Cereální tyčinky Clak Ecosize lesní plody 10 × 21 g

79 Kč
376,20 Kč/KG

8573962

Cereální tyčinky jsou určeny na doplnění energie během až 3h intenzivní sportovní aktivity (cyklistika, trail).

Hledáte kvalitní cereální tyčinku na sport? Cereální tyčinku můžete pro dodání energie konzumovat před tréninkem, při tréninku i po jeho skončení.

Příchuť:

Bobulovité ovoce

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ENERGETICKÁ HODNOTA

79 kcal až 88 kcal, podle příchuti (uvedeno níže).

SNADNÉ OTEVÍRÁNÍ / ZAVÍRÁNÍ

Díky systému Clak se velmi snadno otevírají.

SNADNÝ PŘENOS

Praktické balení lze uložit do kapsy.

Složení

Obsahuje 5 obilovin: oves, pšenici, kukuřici, žito a rýži. Bez palmového oleje.

Technické informace

Nové složení inspirované vaším přáním

Nabízíme vám tyčinku, která není tak sladká: jelikož jsme glukózový sirup nahradili rýžovým sirupem. Dále jsme z receptu vyloučili veškeré přísady a dochucovadla, která neměla žádnou přidanou hodnotu. A to například? Například jsme odstranili sorbitol, karamelové aroma a cukroestery mastných kyselin, ale zejména: jsme vyloučili palmový olej!

Produktová manažerka značky Aptonia, popisuje naše zdravé a k přírodě šetrné výrobky

V řadě kuchařských receptů je spousta ingrediencí, které nemáme běžně v kuchyni. Naší snahou tedy bylo vytvořit maximum výrobků, které odpovídají tomu, jak běžně vaříme. Samozřejmě u sportovních doplňků je nějaké složení povinné, ale u něj víme, jaké má přínosy. Chtěli jsme výrobek dle vašich představ, který bude lépe uzpůsoben sportu. A zároveň chceme být ekologičtí a nepoužívat palmový olej.

Cereální tyčinky a jejich nové složení

Proč jsme zvolili nové složení? Chtěli jsme zdravější a k přírodě šetrnou tyčinku, praktickou na přenos v brašně či hydratačním batohu. Proto jsme se rozhodli vyvinout nové složení. Naším cílem bylo: poskytnout přidanou hodnotu díky kvalitním výrobkům. Tyčinku si testující oblíbili. Výsledkem je tyčinka se zdravějším složení, bez palmového oleje a s vynikající chutí!

Původ výrobku a normy

Tyčinky jsou vyrobeny ve Španělsku. Vyhovuje výrobek antidopingovým normám? Ke dni výroby šarže je výrobek v souladu s francouzskou antidopingovou normou AFNOR NF V94-001.

Cestou ke sportovní výživě budoucnosti: Eko-zodpovědnost a chutnější výrobky

Výživový specialista:
„Náš výběr přísad je přísnější než stanovují regulační požadavky. Přísady postupně odstraňujeme. V našem procesu výběru přísad a ingrediencí zohledňujeme etické, environmentální a zdravotní hlediska. Také se snažíme zjednodušit recepty a postupně se nám to daří.“

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Cereální tyčinky s lesními plody. Složení: cereálie 50 % (ovesné vločky* 21,5 %, pšeničná mouka* 7 %, kukuřice 10,3%, žitné vločky* 8 %, rýžová mouka 3 %, výtažek z ječného sladu * 0,2 %), rýžový sirup, slunečnicový olej, mrazem sušené maliny 2 %, mrazem sušené borůvky 1,5 %, dextróza, cukr, želírující prostředek: pektiny, sůl, emulgátor: sójový lecitin, přírodní aroma, antioxidační činidlo: výtažek bohatý na tokoferol. *Obsahuje lepek. Může obsahovat stopy MLÉKA, ARAŠÍDŮ a SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ. Obilniny, maliny a borůvky nepochází ze Španělska.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a chladném místě.

TESTY

Tato řada cereálních tyčinek byla vyvinuta v laboratořích značky Aptonia.
30 testujících (a možná právě vy) testovalo tyčinky různých příchutí při sportu. Pokud byla vybrána právě tato, je to proto, že vám nejvíce chutnala!

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi