNOST

Až 50 m, odolnost vůči potu, dešti a postříkání.

Univerzální využití

Multisportovní 11 sportovních aktivit.

Nízká hmotnost

24 g.

Konektivita

Automatická synchronizace s aplikací Strava přes aplikaci Amazfit Zepp.

Technické informace

Sport

11 sportovních aktivit včetně plavání: sledujte vzdálenost, rychlost, tepovou frekvenci, spálené kalorie a další údaje o tréninku. Vodotěsný do 5 ATM, odolá vašim každodenním aktivitám včetně plavání.

Tepová frekvence

Optický snímač BioTrackerTM 2 PPG, exkluzivní pro značku Amazfit, zaručuje sledování vaší tepové frekvence 24/7 a upozorňuje na zvýšenou hodnotu.

Stres a dýchací cvičení

Kontrolujte úroveň stresu: relax, normální, střední nebo zvýšená. Při zvýšené hladině stresu dostanete návrh, jak stres snížit. Dýchací cvičení jsou vyvinuta tak, aby vám pomohla snížit vysokou hladinu stresu.

Kvalita spánku

Náramek Amazfit Band 5 sleduje jednotlivé fáze spánku, dokáže analyzovat kvalitu spánku. Dokáže monitorovat i vaši každodenní 20min siestu.

Okysličení

Pokud se necítíte dobře při intenzivní práci, tréninku nebo ve vysoké nadmořské výšce, můžete si změřit saturaci krve a lépe tak pochopit důvody.

Zdraví obecně

Huami-PAI převádí údaje o tepové frekvenci, každodenních aktivitách a další statistiky o zdraví na skóre tak, abyste mohli jednoduše pochopit váš celkový stav a trénink.
Amazfit Band 5 pomůže ženám sledovat menstruační cyklus a ovulaci a upozornit vás na příchod jednotlivé fáze.

Informace

Pomocí Amazfit Band 5 můžete komunikovat s Alexou. Odpoví vám na otázku, přeloží, nastaví budík nebo časovač, vytvoří nákupní seznam, zkontroluje počasí nebo vaše domácí spotřebiče atd. Poznámka: Alexa není k dispozici ve všech zemích. Zkontrolujte informace na internetových stránkách.

Zůstaňte připojeni

Aplikace Zepp od Amazfit je oficiální aplikace pro přístroje značky Zepp a Amazfit. Díky uživatelům a funkcím monitorování zdraví byla aplikace přeměněna na vyspělou digitálni platformu pro zdraví. Analýzy a algoritmus IA Zepp poskytují kompletní statistiku o sportovních aktivitách a zdraví.

Design

Nový barevný dotykový dispej AMOLED 1,1". 2 rámečky a 45 různých ciferníků v aplikaci, můžete si vybrati vlastní obrázek nebo fotografii.

Výdrž baterie

Žádné každodenní dobíjení. Plně nabitý náramek Amazfit Band 5 vydrží až 2 týdny.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Délka řemínku: 162–235 mm Šířka řemínku: 15,55 mm Rozměry krytu: 47,2 × 18,5 × 12,4 mm Hmotnost: 24 g (s řemínkem) a 12 g (bez řemínku) Materiál řemínku: Hypoalergenní TPU Materiál krytu: Polykarbonát - Dotykový barevný displej AMOLED 1,1" - Rozlišení 126 × 294 - Sklo 2,5D + ochrana proti otiskům prstů - Bluetooth BT5.0/BLE - 3osý akcelerometr, 3osý gyroskop - Podpora: Android 5.0 nebo iOS 10.0 vyšší verze

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání