Chytré hodinky Vivoactive 4S růžovo-zlaté

6 499 Kč

Chytré GPS hodinky využitelné pro více sportů, malá velikost uzpůsobená pro aktivní životní styl.

Naslouchejte svému tělu a buďte fit s hodinkami, které vám sledováním údajů při sportu pomáhají snáze dosáhnout sportovních cílů.

Barva: Bílá / Zlatá
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

MĚŘENÍ PARAMETRŮ

Tepová frekvence (zápěstí), aktivity, spánek, GPS, hudba, platby.

VÝDRŽ

On-line režim: až 8 dní. Režim GPS a hudby: Až 6 hodin.

VODĚODOLNOST

50M.

Nízká hmotnost

50.5 g.

KONEKTIVITA

Bezhotovostní platby Garmin Pay.

Univerzální využití

Multisportovní s více než 20 sportovními profily.

Objem

7 měřených aktivit, 14denní tréninkový deník.

Technické informace

Aktivity (1/3)

Hodinky jsou schopny vypočítat hodnotu zbývající fyzické energie (Body battery). Máte tak přehled o tom, zda jste připraveni na další trénink. Pulsní oxymetr měří hodnotu okysličení krve během celého dne i noci. Do hodinek můžete zadávat i konzumaci tekutin a sledovat tak pitný režim.

Aktivity (2/3)

Máte možnost sledovat menstruační cyklus, zadávání fyzické i emoční příznaky a vyhodnotit tak vliv tréninků nebo stravování na váš cyklus. Možnost sledování dechu během celého dne i noci.

Aktivity (3/3)

Dále můžete sledovat kvalitu spánku (lehký, hluboký a fáze REM), úroveň stresu a
tepovou frekvenci.

Tréninková videa

Nemusíte ztrácet čas hledáním tréninkových videí. Na displeji hodinek si můžete pustit jednotlivé tréninky (kardio, jóga, posilování nebo pilates). Můžete si vybrat z již nahraných videí nebo si stáhnout další v aplikaci Garmin Connect.

Všechny aktivity

Díky hodinkám můžete sledovat všechny možné aktivity, které provozujete. Na výběr máte z více než 20 sportovních profilů (chůze, běh, cyklistika, plavání, golf, jóga, kardio atd.) . Navíc si můžete v aplikaci Garmin Connect vytvořit vlastní tréninky.

Dýchání

Hodinky vám pomohou sledovat váš dech. Pokud se chcete uvolnit nebo naopak soustředit, můžete zahájit dýchací cvičení a hodinky změří hladinu stresu a dýchání.

Další funkce

Spárujte hodinky s telefonem, zůstaňte ve spojení a čtěte si e-maily, SMS nebo upozornění přímo na hodinkách. Pokud máte telefon s operačním systémem Android™, můžete na SMS i odpovídat. Snadno si do hodinek nahrajete hudební skladby nebo oblíbený playlist ze Spotify, Deezer nebo Amazon Music (pokud máte předplatné). Hudbu můžete poslouchat díky bezdrátovým sluchátkům (v prodeji zvlášť).

Další

SOS funkce a bezpečnost: pokud jsou hodinky a telefon spárovány, můžete manuálně zaslat vaši pozici kontaktům nebo automaticky v případě detekce nehody. Bezhotovostní platby díky funkci Garmin Pay. Connect IQ : Hodinky si můžete přizpůsobit podle svého vkusu.

Technické parametry

Materiál displeje: sklíčko Corning® Gorilla®.
Materiál lunety: nerez ocel. Materiál těla hodinek: tvrzený polymer. Výměna řemínku bez nářadí. Materiál řemínku: silikon. Rozměry: 40 × 40 × 12,7 mm (zápěstí s obvodem 110 až 175 mm).
Barevný a dotykový displej. 1,3 po (27,9 mm) průměr
Formát zobrazení (šířka × výška): 260 × 260 pixelů.

Obsah balení

Vívoactive 4S
Kabel na dobíjení/stahování údajů
Dokumentace

Jazyk

Hodinky nepodporují český jazyk.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání