BOTY NA BĚŽKY NA KLASIKU 150

2 299 Kč
8610880

Chcete začít běhat na lyžích klasickou technikou a hledáte dostupné boty, které jsou zároveň maximálně pohodlné. Pak jsou boty 150 na klasiku přesně pro vás.

Díky širokému provedení, hřejivé podšívce a překrytým tkaničkám jsou boty 150 velice pohodlné. Ochrání vás před chladem, což je pro příjemné začátky s během na lyžích zásadní.

Otázky a odpovědi

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Široká botička pro maximální pohodlí.

HŘEJIVOST

Hřejivá podšívka účinně chrání před chladem.

Ochrana před nepříznivým počasím

Návlek na zip chrání nohy před vlhkostí a zabraňuje vnikání sněhu.

KOMPATIBILITA

Návlek na zip chrání nohy před vlhkostí a zabraňuje vnikání sněhu.

NÍZKÁ HMOTNOST

470 g ve velikosti 43.

Technické informace

1 - Boty na klasiku

Boty na klasiku mají nízký svršek a měkkou podrážku, která zaručuje pohodlný ohyb nohy při odrazu a vynikající volnost pohybu.

2 - Boty vhodné pro moji úroveň a mé potřeby

Vyberte si boty vhodné pro vaší výkonnostní úroveň. Pokud nejste začátečníci, tak v botách pro začátečníky neuděláte velký pokrok. Naopak v botách pro zkušené budete jako začátečníci pociťovat nepohodlí, protože jsou méně tolerantní vůči chybám v technice.
Začátečníci, upřednostněte pohodlí a hřejivost. Pokročilí, zvolte boty, které vám nabízí nejlepší poměr pohodlí a volnosti pohybu. Zkušení, vybírejte boty tuhé, lehké, ideálně karbonové.

3 - Boty 150, skvělé do začátků

Máte chuť si vyzkoušet jízdu na běžkách klasickým stylem v rekreačním tempu, tzn. spíše chodit, občas se sklouznout, kochat se přitom přírodou, ale nechcete, aby vás bolely nohy nebo vám na ně byla zima?
Pak jsou boty 150 pro vás jako dělané. Jsou to boty ideální pro začátečníky, pohodlné a hřejivé, ve kterých si budete pohyb na běžkách užívat od první minuty!

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 100% Polyvinylchlorid Podšívka 90% Polyester , 10% Termoplastický polyuretan Podešev 95% Termoplastický polyuretan , 5% Kovové vlákno

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Vyndejte vnitřní vložky a boty dostatečně roztáhněte, aby mohly dobře vyschnout. Až budou boty i vložky úplně suché, vložky do bot vraťte a uložte do obalu.

Pokyny pro uživatele

Kompatibilní s vázáním NNN, Prolink a Turnamic.

Pokyny k údržbě

Neperte

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

BOTY NA BĚŽKY NA KLASIKU 150
BOTY NA BĚŽKY NA KLASIKU 150
BOTY NA BĚŽKY NA KLASIKU 150
BOTY NA BĚŽKY NA KLASIKU 150

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi